Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 2400e vs Apple A9

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: Samsung Exynos 2400e, випущений у 2024 році, та Apple A9, що дебютував у 2015. Exynos 2400e значно перевершує A9 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджують результати бенчмарків. Однак Apple A9 має вищу енергоефективність за даними нашого рейтингу. Розглянемо ключові відмінності, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Samsung Exynos 2400e є значно потужнішим чипом, що демонструє вищі результати в усіх бенчмарках: загальний бал AnTuTu 1 750 999 проти 332 764, а Geekbench 6 Single-Core 2099 проти 619. Він також має новіший техпроцес та підтримку сучасних технологій. Проте Apple A9 виграє за енергоефективністю (100 балів проти 0), що може бути важливим для пристроїв з обмеженим акумулятором. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність, обирайте Exynos 2400e; якщо пріоритет — енергозбереження, A9 все ще може бути актуальним.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Exynos 2400e має Multi-Core Score 6414, що значно вище за 953 у Apple A9.
  • Графічна продуктивність: Exynos 2400e набирає 695 469 балів GPU в AnTuTu, тоді як A9 — лише 80 649.
  • Енергоефективність: Apple A9 отримує 100 балів у нашому рейтингу, Exynos 2400e — 0, що вказує на кращу енергоефективність старішого чипа.
  • Техпроцес: Exynos 2400e виготовлено за новішим техпроцесом, що забезпечує вищу продуктивність на ват.
  • Дата виходу: Exynos 2400e вийшов у 2024 році, а Apple A9 — у 2015, що пояснює значну різницю в продуктивності.

AnTuTu 10

CPU 416539 106215
GPU 695469 80649
Memory 352277 59673
UX 286714 86227
Total score 1750999 332764
Samsung Exynos 2400e 1750999 Немає даних
Apple A9 Немає даних 332764

GeekBench 6

Asset compression 258.1 MB/sec 43.4 MB/sec
HTML 5 Browser 188 pages/sec 16.1 pages/sec
PDF Renderer 204.6 Mpixels/sec 24.7 Mpixels/sec
Image detection 145 images/sec 9.06 images/sec
HDR 199.9 Mpixels/sec 28.7 Mpixels/sec
Background blur 20.2 images/sec 3.08 images/sec
Photo processing 61.9 images/sec 8.39 images/sec
Ray tracing 7.31 Mpixels/sec 1.27 Mpixels/sec
Single-Core Score 2099 619
Multi-Core Score 6414 953
Compute Score (GPU) 15442 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.11 ГГц – Cortex-X4
2x 2.9 ГГц – Cortex-A720
3x 2.59 ГГц – Cortex-A720
4x 1.96 ГГц – Cortex-A520
2x 1.85 ГГц – Twister
Кількість ядер 10 2
Частота 3110 МГц 1850 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8-A
Кеш L3 8 МБ 4 МБ
Техпроцес 4 нм 14 нм
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 64 КБ
Кеш L2 Немає даних 3 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 2 млрд.
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Samsung Xclipse 940 PowerVR GT7600
Архітектура Magellan (RDNA 3) PowerVR Series7XT (Rogue)
Частота GPU 1095 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 6 6
Шейдерних блоків 128 32
Всього шейдерів 768 192
FLOPS 3406.8 Гфлопс 249.6 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 1.2
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Apple M9

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5X LPDDR4
Частота пам'яті 4200 МГц 1333 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 68.2 Гбіт/сек До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 4 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1, UFS 4.0 NVMe
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2400 2048 x 1536
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 320 МП 1x 32 МП, 2x 12 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 60FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Exynos 5300 Qualcomm MDM9635M
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 6
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 9640 Мбіт/с До 450 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 2550 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 7 5
Bluetooth 5.4 4.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2024 року вересень 2015 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі Немає даних APL1022

3DMark

Stability Немає даних 75%
Graphics test Немає даних 11 FPS
Score Немає даних 1850
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1850

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Samsung Exynos 2400e значно продуктивніший в іграх завдяки вищому GPU-балу (695 469 проти 80 649) та кращій загальній продуктивності.

Чи варто купувати пристрій з Apple A9 у 2024 році?

Apple A9 застарів для сучасних завдань, його продуктивність низька. Він підійде хіба що для базових функцій, але не для ігор чи важких додатків.

Який чип енергоефективніший?

За нашими даними, Apple A9 має вищу енергоефективність (100 балів), ніж Exynos 2400e (0 балів), що може забезпечити довший час роботи від акумулятора.

Який чип має кращий AI-блок?

Exynos 2400e підтримує сучасні AI-можливості завдяки новішій архітектурі, тоді як Apple A9 не має виділеного AI-блоку.

Чи можна порівнювати ці чипи за ціною?

Ціна не вказана, але Exynos 2400e використовується в сучасних смартфонах середнього та високого рівня, а A9 — у старих моделях iPhone.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.