Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 1280 vs MediaTek Dimensity 700

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Samsung Exynos 1280 і MediaTek Dimensity 700 — це два популярні ARM-чипи для смартфонів середнього рівня. Exynos 1280 вийшов у 2022 році, а Dimensity 700 — у 2020. Обидва пропонують хорошу продуктивність для повсякденних завдань, але мають відмінності в архітектурі, графіці та енергоефективності. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати тестів та особливості, щоб допомогти вам обрати найкращий варіант.

Короткий висновок. Samsung Exynos 1280 має вищі показники в бенчмарках: загальний бал 473 737 проти 387 201 у Dimensity 700, а також кращу продуктивність CPU (21 проти 17) та ігор (9 проти 5). Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100). Exynos 1280 виграє в одно- та багатоядерних тестах, а також у швидкості обробки зображень. Якщо вам важлива продуктивність, Exynos 1280 — кращий вибір.

Основні відмінності

  • Exynos 1280 має вищий загальний бал в AnTuTu (473 737) порівняно з Dimensity 700 (387 201).
  • Продуктивність CPU в Exynos 1280 оцінюється в 21 бал, тоді як у Dimensity 700 — 17 балів.
  • Ігрова продуктивність Exynos 1280 (9 балів) перевершує Dimensity 700 (5 балів).
  • Exynos 1280 показує вищі результати в Geekbench: Single-Core 851 проти 711, Multi-Core 1913 проти 1783.
  • У тесті HDR Exynos 1280 обробляє 70.2 Mpixels/sec, а Dimensity 700 — 56.3 Mpixels/sec.

AnTuTu 10

CPU 154345 127183
GPU 97403 75727
Memory 88387 90997
UX 133602 93294
Total score 473737 387201
Samsung Exynos 1280 473737 Немає даних
MediaTek Dimensity 700 Немає даних 387201

GeekBench 6

Asset compression 97.2 MB/sec 95.7 MB/sec
HTML 5 Browser 50.8 pages/sec 47.7 pages/sec
PDF Renderer 70.9 Mpixels/sec 66.2 Mpixels/sec
Image detection 36 images/sec 33.9 images/sec
HDR 70.2 Mpixels/sec 56.3 Mpixels/sec
Background blur 5.92 images/sec 4.22 images/sec
Photo processing 18.1 images/sec 15.3 images/sec
Ray tracing 3.04 Mpixels/sec 2.64 Mpixels/sec
Single-Core Score 851 711
Multi-Core Score 1913 1783
Compute Score (GPU) 2300 1246

3DMark

Stability 99% 99%
Graphics test 13 FPS 7 FPS
Score 2287 1194
3DMark Wild Life Performance 2287 1194

Центральний процесор

Архітектура 2x 2,4 ГГц – Cortex-A78
6x 2 ГГц – Cortex-A55
2x 2.2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2400 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 5 нм 7 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 6 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 2 МБ

Графічний прискорювач

GPU Mali-G68 MP4 Mali-G57 MP2
Архітектура Valhall 2nd gen Valhall 1st gen
Частота GPU 972 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 4 2
Шейдерних блоків 64 64
Всього шейдерів 256 128
FLOPS 487 Гфлопс 243.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Так
Продуктивність NPU 4.3 ТОПС Немає даних

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17 Гбіт/сек До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 8 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 2.2 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 2960 x 1440 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 64 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 30FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 18 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 2550 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 1840 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.2 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2022 року Листопад 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Номер моделі S5E8825 MT6833V/ZA
Офіційний сайт Сайт Samsung Exynos 1280 Сайт MediaTek Dimensity 700

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 51 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 37 FPS
[Medium]
Fortnite Немає даних 25 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 59 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 52 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 34 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 56 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco M3 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Exynos 1280 чи Dimensity 700?

Exynos 1280 має вищу ігрову продуктивність (9 балів проти 5), тому він краще підходить для ігор, хоча обидва чипи не є флагманськими.

Який процесор енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), тому вони приблизно рівні за автономністю.

Чи варто вибирати Dimensity 700 замість Exynos 1280?

Dimensity 700 може бути дешевшим, але поступається за продуктивністю. Якщо бюджет обмежений, Dimensity 700 — гідний варіант.

Який чип має кращий AI-блок?

Exynos 1280 має вищий бал UX (133 602 проти 93 294), що може свідчити про кращу роботу AI, але точних даних про AI-блок немає.

Який чип новіший і чи варто це враховувати?

Exynos 1280 вийшов у 2022 році, а Dimensity 700 — у 2020. Новіший чип зазвичай має кращу оптимізацію та підтримку.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.