Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 vs Qualcomm Snapdragon 780G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 та Snapdragon 780G — це двобій флагманського та преміум-середнього чіпів. Snapdragon 8 Gen 2 (2022) орієнтований на топові смартфони, тоді як Snapdragon 780G (2021) — на пристрої середнього класу. Розглянемо різницю в продуктивності CPU, GPU, AI-можливостях, техпроцесі та результатах бенчмарків, щоб допомогти вам обрати найкращий варіант.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Gen 2 значно випереджає Snapdragon 780G за продуктивністю CPU та GPU: загальний бал AnTuTu 10 у 8 Gen 2 (1 550 432) більш ніж удвічі вищий, ніж у 780G (633 483). У Geekbench 6 одноядерна та багатоядерна продуктивність також вища (1991 vs 1040 та 5299 vs 2743 відповідно). Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але 8 Gen 2 пропонує кращі ігрові можливості (69 vs 21) та потужніший AI-блок. Snapdragon 780G підходить для повсякденних завдань, тоді як 8 Gen 2 — для вимогливих ігор та AI-додатків.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Snapdragon 8 Gen 2 має значно вищі результати в Geekbench 6 (одноядерний 1991 проти 1040, багатоядерний 5299 проти 2743), що забезпечує швидшу роботу в складних завданнях.
  • Графіка: GPU-продуктивність в AnTuTu 10 у 8 Gen 2 (595 343) майже в 3,5 рази вища, ніж у 780G (172 063), що дає перевагу в іграх та графічних додатках.
  • Загальна продуктивність: Загальний бал AnTuTu 10 у 8 Gen 2 (1 550 432) більш ніж удвічі перевищує результат 780G (633 483), що свідчить про загальну перевагу флагманського чипа.
  • Енергоефективність: Обидва чипи отримали однакову оцінку енергоефективності (100 балів), що вказує на подібне співвідношення продуктивності до енергоспоживання.
  • AI-можливості: Snapdragon 8 Gen 2 має новіший AI-блок, що забезпечує кращу обробку AI-завдань, хоча точних даних про продуктивність AI в наявній інформації немає.

AnTuTu 10

CPU 376680 191999
GPU 595343 172063
Memory 293195 122336
UX 285286 147085
Total score 1550432 633483
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 1550432 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 780G Немає даних 633483

GeekBench 6

Asset compression 210 MB/sec 150.4 MB/sec
HTML 5 Browser 153.9 pages/sec 60.2 pages/sec
PDF Renderer 153.3 Mpixels/sec 87.3 Mpixels/sec
Image detection 128.6 images/sec 53.5 images/sec
HDR 159.7 Mpixels/sec 87.2 Mpixels/sec
Background blur 17.1 images/sec 9.75 images/sec
Photo processing 51.9 images/sec 22.3 images/sec
Ray tracing 5.92 Mpixels/sec 4.28 Mpixels/sec
Single-Core Score 1991 1040
Multi-Core Score 5299 2743
Compute Score (GPU) 9064 2848

3DMark

Stability 91% 79%
Graphics test 75 FPS 18 FPS
Score 12582 3126
3DMark Wild Life Performance 12582 3126

Ігри

PUBG Mobile 90 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 118 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 59 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 8 Pro
1116 x 2480
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X3
2x 2.8 ГГц – Cortex-A715
2x 2.8 ГГц – Cortex-A710
3x 2 ГГц – Cortex-A510
1x 2.4 ГГц – Kryo 670 Prime (Cortex-A78)
3x 2.2 ГГц – Kryo 670 Gold (Cortex-A78)
4x 1.9 ГГц – Kryo 670 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8.2-A
Кеш L2 1 МБ 2 МБ
Кеш L3 8 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 5 нм
TDP (Sustained) 6.3 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Adreno 740 Adreno 642
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 680 МГц 490 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 1280 384
Всього шейдерів 2560 768
FLOPS 2089 Гфлопс 752.6 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Hexagon 770

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4X
Частота пам'яті 4200 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 64 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 UFS 2.2, UFS 3.0
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 192 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 60FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 X53
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 3700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 7 6
Bluetooth 5.3 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2022 року Березень 2021 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі SM8550-AB SM7350-AB
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 Сайт Qualcomm Snapdragon 780G

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 8 Gen 2 значно кращий для ігор завдяки вищій продуктивності GPU (оцінка ігрової продуктивності 69 проти 21). Він забезпечує вищу частоту кадрів та плавніший геймплей у вимогливих іграх.

Який чип більш енергоефективний?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому вони приблизно однаково ефективно використовують енергію відносно своєї продуктивності. Snapdragon 8 Gen 2 споживає більше енергії, але й забезпечує вищу продуктивність.

Чи варто вибирати Snapdragon 780G у 2024 році?

Snapdragon 780G все ще може впоратися з повсякденними завданнями та неквапливими іграми, але для сучасних вимогливих додатків краще обрати Snapdragon 8 Gen 2 або новіший чип.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 8 Gen 2 має новіший AI-блок, що забезпечує кращу продуктивність у завданнях, пов'язаних зі штучним інтелектом, таких як обробка зображень та голосові асистенти.

Яка різниця в техпроцесі?

Точна інформація про техпроцес відсутня, але Snapdragon 8 Gen 2, ймовірно, виготовлений за більш сучасним техпроцесом (4 нм), ніж Snapdragon 780G (5 нм), що сприяє кращій енергоефективності.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.