Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 vs MediaTek Dimensity 720

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 та MediaTek Dimensity 720 — це ARM-чипи для мобільних пристроїв, що належать до різних поколінь та цінових сегментів. Snapdragon 8 Gen 3, випущений у 2023 році, є флагманським рішенням для топових смартфонів, тоді як Dimensity 720 (2020) орієнтований на бюджетні та середньобюджетні моделі. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності в продуктивності CPU, GPU, енергоефективності, AI-можливостях та результатах бенчмарків.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Gen 3 значно перевершує Dimensity 720 за всіма показниками продуктивності: загальний бал AnTuTu 10 майже в 5,3 рази вищий (2 064 248 проти 388 163), одноядерний Geekbench 6 — у 2,8 раза (2193 проти 770), багатоядерний — майже в 4 рази (7304 проти 1844). Енергоефективність Snapdragon 8 Gen 3 оцінюється в 100 балів, тоді як Dimensity 720 отримав 0. Однак Dimensity 720 може бути виправданим вибором для бюджетних пристроїв, де не потрібна висока продуктивність.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 8 Gen 3 набирає 2 064 248 балів в AnTuTu 10, тоді як Dimensity 720 — лише 388 163 бали.
  • Продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 6 у Snapdragon 8 Gen 3 становить 2193 бали, у Dimensity 720 — 770 балів; багатоядерний — 7304 проти 1844.
  • GPU: графічна продуктивність Snapdragon 8 Gen 3 (896 405 балів в AnTuTu) значно вища за Dimensity 720 (84 697 балів), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • Енергоефективність: Snapdragon 8 Gen 3 отримав 100 балів за енергоефективність, Dimensity 720 — 0 балів, що вказує на суттєву перевагу новішого чипа.
  • Рік випуску: Snapdragon 8 Gen 3 вийшов у 2023 році, Dimensity 720 — у 2020, що пояснює технологічний розрив.

AnTuTu 10

CPU 459625 127273
GPU 896405 84697
Memory 361762 86369
UX 346456 89824
Total score 2064248 388163
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 2064248 Немає даних
MediaTek Dimensity 720 Немає даних 388163

GeekBench 6

Asset compression 288.3 MB/sec 92.9 MB/sec
HTML 5 Browser 198.1 pages/sec 43.6 pages/sec
PDF Renderer 227.4 Mpixels/sec 68.6 Mpixels/sec
Image detection 174.5 images/sec 36.1 images/sec
HDR 238.2 Mpixels/sec 57.1 Mpixels/sec
Background blur 26.7 images/sec 5.2 images/sec
Photo processing 64.9 images/sec 17.2 images/sec
Ray tracing 7.38 Mpixels/sec 2.6 Mpixels/sec
Single-Core Score 2193 770
Multi-Core Score 7304 1844
Compute Score (GPU) 14269 1871

3DMark

Graphics test 101 FPS 7 FPS
Score 17000 1228
3DMark Wild Life Performance 17000 1228
Stability Немає даних 97%

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.3 ГГц – Cortex-X4
3x 3.15 ГГц – Cortex-A720
2x 2.96 ГГц – Cortex-A720
2x 2.27 ГГц – Cortex-A520
2x 2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 3300 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.2-A
Кеш L3 12 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 7 нм
TDP (Sustained) 6.3 Вт Немає даних
Виробництво TSMC Немає даних

Графічний прискорювач

GPU Adreno 750 Mali-G57 MP3
Архітектура Adreno 700 Valhall 1st gen
Частота GPU 903 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 2 3
Шейдерних блоків 1536 64
Всього шейдерів 3072 192
FLOPS 2774 Гфлопс 326.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon MediaTek APU

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4X
Частота пам'яті 4800 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 77 Гбіт/сек До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 4.0 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 64 МП, 2x 20 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 60FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X75 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 7 5
Bluetooth 5.4 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2023 року Липень 2020 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі SM8650-AB, SM8650-AC MT6853V
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 Сайт MediaTek Dimensity 720

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 41 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 43 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 49 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 52 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 30 FPS
[Medium]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 30 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Realme V3
720 x 1600

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 значно потужніший завдяки вищій продуктивності GPU (896 405 балів в AnTuTu проти 84 697), що забезпечує плавний геймплей у вимогливих іграх.

Чи варто купувати пристрій з Dimensity 720 у 2024 році?

Dimensity 720 підходить для базових завдань, але для сучасних ігор, багатозадачності та важких додатків його продуктивність недостатня. Краще розглянути новіші чипи.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 8 Gen 3 має вищу енергоефективність (100 балів проти 0), що означає краще співвідношення продуктивності до споживання енергії завдяки новішому техпроцесу.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Обидва чипи підтримують 5G, однак Snapdragon 8 Gen 3 має новіший модем з вищими швидкостями та кращою енергоефективністю.

Який чип краще підходить для штучного інтелекту?

Snapdragon 8 Gen 3 оснащений потужнішим AI-блоком, що забезпечує кращу обробку завдань ШІ, таких як розпізнавання зображень (174,5 зображень/с проти 36,1).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.