Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 vs MediaTek Dimensity 9300 Plus

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі мобільних ARM-чипів Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 та MediaTek Dimensity 9300 Plus є одними з найпотужніших рішень для флагманських смартфонів. Snapdragon 8 Gen 1, випущений у 2021 році, тривалий час був еталоном продуктивності, тоді як Dimensity 9300 Plus, представлений у 2024 році, пропонує сучасніші технології. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків, продуктивність CPU та GPU, енергоефективність та AI-можливості, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 9300 Plus значно випереджає Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 за загальною продуктивністю, набравши 79 балів проти 61. Він демонструє вищі результати в бенчмарках: загальний бал 2 115 448 проти 1 178 353, а також кращі показники CPU (500 675 проти 311 765) та GPU (877 739 проти 436 243). Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але Dimensity 9300 Plus пропонує суттєво вищу продуктивність в іграх (71 проти 43) та CPU (66 проти 41). Якщо вам потрібна максимальна швидкодія та сучасні технології, Dimensity 9300 Plus є кращим вибором.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Dimensity 9300 Plus має загальний бал 79, тоді як Snapdragon 8 Gen 1 — 61, що свідчить про вищу обчислювальну потужність.
  • Бенчмарки: Dimensity 9300 Plus набирає 2 115 448 балів в AnTuTu 10, значно перевершуючи 1 178 353 балів Snapdragon 8 Gen 1.
  • Продуктивність CPU: Dimensity 9300 Plus отримує 66 балів, тоді як Snapdragon 8 Gen 1 — 41, що вказує на кращу роботу з багатозадачністю та складними обчисленнями.
  • Графіка: Dimensity 9300 Plus має 71 бал за продуктивність в іграх, тоді як Snapdragon 8 Gen 1 — 43, що забезпечує плавніший ігровий досвід.
  • Техпроцес: Dimensity 9300 Plus виготовлений за новішим техпроцесом (ймовірно, 4 нм), що забезпечує вищу енергоефективність, хоча обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності 100.

AnTuTu 10

CPU 311765 500675
GPU 436243 877739
Memory 211003 381512
UX 219342 355522
Total score 1178353 2115448
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 1178353 Немає даних
MediaTek Dimensity 9300 Plus Немає даних 2115448

GeekBench 6

Asset compression 154.9 MB/sec 297.8 MB/sec
HTML 5 Browser 112.7 pages/sec 211.7 pages/sec
PDF Renderer 147.2 Mpixels/sec 256.8 Mpixels/sec
Image detection 94 images/sec 160 images/sec
HDR 122 Mpixels/sec 221.7 Mpixels/sec
Background blur 13.8 images/sec 26.6 images/sec
Photo processing 36.3 images/sec 61.3 images/sec
Ray tracing 4.39 Mpixels/sec 7.78 Mpixels/sec
Single-Core Score 1661 2302
Multi-Core Score 4002 7547
Compute Score (GPU) 7057 15475

3DMark

Graphics test 40 FPS 80 FPS
Score 6718 13432
3DMark Wild Life Performance 6718 13432
Stability Немає даних 70%

Ігри

PUBG Mobile 88 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 42 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 89 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 40 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Poco F4 GT
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3 ГГц – Cortex-X2
3x 2.5 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
1x 3.4 ГГц – Cortex-X4
3x 2.85 ГГц – Cortex-X4
4x 2 ГГц – Cortex-A720
Кількість ядер 8 8
Частота 3000 МГц 3400 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv9.2-A
Кеш L2 1 МБ 1 МБ
Кеш L3 6 МБ 18 МБ
Техпроцес 4 нм 4 нм
TDP (Sustained) 5,3 Вт 7.3 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кількість транзисторів Немає даних 22,7 млрд

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 Mali-G720 Immortalis MP12
Архітектура Adreno 700 Valhall 5th gen
Частота GPU 818 МГц 1300 МГц
Обчислювальних блоків 2 12
Шейдерних блоків 768 128
Всього шейдерів 1536 1536
FLOPS 1675.3 Гфлопс 3993.6 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 3.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon MediaTek APU 790

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5T
Частота пам'яті 3200 МГц 4800 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 76.8 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 UFS 4.0
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 320 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 MediaTek T830
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 7900 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 4200 Мбіт/с
Wi-Fi 6 7
Bluetooth 5.3 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Грудень 2021 року Травень 2024 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі SM8450 Немає даних
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Сайт MediaTek Dimensity 9300 Plus

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 8 Gen 1 чи Dimensity 9300 Plus?

Dimensity 9300 Plus має вищу оцінку продуктивності в іграх (71 проти 43) та потужніший GPU (877 739 проти 436 243), тому він краще підходить для вимогливих ігор.

Чи варто купувати смартфон з Snapdragon 8 Gen 1 у 2024 році?

Snapdragon 8 Gen 1 все ще забезпечує хорошу продуктивність, але Dimensity 9300 Plus значно потужніший. Якщо бюджет дозволяє, краще обрати новіший чип.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності 100, тому вони приблизно рівні за цим параметром. Однак Dimensity 9300 Plus використовує новіший техпроцес, що може забезпечити кращу автономність.

Який чип має кращий AI-блок?

Dimensity 9300 Plus має новіший AI-блок, що забезпечує вищу продуктивність у завданнях машинного навчання, хоча точних даних про AI-оцінки немає.

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Так, обидва чипи мають вбудовані 5G-модеми, що забезпечують швидке мобільне з'єднання.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.