Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 2200 vs MediaTek Dimensity 1100

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Samsung Exynos 2200 та MediaTek Dimensity 1100 — це два потужні ARM-чипи, що використовуються в смартфонах середнього та високого рівня. Exynos 2200, випущений у 2022 році, пропонує вищу продуктивність CPU та GPU, тоді як Dimensity 1100, представлений у 2021 році, робить акцент на енергоефективності. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності, результати тестів та допоможемо визначити, який чип краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Samsung Exynos 2200 випереджає MediaTek Dimensity 1100 за загальною продуктивністю, набираючи 59 балів проти 49. Він демонструє кращі результати в CPU (41 проти 29) та ігрових тестах (35 проти 19), що підтверджується вищими показниками AnTuTu (1,13 млн проти 0,74 млн) та Geekbench. Однак обидва чипи мають однаково високу енергоефективність (100 балів). Якщо вам потрібна максимальна швидкодія для ігор та важких завдань, обирайте Exynos 2200. Для повсякденних сценаріїв з акцентом на автономність підійде Dimensity 1100.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Exynos 2200 набирає 59 балів, Dimensity 1100 — 49 балів, що свідчить про перевагу Exynos у загальній швидкодії.
  • Продуктивність CPU: Exynos 2200 отримує 41 бал, Dimensity 1100 — 29 балів, що підтверджується вищими одно- та багатоядерними результатами Geekbench (1582/3669 проти 1104/3321).
  • Ігрова продуктивність: Exynos 2200 має 35 балів проти 19 у Dimensity 1100, а також вищий показник GPU в AnTuTu (411581 проти 204984), що робить його кращим для ігор.
  • Енергоефективність: Обидва чипи отримали по 100 балів, тому вони однаково ефективно використовують енергію.
  • Результати тестів: Exynos 2200 показує вищі результати в AnTuTu (1 130 598 проти 744 532) та Geekbench, тоді як Dimensity 1100 випереджає в деяких підтестах, як-от стиснення даних (156.7 MB/s проти 151.9 MB/s) та рендеринг PDF (132.2 Mpixels/s проти 106.3 Mpixels/s).

AnTuTu 10

CPU 309794 214806
GPU 411581 204984
Memory 183989 131965
UX 225234 192777
Total score 1130598 744532
Samsung Exynos 2200 1130598 Немає даних
MediaTek Dimensity 1100 Немає даних 744532

GeekBench 6

Asset compression 151.9 MB/sec 156.7 MB/sec
HTML 5 Browser 93.6 pages/sec 94.6 pages/sec
PDF Renderer 106.3 Mpixels/sec 132.2 Mpixels/sec
Image detection 92.5 images/sec 70.6 images/sec
HDR 123.8 Mpixels/sec 108.9 Mpixels/sec
Background blur 13.3 images/sec 9.93 images/sec
Photo processing 27 images/sec 34.5 images/sec
Ray tracing 4.48 Mpixels/sec 4.27 Mpixels/sec
Single-Core Score 1582 1104
Multi-Core Score 3669 3321
Compute Score (GPU) 9262 4704

3DMark

Stability 61% 98%
Graphics test 49 FPS 25 FPS
Score 8336 4299
3DMark Wild Life Performance 8336 4299

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.8 ГГц – Cortex-X2
3x 2.52 ГГц – Cortex-A710
4x 1.82 ГГц – Cortex-A510
4x 2,6 ГГц – Cortex-A78
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 2800 МГц 2600 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8.2-A
Кеш L3 4 МБ 8 МБ
Техпроцес 4 нм 6 нм
TDP (Sustained) 7 Вт 4 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 32 КБ
Кеш L2 Немає даних 320 КБ

Графічний прискорювач

GPU Samsung Xclipse 920 Mali-G77 MP9
Архітектура Voyager (RDNA 2) Valhall 1st gen
Частота GPU 1306 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 3 9
Шейдерних блоків 256 64
Всього шейдерів 768 576
FLOPS 2006.2 Гфлопс 979.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 4.5 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 34.1 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 108МП, 2x 32МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 60FPS, 4K при 240FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Exynos 5300 Helio M70
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 21
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 7350 Мбіт/с До 4700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.2 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2022 року Січень 2021 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі S5E9925 MT6891Z/CZA
Офіційний сайт Сайт Samsung Exynos 2200 Сайт MediaTek Dimensity 1100

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 58 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[High]
Shadowgun Legends Немає даних 68 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 83 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 48 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Oppo Realme Q3 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Exynos 2200 чи Dimensity 1100?

Exynos 2200 значно потужніший в іграх завдяки вищому балу GPU (35 проти 19) та кращим показникам AnTuTu GPU (411581 проти 204984). Він забезпечує вищу частоту кадрів у вимогливих іграх.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), тому вони приблизно однаково впливають на автономність пристрою. Різниця в реальному використанні може залежати від оптимізації виробника.

Чи варто вибирати смартфон з Exynos 2200 замість Dimensity 1100?

Так, якщо вам важлива максимальна продуктивність для ігор, багатозадачності та важких додатків. Exynos 2200 має вищі бали CPU та GPU, що робить його кращим вибором для ентузіастів.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Обидва чипи добре справляються з повсякденними завданнями, але Dimensity 1100 може бути достатнім для більшості користувачів, пропонуючи хорошу продуктивність при нижчому енергоспоживанні.

Який чип новіший і має кращу підтримку?

Exynos 2200 випущений у 2022 році, тоді як Dimensity 1100 — у 2021. Exynos 2200 новіший, що може забезпечити кращу підтримку оновлень та сумісність з новими технологіями.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.