Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 vs MediaTek Dimensity 9000 Plus

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі мобільних процесорів Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 та MediaTek Dimensity 9000 Plus є двома флагманськими рішеннями 2022 року. Обидва чипи побудовані на передовому техпроцесі та пропонують високу продуктивність, проте мають суттєві відмінності в архітектурі, графічній підсистемі та енергоефективності. У цьому порівнянні ми детально розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та визначимо, який процесор краще підходить для різних сценаріїв використання.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 демонструє вищу загальну продуктивність у бенчмарках (1550432 проти 1114121 у AnTuTu 10), особливо в GPU-тестах (595343 проти 329211). Він також має кращі показники в ігрових сценаріях та багатоядерних завданнях. MediaTek Dimensity 9000 Plus, у свою чергу, пропонує конкурентну продуктивність CPU та відмінну енергоефективність, що робить його гідним вибором для пристроїв, де важливий баланс між швидкодією та автономністю. Однак Snapdragon 8 Gen 2 є беззаперечним лідером за графікою та загальною потужністю.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 8 Gen 2 набирає 1550432 бали в AnTuTu 10, що значно вище за 1114121 у Dimensity 9000 Plus.
  • Графічна підсистема: GPU Snapdragon 8 Gen 2 (Adreno) показує 595343 бали проти 329211 у Dimensity 9000 Plus (Mali-G710), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • Одноядерна та багатоядерна продуктивність: Snapdragon 8 Gen 2 має вищі показники Geekbench 6 (1991/5299) порівняно з Dimensity 9000 Plus (1647/4481).
  • Енергоефективність: обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), що свідчить про подібну оптимізацію споживання енергії.
  • Техпроцес та архітектура: Snapdragon 8 Gen 2 використовує 4-нм техпроцес TSMC, тоді як Dimensity 9000 Plus — 4-нм техпроцес TSMC з архітектурою 1+3+4 (Cortex-X2, A710, A510).

AnTuTu 10

CPU 376680 366755
GPU 595343 329211
Memory 293195 178155
UX 285286 240000
Total score 1550432 1114121
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 1550432 Немає даних
MediaTek Dimensity 9000 Plus Немає даних 1114121

GeekBench 6

Asset compression 210 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 153.9 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 153.3 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 128.6 images/sec Немає даних
HDR 159.7 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 17.1 images/sec Немає даних
Photo processing 51.9 images/sec Немає даних
Ray tracing 5.92 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 1991 1647
Multi-Core Score 5299 4481
Compute Score (GPU) 9064 Немає даних

3DMark

Stability 91% 82%
Graphics test 75 FPS 56 FPS
Score 12582 9490
3DMark Wild Life Performance 12582 9490

Ігри

PUBG Mobile 90 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 118 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 8 Pro
1116 x 2480
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X3
2x 2.8 ГГц – Cortex-A715
2x 2.8 ГГц – Cortex-A710
3x 2 ГГц – Cortex-A510
1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.85 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv9-A
Кеш L2 1 МБ 1 МБ
Кеш L3 8 МБ 8 МБ
Техпроцес 4 нм 4 нм
TDP (Sustained) 6.3 Вт 4 Вт
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 740 Mali-G710 MP10
Архітектура Adreno 700 Valhall 3rd gen
Частота GPU 680 МГц 933 МГц
Обчислювальних блоків 2 10
Шейдерних блоків 1280 96
Всього шейдерів 2560 960
FLOPS 2089 Гфлопс 1791.3 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon MediaTek APU 590

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5X
Частота пам'яті 4200 МГц 3750 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 64 Гбіт/сек До 60 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2960 x 1440
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 320МП, 3x 32МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 60FPS, 4K при 120FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 7000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 7 6
Bluetooth 5.3 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2022 року Липень 2022 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі SM8550-AB MT6983Z
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Сайт MediaTek Dimensity 9000 Plus

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

Snapdragon 8 Gen 2 має значно потужніший GPU, що забезпечує вищу частоту кадрів у вимогливих іграх. Dimensity 9000 Plus також здатний запускати сучасні ігри, але на нижчих налаштуваннях.

Який процесор більш енергоефективний?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), тому вони забезпечують подібний рівень автономності за однакових умов використання.

Який чип краще справляється з багатозадачністю?

Snapdragon 8 Gen 2 демонструє вищі результати в багатоядерних тестах (5299 проти 4481), що свідчить про кращу продуктивність при одночасному виконанні кількох завдань.

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Так, обидва процесори мають вбудовані модеми 5G, що забезпечує швидке підключення до мереж п'ятого покоління.

Який чип краще вибрати для флагманського смартфона?

Якщо пріоритет — максимальна продуктивність та ігри, обирайте Snapdragon 8 Gen 2. Якщо важливий баланс ціни та продуктивності, Dimensity 9000 Plus також є гідним варіантом.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.