Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 vs MediaTek MT6739

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 та MediaTek MT6739 — це двобій флагманського чипа 2022 року та бюджетного рішення 2017-го. Snapdragon 8 Gen 2 створено для продуктивних смартфонів, тоді як MT6739 орієнтований на базові моделі. Розглянемо ключові відмінності в архітектурі, графіці та енергоефективності.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 значно перевершує MediaTek MT6739 за всіма показниками: продуктивність CPU та GPU, результати бенчмарків і енергоефективність. Snapdragon має загальний бал 1 550 432 в AnTuTu 10 (CPU 376 680, GPU 595 343), тоді як MT6739 набирає лише 59 165. Snapdragon 8 Gen 2 — вибір для ігор та важких завдань, MT6739 — для базових функцій.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Snapdragon 8 Gen 2 має багатоядерний бал Geekbench 6 5299, MT6739 — 1499.
  • Графіка: GPU Snapdragon 8 Gen 2 набирає 595 343 в AnTuTu, GPU MT6739 — лише 9021.
  • Техпроцес: Snapdragon 8 Gen 2 виконано за 4 нм, MT6739 — за 28 нм, що впливає на енергоефективність.
  • Енергоефективність: Snapdragon 8 Gen 2 отримує 100 балів, MT6739 — 0.
  • Дата виходу: Snapdragon 8 Gen 2 вийшов у листопаді 2022 року, MT6739 — у вересні 2017 року.

AnTuTu 10

CPU 376680 27349
GPU 595343 9021
Memory 293195 5470
UX 285286 17325
Total score 1550432 59165
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 1550432 Немає даних
MediaTek MT6739 Немає даних 59165

GeekBench 6

Asset compression 210 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 153.9 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 153.3 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 128.6 images/sec Немає даних
HDR 159.7 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 17.1 images/sec Немає даних
Photo processing 51.9 images/sec Немає даних
Ray tracing 5.92 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 1991 456
Multi-Core Score 5299 1499
Compute Score (GPU) 9064 Немає даних

3DMark

Stability 91% Немає даних
Graphics test 75 FPS Немає даних
Score 12582 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 12582 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 90 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 118 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 8 Pro
1116 x 2480
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X3
2x 2.8 ГГц – Cortex-A715
2x 2.8 ГГц – Cortex-A710
3x 2 ГГц – Cortex-A510
4x 1.5 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 4
Частота 3200 МГц 1500 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8-A
Кеш L2 1 МБ Немає даних
Кеш L3 8 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 28 нм
TDP (Sustained) 6.3 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC
Кількість транзисторів Немає даних 1 млрд

Графічний прискорювач

GPU Adreno 740 PowerVR GE8100
Архітектура Adreno 700 PowerVR Series8XE (Rogue)
Частота GPU 680 МГц 570 МГц
Обчислювальних блоків 2 1
Шейдерних блоків 1280 8
Всього шейдерів 2560 8
FLOPS 2089 Гфлопс 9.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 1.2
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Немає

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR3
Частота пам'яті 4200 МГц 667 МГц
Шина 4x 16 Біт 1x 32 Біт
Пропускна здатність До 64 Гбіт/сек До 6.4 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 3 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 1440 x 720
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 13 МП, 2x 8 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 60FPS, 4K при 120FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 MT6177M
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 4
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 50 Мбіт/с
Wi-Fi 7 4
Bluetooth 5.3 4.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2022 року вересень 2017 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі SM8550-AB MT6739
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Сайт MediaTek MT6739

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 значно потужніший: його GPU набирає 595 343 в AnTuTu, тоді як у MT6739 — лише 9021. Для ігор обирайте Snapdragon.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 8 Gen 2: його енергоефективність оцінена в 100 балів, тоді як MT6739 — 0. Новіший техпроцес (4 нм проти 28 нм) забезпечує кращу автономність.

Чи можна порівнювати ці чипи за продуктивністю CPU?

Так, Snapdragon 8 Gen 2 має багатоядерний бал 5299, а MT6739 — 1499. Різниця в 3,5 рази на користь Snapdragon.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Snapdragon 8 Gen 2 забезпечує плавну роботу в будь-яких додатках, тоді як MT6739 підійде лише для базових функцій (дзвінки, месенджери).

Чи варто купувати пристрій на MediaTek MT6739 у 2024 році?

Ні, через низьку продуктивність (загальний бал AnTuTu 59 165) та застарілий техпроцес. Краще обрати хоча б чип середнього рівня.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.