Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 vs MediaTek Dimensity 9000 Plus

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 та MediaTek Dimensity 9000 Plus — це флагманські ARM-чипи, які змагаються за місце в найкращих смартфонах 2022 року. Обидва мають високу продуктивність, але відрізняються архітектурою, графікою та енергоефективністю. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати тестів та особливості, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Короткий висновок. Обидва чипи отримали однаковий загальний бал 61, але мають різні сильні сторони. Snapdragon 8 Gen 1 демонструє кращу продуктивність в іграх (43 бали проти 34) та вищий загальний результат AnTuTu (1 178 353 проти 1 114 121). Натомість Dimensity 9000 Plus виграє в продуктивності CPU (48 балів проти 41) та багатоядерному тесті Geekbench (4481 проти 4002). Вибір залежить від ваших пріоритетів: ігри чи багатозадачність.

Основні відмінності

  • Snapdragon 8 Gen 1 має вищий загальний бал AnTuTu (1 178 353) порівняно з Dimensity 9000 Plus (1 114 121), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • Dimensity 9000 Plus перевершує Snapdragon у багатоядерному тесті Geekbench (4481 проти 4002), що вказує на кращу роботу з багатозадачністю.
  • У графічному тесті 3DMark Wild Life Dimensity 9000 Plus показує результат 9490 балів, тоді як Snapdragon має вищу оцінку продуктивності в іграх (43 проти 34).
  • Snapdragon 8 Gen 1 вийшов у грудні 2021 року, а Dimensity 9000 Plus — у липні 2022 року, що робить останній новішим.
  • Dimensity 9000 Plus має вищу тактову частоту Cortex-X2 (3.2 ГГц) проти 3.0 ГГц у Snapdragon, що може давати перевагу в одноядерних завданнях.

AnTuTu 10

CPU 311765 366755
GPU 436243 329211
Memory 211003 178155
UX 219342 240000
Total score 1178353 1114121
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 1178353 Немає даних
MediaTek Dimensity 9000 Plus Немає даних 1114121

GeekBench 6

Asset compression 154.9 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 112.7 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 147.2 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 94 images/sec Немає даних
HDR 122 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 13.8 images/sec Немає даних
Photo processing 36.3 images/sec Немає даних
Ray tracing 4.39 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 1661 1647
Multi-Core Score 4002 4481
Compute Score (GPU) 7057 Немає даних

3DMark

Graphics test 40 FPS 56 FPS
Score 6718 9490
3DMark Wild Life Performance 6718 9490
Stability Немає даних 82%

Ігри

PUBG Mobile 88 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 42 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 89 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 40 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Poco F4 GT
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3 ГГц – Cortex-X2
3x 2.5 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.85 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 8 8
Частота 3000 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv9-A
Кеш L2 1 МБ 1 МБ
Кеш L3 6 МБ 8 МБ
Техпроцес 4 нм 4 нм
TDP (Sustained) 5,3 Вт 4 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 Mali-G710 MP10
Архітектура Adreno 700 Valhall 3rd gen
Частота GPU 818 МГц 933 МГц
Обчислювальних блоків 2 10
Шейдерних блоків 768 96
Всього шейдерів 1536 960
FLOPS 1675.3 Гфлопс 1791.3 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon MediaTek APU 590

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5X
Частота пам'яті 3200 МГц 3750 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 60 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2960 x 1440
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 320МП, 3x 32МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 7000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Грудень 2021 року Липень 2022 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі SM8450 MT6983Z
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Сайт MediaTek Dimensity 9000 Plus

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 8 Gen 1 чи Dimensity 9000 Plus?

За даними тестів, Snapdragon 8 Gen 1 має вищу оцінку продуктивності в іграх (43 бали проти 34), тому він краще підходить для важких ігор.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100), тому вони приблизно рівні за цим параметром.

Чи варто вибирати Dimensity 9000 Plus через новішу дату виходу?

Dimensity 9000 Plus вийшов на півроку пізніше, що може означати кращу оптимізацію, але Snapdragon залишається конкурентоспроможним.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Dimensity 9000 Plus має вищий бал продуктивності CPU (48 проти 41) та кращий багатоядерний результат Geekbench, тому він швидший у багатозадачності.

Який чип краще підходить для щоденного використання?

Обидва чипи забезпечують плавну роботу, але Dimensity 9000 Plus може бути кращим через вищу продуктивність CPU, що важливо для швидкого відкриття додатків.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.