Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 860 vs MediaTek Helio G91

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 860 і MediaTek Helio G91 — два ARM-чипи, що належать до різних поколінь. Snapdragon 860 вийшов у 2019 році та базується на 7-нм техпроцесі, тоді як Helio G91 — свіжіший (2024), але виконаний за старішим 12-нм техпроцесом. Обидва чипи мають 8 ядер, але відрізняються архітектурою та продуктивністю. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 860 значно випереджає MediaTek Helio G91 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 638 989 проти 283 552, а Geekbench 5 Single-Core — 988 проти 429. Snapdragon 860 також має кращу енергоефективність завдяки сучаснішому техпроцесу. Однак Helio G91 може бути привабливим для бюджетних пристроїв через нижчу вартість. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та багатозадачності, Snapdragon 860 є очевидним вибором.

Основні відмінності

  • Snapdragon 860 має вищий загальний бал AnTuTu (638 989) порівняно з Helio G91 (283 552), що свідчить про значно кращу загальну продуктивність.
  • Продуктивність GPU у Snapdragon 860 (AnTuTu GPU 154 614) значно вища, ніж у Helio G91 (37 570), що робить його кращим для ігор.
  • Snapdragon 860 використовує 7-нм техпроцес, тоді як Helio G91 — 12 нм, що впливає на енергоефективність та тепловиділення.
  • Helio G91 має новішу дату виходу (2024) порівняно з Snapdragon 860 (2019), але поступається в продуктивності через старішу архітектуру.
  • Snapdragon 860 демонструє кращі результати в Geekbench 5: Single-Core 988 vs 429, Multi-Core 2560 vs 1389, що вказує на вищу швидкодію CPU.

AnTuTu 10

CPU 174948 88826
GPU 154614 37570
Memory 133311 74529
UX 176116 82627
Total score 638989 283552
Qualcomm Snapdragon 860 638989 Немає даних
MediaTek Helio G91 Немає даних 283552

GeekBench 6

Asset compression 115.2 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 67.6 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 89.4 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 53.8 images/sec Немає даних
HDR 79.4 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 7.65 images/sec Немає даних
Photo processing 26.4 images/sec Немає даних
Ray tracing 3.58 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 988 429
Multi-Core Score 2560 1389
Compute Score (GPU) 2513 Немає даних

3DMark

Stability 97% Немає даних
Graphics test 20 FPS Немає даних
Score 3456 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 3456 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 54 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 26 FPS
[Low]
Немає даних
Shadowgun Legends 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 98 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон Xiaomi Poco X3 Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.96 ГГц – Cortex-A76 (Kryo 485 Prime)
3x 2.42 ГГц – Cortex-A76 (Kryo 485 Gold)
4x 1.8 ГГц – Cortex-A55 (Kryo 485 Silver)
2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2960 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Кеш L1 512 КБ Немає даних
Кеш L2 1 МБ Немає даних
Кеш L3 2 МБ Немає даних
Техпроцес 7 нм 12 нм
Кількість транзисторів 6,7 млрд Немає даних
TDP (Sustained) 6 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 640 Mali-G52 MP2
Архітектура Adreno 600 Bifrost 2nd gen
Частота GPU 675 МГц 1000 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 384 24
Всього шейдерів 768 48
FLOPS 1036.8 Гфлопс 96 Гфлопс
Версія Vulkan 1.1 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon 690 MediaTek APU

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1800 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 34.13 Гбіт/сек До 13.41 Гбіт/сек
Об'єм До 16 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.0, UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 192 МП, 2x 22 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 120FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем X24 LTE, X50 5G Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 20 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 5000 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1240 Мбіт/с До 100 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.1 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Квітень 2019 року червень 2024 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі SM8150-AC Немає даних
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 860 Сайт MediaTek Helio G91

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 860 чи Helio G91?

Snapdragon 860 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (Adreno 640) та вищій продуктивності в бенчмарках (AnTuTu GPU 154 614 проти 37 570).

Який чип має кращу енергоефективність?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100 балів), але Snapdragon 860 виконаний за 7-нм техпроцесом, що забезпечує краще співвідношення продуктивності до енергоспоживання.

Чи варто обирати Helio G91 замість Snapdragon 860 у 2024 році?

Helio G91 може бути виправданий лише в бюджетних пристроях, де важлива низька ціна. За продуктивністю він значно поступається Snapdragon 860, тому для більшості завдань краще обрати старіший Snapdragon.

Який чип має кращі результати в AnTuTu?

Snapdragon 860 набирає 638 989 балів, що більш ніж удвічі перевищує результат Helio G91 (283 552).

Чи підтримують ці чипи швидку зарядку або 5G?

На основі наданих даних інформація про підтримку швидкої зарядки або 5G відсутня. Snapdragon 860 має модем X50, який підтримує 5G, але це не підтверджено в даних.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.