Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 vs Qualcomm Snapdragon 778G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 і Snapdragon 778G — це два чипи різних поколінь та рівнів. Перший є флагманським рішенням 2023 року, а другий — представником середнього сегмента 2021 року. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності в продуктивності CPU, GPU, енергоефективності, AI-можливостях та результатах бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 значно перевершує Snapdragon 778G за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 10 у 2 064 248 проти 596 371, а Geekbench 6 Multi-Core — 7304 проти 2841. Snapdragon 8 Gen 3 також має новіший техпроцес (4 нм проти 6 нм) та потужніший AI-блок. Однак Snapdragon 778G демонструє високу енергоефективність (100 балів) і є гідним вибором для пристроїв середнього цінового сегмента, де не потрібна максимальна потужність.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 8 Gen 3 має загальний бал AnTuTu 10 у 2 064 248, що майже в 3,5 рази вище, ніж 596 371 у Snapdragon 778G.
  • Продуктивність CPU: Snapdragon 8 Gen 3 набирає 459 625 балів CPU в AnTuTu проти 204 611, а в Geekbench 6 Multi-Core — 7304 проти 2841.
  • Графічна продуктивність: GPU Snapdragon 8 Gen 3 (896 405 балів AnTuTu) значно потужніша за GPU Snapdragon 778G (137 882 бали), що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • Енергоефективність: Обидва чипи отримали 100 балів за енергоефективність, але Snapdragon 8 Gen 3 виготовлений за новішим техпроцесом (4 нм), що дозволяє досягати вищої продуктивності при тому ж рівні енергоспоживання.
  • AI-можливості: Snapdragon 8 Gen 3 має потужніший AI-блок, що забезпечує кращу обробку зображень, розпізнавання та інші завдання штучного інтелекту.

AnTuTu 10

CPU 459625 204611
GPU 896405 137882
Memory 361762 111603
UX 346456 142275
Total score 2064248 596371
Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 2064248 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 778G Немає даних 596371

GeekBench 6

Asset compression 288.3 MB/sec 160 MB/sec
HTML 5 Browser 198.1 pages/sec 64.3 pages/sec
PDF Renderer 227.4 Mpixels/sec 97.1 Mpixels/sec
Image detection 174.5 images/sec 55.6 images/sec
HDR 238.2 Mpixels/sec 91.7 Mpixels/sec
Background blur 26.7 images/sec 11.1 images/sec
Photo processing 64.9 images/sec 20.3 images/sec
Ray tracing 7.38 Mpixels/sec 4.27 Mpixels/sec
Single-Core Score 2193 1017
Multi-Core Score 7304 2841
Compute Score (GPU) 14269 2346

3DMark

Graphics test 101 FPS 14 FPS
Score 17000 2439
3DMark Wild Life Performance 17000 2439
Stability Немає даних 99%

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.3 ГГц – Cortex-X4
3x 3.15 ГГц – Cortex-A720
2x 2.96 ГГц – Cortex-A720
2x 2.27 ГГц – Cortex-A520
1x 2.4 ГГц – Kryo 670 Prime (Cortex-A78)
3x 2.4 ГГц – Kryo 670 Gold (Cortex-A78)
4x 1.8 ГГц – Kryo 670 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3300 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.4-A
Кеш L3 12 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 6 нм
TDP (Sustained) 6.3 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L2 Немає даних 2 МБ

Графічний прискорювач

GPU Adreno 750 Adreno 642
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 903 МГц 550 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 1536 384
Всього шейдерів 3072 768
FLOPS 2774 Гфлопс 844 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Hexagon 770

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR5
Частота пам'яті 4800 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 77 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 4.0 UFS 2.1, UFS 2.2, UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 192 МП, 2x 36 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 60FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X75 X53
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 3700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 7 6
Bluetooth 5.4 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2023 року Травень 2021 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі SM8650-AB, SM8650-AC SM7325
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 Сайт Qualcomm Snapdragon 778G

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 59 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile Немає даних 42 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 49 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 94 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 53 FPS
[High]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Oppo Realme GT Master Edition
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU та вищій частоті кадрів у вимогливих іграх.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 8 Gen 3?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність, швидкість роботи додатків та ігор, то так. Для звичайних завдань Snapdragon 778G також буде достатньо.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають високу енергоефективність, але Snapdragon 8 Gen 3 забезпечує більшу продуктивність на ват завдяки новішому техпроцесу.

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Так, обидва чипи мають вбудований 5G-модем, що забезпечує підтримку мереж п'ятого покоління.

Який чип має кращі AI-можливості?

Snapdragon 8 Gen 3 має значно потужніший AI-блок, що дозволяє швидше обробляти завдання комп'ютерного зору та машинного навчання.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.