Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 2400 vs Qualcomm Snapdragon 695

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Samsung Exynos 2400 та Qualcomm Snapdragon 695 — це два ARM-чипи різних поколінь, призначені для смартфонів середнього та флагманського рівня. Exynos 2400, випущений у 2024 році, пропонує значно вищу продуктивність завдяки сучасній архітектурі, тоді як Snapdragon 695 (2021) орієнтований на бюджетні пристрої. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності в CPU, GPU, енергоефективності та результатах тестів.

Короткий висновок. Samsung Exynos 2400 значно перевершує Snapdragon 695 за продуктивністю CPU та GPU: його загальний бал в AnTuTu 10 майже в 4 рази вищий (1 765 220 проти 442 093), а багатоядерний Geekbench 6 — у 3,3 рази (6964 проти 2134). Однак Snapdragon 695 може бути кращим вибором для бюджетних пристроїв завдяки нижчому енергоспоживанню та вартості. Якщо вам потрібна максимальна швидкодія для ігор та важких завдань, обирайте Exynos 2400.

Основні відмінності

  • Exynos 2400 має значно вищу продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 6 — 2196 проти 908 у Snapdragon 695, багатоядерний — 6964 проти 2134.
  • Графічна продуктивність Exynos 2400 у 8,8 раза вища за Snapdragon 695 згідно з результатами GPU в AnTuTu 10 (722 765 проти 81 767).
  • Exynos 2400 випереджає Snapdragon 695 у швидкості обробки зображень: 159,2 зображення/с проти 43,4 зображення/с у тесті Image detection.
  • Snapdragon 695 має нижче енергоспоживання завдяки старішому техпроцесу, що може забезпечити кращу автономність у бюджетних пристроях.
  • Exynos 2400 підтримує новіші стандарти пам'яті та зв'язку, що робить його більш перспективним для майбутніх оновлень.

AnTuTu 10

CPU 451893 146288
GPU 722765 81767
Memory 300546 99284
UX 290016 114754
Total score 1765220 442093
Samsung Exynos 2400 1765220 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 695 Немає даних 442093

GeekBench 6

Asset compression 271 MB/sec 106.3 MB/sec
HTML 5 Browser 207.8 pages/sec 58.3 pages/sec
PDF Renderer 220.5 Mpixels/sec 79.4 Mpixels/sec
Image detection 159.2 images/sec 43.4 images/sec
HDR 211.5 Mpixels/sec 68.1 Mpixels/sec
Background blur 21.8 images/sec 6.37 images/sec
Photo processing 65.3 images/sec 20.9 images/sec
Ray tracing 7.4 Mpixels/sec 2.86 Mpixels/sec
Single-Core Score 2196 908
Multi-Core Score 6964 2134
Compute Score (GPU) 15998 1223

3DMark

Graphics test 83 FPS 7 FPS
Score 13930 1215
3DMark Wild Life Performance 13930 1215

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.21 ГГц – Cortex-X4
2x 2.9 ГГц – Cortex-A720
3x 2.6 ГГц – Cortex-A720
4x 1.95 ГГц – Cortex-A520
2x 2.2 ГГц – Kryo 660 Gold (Cortex-A78)
6x 1.8 ГГц – Kryo 660 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 10 8
Частота 3210 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.2-A
Кеш L3 8 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 6 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 4 Вт
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Samsung Xclipse 940 Adreno 619
Архітектура Magellan (RDNA 3) Adreno 600
Частота GPU 1095 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 6 2
Шейдерних блоків 128 128
Всього шейдерів 768 256
FLOPS 3406.8 Гфлопс 430.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 686

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4X
Частота пам'яті 4200 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 68.2 Гбіт/сек До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 eMMC 5.1, UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2400 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 320 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 60FPS, 4K при 120FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Exynos 5300 Snapdragon X51
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 9640 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2550 Мбіт/с До 1500 Мбіт/с
Wi-Fi 7 5
Bluetooth 5.4 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2024 року Жовтень 2021 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі S5E9945 SM6375
Офіційний сайт Сайт Samsung Exynos 2400 Сайт Qualcomm Snapdragon 695

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 66 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[Low]
Fortnite Немає даних 24 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 67 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 57 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 19 FPS
[Low]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 42 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Poco X4 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Samsung Exynos 2400 значно потужніший за Snapdragon 695 у графічних тестах (GPU AnTuTu 722 765 проти 81 767), тому він забезпечить вищу частоту кадрів у важких іграх.

Чи варто купувати смартфон на Snapdragon 695 у 2024 році?

Snapdragon 695 все ще підходить для базових завдань і невибагливих ігор, але його продуктивність значно поступається сучасним чипам. Для тривалого використання краще обрати пристрій на Exynos 2400.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий бал енергоефективності (100) у наших тестах, але Snapdragon 695, ймовірно, споживає менше енергії в реальних умовах через нижчу продуктивність.

Чи підтримує Exynos 2400 5G?

Так, Exynos 2400 має вбудований модем 5G, як і Snapdragon 695, але версія Exynos підтримує новіші стандарти зв'язку.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Exynos 2400 забезпечує плавнішу роботу в багатозадачності та швидше завантаження додатків, тоді як Snapdragon 695 впорається з базовими функціями без затримок.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.