Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 vs Qualcomm Snapdragon 870

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 та Snapdragon 870 — два потужних ARM-чипи, які використовуються у флагманських смартфонах. Перший є новішим флагманом 2021 року, тоді як другий — перевірений процесор попереднього покоління. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні результати в бенчмарках, продуктивність CPU та GPU, енергоефективність та інші ключові параметри, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Gen 1 випереджає Snapdragon 870 за загальною продуктивністю: його загальний бал в AnTuTu 10 становить 1 178 353 проти 818 358 у 870-го. Він також демонструє кращі результати в одно- та багатоядерних тестах Geekbench 6 (1661/4002 проти 1141/3317). Однак Snapdragon 870 має однакову з 8 Gen 1 енергоефективність (обидва отримали 100 балів), що робить його привабливим вибором для тих, хто шукає баланс між продуктивністю та автономністю.

Основні відмінності

  • Snapdragon 8 Gen 1 має значно вищий загальний бал в AnTuTu 10 (1 178 353) порівняно з Snapdragon 870 (818 358), що свідчить про перевагу в загальній продуктивності.
  • У тесті GPU (AnTuTu) 8 Gen 1 набирає 436 243 бали, тоді як 870 — 275 302, що робить його кращим для ігор та графічних завдань.
  • Snapdragon 8 Gen 1 показує вищі результати в Geekbench 6: Single-Core 1661 проти 1141, Multi-Core 4002 проти 3317.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), що вказує на подібне споживання енергії при виконанні завдань.
  • Snapdragon 870 вийшов на початку 2021 року, тоді як 8 Gen 1 — наприкінці 2021, що робить останній більш сучасним рішенням.

AnTuTu 10

CPU 311765 234470
GPU 436243 275302
Memory 211003 124007
UX 219342 184579
Total score 1178353 818358
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 1178353 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 870 Немає даних 818358

GeekBench 6

Asset compression 154.9 MB/sec 148.4 MB/sec
HTML 5 Browser 112.7 pages/sec 85.5 pages/sec
PDF Renderer 147.2 Mpixels/sec 113.5 Mpixels/sec
Image detection 94 images/sec 72.7 images/sec
HDR 122 Mpixels/sec 102.4 Mpixels/sec
Background blur 13.8 images/sec 10.8 images/sec
Photo processing 36.3 images/sec 28.3 images/sec
Ray tracing 4.39 Mpixels/sec 4.18 Mpixels/sec
Single-Core Score 1661 1141
Multi-Core Score 4002 3317
Compute Score (GPU) 7057 3374

3DMark

Graphics test 40 FPS 25 FPS
Score 6718 4334
3DMark Wild Life Performance 6718 4334
Stability Немає даних 90%

Ігри

PUBG Mobile 88 FPS
[Ultra]
88 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
59 FPS
[Ultra]
Fortnite 42 FPS
[Ultra]
27 FPS
[Ultra]
Shadowgun Legends 89 FPS
[Ultra]
102 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz 114 FPS
[Ultra]
107 FPS
[Ultra]
Genshin Impact 40 FPS
[Ultra]
49 FPS
[Ultra]
Смартфон Xiaomi Poco F4 GT
1080 x 2400
Xiaomi Black Shark 4
1080 x 2400
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]

Центральний процесор

Архітектура 1x 3 ГГц – Cortex-X2
3x 2.5 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
1x 3.2 ГГц – Kryo 585 Prime (Cortex-A77)
3x 2.42 ГГц – Kryo 585 Gold (Cortex-A77)
4x 1.8 ГГц – Kryo 585 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3000 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8.2-A
Кеш L2 1 МБ 1 МБ
Кеш L3 6 МБ 4 МБ
Техпроцес 4 нм 7 нм
TDP (Sustained) 5,3 Вт 6 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кількість транзисторів Немає даних 10,3 млрд

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 Adreno 650
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 818 МГц 670 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 768 512
Всього шейдерів 1536 1024
FLOPS 1675.3 Гфлопс 1372.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Hexagon 698

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5
Частота пам'яті 3200 МГц 2750 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 44 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 200 МП, 2x 25 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 X55
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 3000 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Грудень 2021 року Січень 2021 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі SM8450 SM8250-AC
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 Сайт Qualcomm Snapdragon 870

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 8 Gen 1 чи Snapdragon 870?

Snapdragon 8 Gen 1 забезпечує вищу продуктивність GPU (436 243 бали в AnTuTu GPU проти 275 302), тому він краще підходить для вимогливих ігор. Однак Snapdragon 870 також здатний запускати більшість ігор на високих налаштуваннях.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 8 Gen 1?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор, відеомонтажу або роботи з важкими додатками, Snapdragon 8 Gen 1 виправдовує свою вартість. Для повсякденних завдань Snapdragon 870 буде достатньо.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи отримали однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому вони споживають приблизно однакову кількість енергії при виконанні аналогічних завдань.

Який чип має кращий AI-блок?

Хоча точних даних про AI-продуктивність немає, Snapdragon 8 Gen 1 як новіший чип зазвичай має вдосконалений AI-двигун, що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту.

Який смартфон вибрати з цими чипами?

Вибір залежить від бюджету: Snapdragon 8 Gen 1 встановлюється у флагманські моделі, а Snapdragon 870 — у пристрої середнього та високого цінового сегменту. Обидва забезпечують високу продуктивність.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.