Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 vs Qualcomm Snapdragon 678

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два ARM-чипи від Qualcomm: флагманський Snapdragon 8s Gen 3, представлений у березні 2024 року, та бюджетний Snapdragon 678, який вийшов у грудні 2020 року. Незважаючи на те, що обидва чіпи належать до одного виробника, вони кардинально відрізняються за продуктивністю, техпроцесом та призначенням. Snapdragon 8s Gen 3 створений для потужних ігрових та AI-навантажень, тоді як Snapdragon 678 орієнтований на базові завдання. Ми порівняємо їх за ключовими параметрами: продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити правильний вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 8s Gen 3 значно перевершує Snapdragon 678 за всіма показниками продуктивності. Його загальний бал в AnTuTu (1 490 963) майже в 4,4 рази вищий, ніж у 678 (338 231). Особливо помітна різниця в графічній продуктивності: GPU-бал 8s Gen 3 (516 177) більш ніж в 11 разів перевищує показник 678 (44 936). Це робить 8s Gen 3 ідеальним для важких ігор та мультимедіа, тоді як 678 підійде для простих завдань. Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але через різницю в техпроцесі (4 нм у 8s Gen 3 проти 11 нм у 678) новіший чип має краще співвідношення продуктивності до енергоспоживання.

Основні відмінності

  • Snapdragon 8s Gen 3 має загальний бал AnTuTu 1 490 963, що в 4,4 рази вище, ніж 338 231 у Snapdragon 678.
  • Графічна продуктивність: GPU-бал 8s Gen 3 (516 177) більш ніж в 11 разів перевищує показник 678 (44 936), що забезпечує значно кращу ігрову продуктивність.
  • Одноядерна продуктивність Geekbench: 8s Gen 3 набирає 2019 балів проти 680 у 678, а багатоядерна — 5570 проти 1556, що свідчить про перевагу в швидкодії.
  • Техпроцес: Snapdragon 8s Gen 3 виготовлений за 4-нм технологією, тоді як Snapdragon 678 — за 11-нм, що забезпечує кращу енергоефективність та нижче тепловиділення у новішого чипа.
  • AI-можливості: 8s Gen 3 має виділений AI-блок (Hexagon), що забезпечує швидшу обробку завдань штучного інтелекту порівняно з 678, де AI-функції обмежені.

AnTuTu 10

CPU 392785 133249
GPU 516177 44936
Memory 311469 66474
UX 270532 93572
Total score 1490963 338231
Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 1490963 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 678 Немає даних 338231

GeekBench 6

Asset compression 228.2 MB/sec 81.7 MB/sec
HTML 5 Browser 163 pages/sec 41.4 pages/sec
PDF Renderer 195.5 Mpixels/sec 54.7 Mpixels/sec
Image detection 125.2 images/sec 31.5 images/sec
HDR 176.4 Mpixels/sec 47.5 Mpixels/sec
Background blur 18 images/sec 4.56 images/sec
Photo processing 52.1 images/sec 11.3 images/sec
Ray tracing 5.98 Mpixels/sec 2.12 Mpixels/sec
Single-Core Score 2019 680
Multi-Core Score 5570 1556
Compute Score (GPU) 10139 548

3DMark

Graphics test 67 FPS 2 FPS
Score 11205 475
3DMark Wild Life Performance 11205 475
Stability Немає даних 97%

Центральний процесор

Архітектура 1x 3 ГГц – Cortex-X4
4x 2.8 ГГц – Cortex-A720
3x 2 ГГц – Cortex-A520
2x 2.2 ГГц – Kryo 460 Gold (Cortex-A76)
6x 1.7 ГГц – Kryo 460 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3000 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8-A
Кеш L2 1 МБ 256 КБ
Кеш L3 8 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 11 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Кеш L1 Немає даних 16 КБ

Графічний прискорювач

GPU Adreno 735 Adreno 612
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 1100 МГц 845 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 768 96
Всього шейдерів 1536 192
FLOPS 1689.6 Гфлопс 324.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4X
Частота пам'яті 4200 МГц 1866 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 64 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 4.0 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 192 МП, 2x 25 МП
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X70 X12
Підтримка 4G LTE Cat. 22 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 6500 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3500 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 7 5
Bluetooth 5.4 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2024 року Грудень 2020 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі SM8635 SM6150-AC
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 Сайт Qualcomm Snapdragon 678

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 41 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 40 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 24 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 54 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 59 FPS
[Medium]
Genshin Impact Немає даних 14 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 48 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Redmi Note 10
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 8s Gen 3 чи Snapdragon 678?

Snapdragon 8s Gen 3 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (Adreno), що забезпечує вищу частоту кадрів та підтримку сучасних графічних технологій. Snapdragon 678 підійде лише для простих ігор з низькими вимогами.

Чи варто купувати смартфон з Snapdragon 678 у 2024 році?

Snapdragon 678 вже застарів: він має низьку продуктивність, слабкий GPU та обмежені AI-можливості. Для базових завдань (дзвінки, месенджери) він ще придатний, але для ігор або багатозадачності краще обрати новіший чип.

Який чип енергоефективніший: Snapdragon 8s Gen 3 чи Snapdragon 678?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon 8s Gen 3, виготовлений за 4-нм техпроцесом, споживає менше енергії при вищій продуктивності, що забезпечує кращу автономність у реальному використанні.

Які результати бенчмарків у Snapdragon 8s Gen 3 та Snapdragon 678?

Snapdragon 8s Gen 3 набирає 1 490 963 балів в AnTuTu та 2019/5570 балів в Geekbench (одно-/багатоядерний). Snapdragon 678 — 338 231 бал в AnTuTu та 680/1556 в Geekbench. Різниця суттєва на користь 8s Gen 3.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Snapdragon 8s Gen 3 має вбудований модем 5G, що забезпечує підтримку мереж п'ятого покоління. Snapdragon 678 не підтримує 5G — він працює лише з 4G LTE.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.