Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4) vs Qualcomm Snapdragon 439

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4) та Snapdragon 439 — це два ARM-чипи, що належать до абсолютно різних епох і сегментів. Snapdragon 8 Elite, випущений у 2024 році, є флагманським рішенням для найпотужніших смартфонів, тоді як Snapdragon 439 (2018 рік) орієнтований на бюджетні пристрої. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зрозуміти, наскільки великий розрив між цими поколіннями.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Elite (Gen 4) значно перевершує Snapdragon 439 за всіма показниками продуктивності. Загальний бал AnTuTu 10 у 8 Elite становить 2 797 811 проти 149 557 у 439 — різниця майже в 19 разів. Особливо вражає GPU: 1 147 205 балів проти 15 215. Snapdragon 439, однак, виграє в енергоефективності (100 балів проти 0), що робить його придатним для простих завдань. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор, багатозадачності та AI-додатків, вибір очевидний — Snapdragon 8 Elite. Для базових функцій і тривалої автономності Snapdragon 439 все ще може бути варіантом.

Основні відмінності

  • Snapdragon 8 Elite (Gen 4) має загальний бал AnTuTu 10 у 2 797 811, тоді як Snapdragon 439 — лише 149 557.
  • Продуктивність GPU: 8 Elite набирає 1 147 205 балів у AnTuTu, а 439 — 15 215, що свідчить про величезний розрив у графічній потужності.
  • У Geekbench 6 Snapdragon 8 Elite отримує 3234 одноядерних та 10 059 багатоядерних балів, тоді як Snapdragon 439 — лише 199 та 795 відповідно.
  • Snapdragon 8 Elite випущений у 2024 році, а Snapdragon 439 — у 2018, що пояснює різницю в техпроцесі та архітектурі.
  • Енергоефективність: Snapdragon 439 має 100 балів за цим параметром, тоді як Snapdragon 8 Elite — 0, що вказує на кращу оптимізацію енергоспоживання у старішого чипа.

AnTuTu 10

CPU 593685 57018
GPU 1147205 15215
Memory 652105 46946
UX 404816 30378
Total score 2797811 149557
Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4) 2797811 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 439 Немає даних 149557

GeekBench 6

Asset compression 409.8 MB/sec 55.3 MB/sec
HTML 5 Browser 223.2 pages/sec 22.4 pages/sec
PDF Renderer 301.1 Mpixels/sec 32.7 Mpixels/sec
Image detection 222.8 images/sec 9 images/sec
HDR 341.8 Mpixels/sec 23.4 Mpixels/sec
Background blur 35.9 images/sec 1.17 images/sec
Photo processing 91.1 images/sec 6.41 images/sec
Ray tracing 12.9 Mpixels/sec 1.59 Mpixels/sec
Single-Core Score 3234 199
Multi-Core Score 10059 795
Compute Score (GPU) 18077 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 4.32 ГГц – Oryon (Phoenix L)
6x 3.53 ГГц – Oryon (Phoenix M)
4x 2 ГГц – Cortex-A53
4x 1.45 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 4320 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8-A
Кеш L2 24 МБ Немає даних
Техпроцес 3 нм 12 нм
Виробництво TSMC Samsung
Кількість транзисторів Немає даних 5,5 млрд
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Adreno 830 Adreno 505
Архітектура Adreno 800 Adreno 500
Частота GPU 1100 МГц 450 МГц
Обчислювальних блоків 2 1
Шейдерних блоків 1536 48
Всього шейдерів 3072 48
FLOPS 3379.2 Гфлопс 43.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.0
Версія OpenCL 3.0 2.0
Версія DirectX 12.1 11

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Hexagon 536

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR3
Частота пам'яті 5300 МГц 800 МГц
Шина 2x 32 Біти 1x 32 Біт
Об'єм До 24 ГБ До 5 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 6.4 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 4.0, UFS 4.1 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2540 1920 x 1200
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 320 МП 1x 21 МП, 2x 8 МП
Запис відео 8K при 60FPS, 4K при 120FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 60FPS, 4K при 120FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X80 X6
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 4
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 75 Мбіт/с
Wi-Fi 7 5
Bluetooth 6.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Жовтень 2024 року Червень 2018 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі SM8750-AB SDM439
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4) Сайт Qualcomm Snapdragon 439

3DMark

Graphics test Немає даних 1 FPS
Score Немає даних 166
3DMark Wild Life Performance Немає даних 166

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 46 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 31 FPS
[Low]
Fortnite Немає даних 21 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 37 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 32 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 29 FPS
[Ultra]

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 8 Elite (Gen 4) значно кращий для ігор завдяки потужному GPU (1 147 205 балів у AnTuTu) та високій продуктивності CPU. Snapdragon 439 не підходить для сучасних ігор.

Чи варто купувати смартфон з Snapdragon 439 у 2025 році?

Snapdragon 439 підійде лише для базових завдань (дзвінки, месенджери, легкий веб-серфінг). Для більш вимогливих додатків він застарілий.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 439 має вищий бал енергоефективності (100 проти 0), що означає менше енергоспоживання при простих завданнях. Однак Snapdragon 8 Elite використовує новітні технології для динамічного регулювання.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 8 Elite (Gen 4) оснащений сучасним AI-блоком, що забезпечує високу продуктивність у завданнях машинного навчання. Snapdragon 439 не має спеціалізованого AI-прискорювача.

Чи можна порівнювати ці чипи за ціною?

Ціна на Snapdragon 8 Elite значно вища, оскільки це флагманський чип для преміум-смартфонів. Snapdragon 439 використовується в бюджетних моделях.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.