Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 2500 vs Apple A18

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Samsung Exynos 2500 та Apple A18 — два потужні ARM-чипи, що з'явилися у 2024-2025 роках. Exynos 2500 вирізняється 10-ядерною архітектурою та техпроцесом 3 нм, тоді як Apple A18 пропонує високу однопотокову продуктивність. Обидва чипи мають вбудовані AI-блоки та підтримку сучасних стандартів. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності, результати тестів та сценарії використання.

Короткий висновок. Samsung Exynos 2500 має вищий загальний бал у AnTuTu (2,519,784 проти 1,673,813) та більше ядер (10 проти 6), що забезпечує кращу багатопотокову продуктивність. Однак Apple A18 лідирує за однопотоковим тестом Geekbench (3466 проти 2666) та має кращу енергоефективність завдяки оптимізації. Вибір залежить від потреб: для багатозадачності та ігор — Exynos, для повсякденних завдань та автономності — A18.

Основні відмінності

  • Exynos 2500 має 10 ядер (1x Cortex-X5, 5x Cortex-A730, 4x Cortex-A520) проти 6 ядер у Apple A18, що дає перевагу в багатопотокових завданнях.
  • Apple A18 демонструє вищий Single-Core Score у Geekbench (3466 проти 2666), що свідчить про кращу оптимізацію однопотокових операцій.
  • Exynos 2500 випереджає в AnTuTu (2,519,784 проти 1,673,813), особливо в GPU-тесті (1,107,639 проти 699,959), що важливо для ігор.
  • Техпроцес обох чипів — 3 нм, але Exynos виробляється Samsung, а A18 — TSMC, що може впливати на енергоефективність.
  • Apple A18 має вищі показники в тестах обробки зображень (297.2 images/sec) та HDR (279.1 Mpixels/sec), що корисно для фото/відео.

AnTuTu 10

CPU 600921 441992
GPU 1107639 699959
Memory 409202 173158
UX 402022 358704
Total score 2519784 1673813
Samsung Exynos 2500 2519784 Немає даних
Apple A18 Немає даних 1673813

GeekBench 6

Single-Core Score 2666 3466
Multi-Core Score 8839 8592
Asset compression Немає даних 286.8 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 184.2 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 201.2 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 297.2 images/sec
HDR Немає даних 279.1 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 36.2 images/sec
Photo processing Немає даних 90 images/sec
Ray tracing Немає даних 8.68 Mpixels/sec

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X5
3x 2.5 ГГц – Cortex-A730
2x 2.5 ГГц – Cortex-A730
4x 2.2 ГГц – Cortex-A520
2x 4.04 ГГц –
4x 2 ГГц –
Кількість ядер 10 6
Частота 3200 МГц 4040 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv9.2-A
Техпроцес 3 нм 3 нм
Виробництво Samsung TSMC

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Neural Engine
Продуктивність NPU Немає даних 35 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5T LPDDR5X
Частота пам'яті 4800 МГц 7500 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 76.8 Гбіт/сек Немає даних
Об'єм До 24 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 4.0 NVMe
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 Немає даних
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 24FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 8K при 24FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- Motion JPEG
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AAX
- AAX+
- AC-3
- AIFF
- CAF
- E-AC-3
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 48 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 7 7
Bluetooth 5.4 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X75
Швидкість завантаження Немає даних До 10000 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 3500 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2025 року Вересень 2024 року
Клас Флагман Флагман

Графічний прискорювач

GPU Немає даних Apple A18 GPU
Архітектура Немає даних Apple Bionic GPU
Частота GPU Немає даних 1398 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 5
Шейдерних блоків Немає даних 128
Всього шейдерів Немає даних 640
FLOPS Немає даних 1789.4 Гфлопс

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

—

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Exynos 2500 чи Apple A18?

Exynos 2500 має вищий GPU-бал в AnTuTu (1,107,639 проти 699,959), що може забезпечити кращу графічну продуктивність в іграх.

Який чип енергоефективніший?

Apple A18 зазвичай енергоефективніший завдяки оптимізації Apple та виробництву TSMC, хоча точні дані відсутні.

Чи варто вибирати Exynos 2500 через більшу кількість ядер?

Так, для багатозадачності та важких обчислень 10 ядер Exynos 2500 можуть бути перевагою, але для простих завдань A18 достатньо.

Який чип має кращий AI-блок?

Обидва чипи мають вбудовані AI-блоки, але Exynos 2500 може мати вищу продуктивність завдяки новішій архітектурі, хоча точних даних немає.

Який чип кращий для автономності?

Apple A18, ймовірно, забезпечує кращу автономність через оптимізацію, але це залежить від інших компонентів пристрою.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.