Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 2500 vs Apple M2 (iPad)

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два потужні ARM-чипи: Samsung Exynos 2500, анонсований у 2025 році, та Apple M2 (iPad), випущений у 2022 році. Обидва процесори призначені для високопродуктивних пристроїв, але мають різну архітектуру та цільові ринки. Розглянемо ключові відмінності в продуктивності CPU, GPU, техпроцесі та енергоефективності, спираючись на результати тестів.

Короткий висновок. Apple M2 (iPad) демонструє вищу енергоефективність (100 балів проти 0) та кращі результати в багатоядерному тесті Geekbench 6 (9803 проти 8839). Натомість Samsung Exynos 2500 має вищий загальний бал AnTuTu 10 (2,519,784 проти 2,188,966) і новіший техпроцес 3 нм. Вибір залежить від пріоритетів: для автономності та iPad — Apple M2, для максимальної продуктивності в Android — Exynos 2500.

Основні відмінності

  • Техпроцес: Exynos 2500 виготовлено за 3 нм технологією, тоді як Apple M2 — за 5 нм.
  • Кількість ядер: Exynos 2500 має 10 ядер (1+3+2+4), Apple M2 — 8 ядер (4+4).
  • Продуктивність GPU: Exynos 2500 показує вищий бал GPU в AnTuTu 10 (1,107,639 проти 915,149).
  • Енергоефективність: Apple M2 отримує 100 балів, Exynos 2500 — 0 балів у цьому показнику.
  • Багатоядерна продуктивність: Apple M2 випереджає в Geekbench 6 Multi-Core (9803 проти 8839).

AnTuTu 10

CPU 600921 547920
GPU 1107639 915149
Memory 409202 363648
UX 402022 362249
Total score 2519784 2188966
Samsung Exynos 2500 2519784 Немає даних
Apple M2 (iPad) Немає даних 2188966

GeekBench 6

Single-Core Score 2666 2623
Multi-Core Score 8839 9803
Asset compression Немає даних 375.1 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 220.6 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 249.8 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 226.5 images/sec
HDR Немає даних 325.7 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 41.1 images/sec
Photo processing Немає даних 99.3 images/sec
Ray tracing Немає даних 10.7 Mpixels/sec

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X5
3x 2.5 ГГц – Cortex-A730
2x 2.5 ГГц – Cortex-A730
4x 2.2 ГГц – Cortex-A520
4x 3.49 ГГц – Avalanche
4x 2.42 ГГц – Blizzard
Кількість ядер 10 8
Частота 3200 МГц 3490 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv8.5-A
Техпроцес 3 нм 5 нм
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 192 КБ
Кеш L2 Немає даних 16 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 20 млрд.
TDP (Sustained) Немає даних 20 Вт

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Apple Neural Engine
Продуктивність NPU Немає даних 15.8 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5T LPDDR5
Частота пам'яті 4800 МГц 6400 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 76.8 Гбіт/сек До 102.4 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 4.0 NVMe
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2732 x 2048
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 7 6
Bluetooth 5.4 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Galileo, QZSS
Швидкість завантаження Немає даних До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 3000 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2025 року Червень 2022 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі Немає даних APL1109

3DMark

Stability Немає даних 74%
Graphics test Немає даних 118 FPS
Score Немає даних 19845
3DMark Wild Life Performance Немає даних 19845

Графічний прискорювач

GPU Немає даних Apple M2 GPU
Архітектура Немає даних Apple GPU
Частота GPU Немає даних 1398 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 8
Шейдерних блоків Немає даних 128
Всього шейдерів Немає даних 1024
FLOPS Немає даних 2918 Гфлопс

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Samsung Exynos 2500 має вищий бал GPU в AnTuTu 10, що може свідчити про кращу ігрову продуктивність, але Apple M2 також демонструє високі результати. Остаточний вибір залежить від оптимізації ігор під платформу.

Який чип більш енергоефективний?

Apple M2 (iPad) значно випереджає Exynos 2500 за енергоефективністю згідно з оцінкою 100 балів проти 0. Це означає довший час автономної роботи пристроїв на базі M2.

Чи варто оновлюватися з Apple M2 на Exynos 2500?

Оновлення не має сенсу, оскільки ці чипи призначені для різних платформ (iPad vs Android). Exynos 2500 пропонує вищу продуктивність у деяких тестах, але M2 залишається конкурентоспроможним.

Який чип має кращий AI-блок?

Дані про AI-блоки відсутні, але обидва чипи підтримують сучасні AI-навантаження. Exynos 2500 має новішу архітектуру, що може забезпечити кращу продуктивність AI.

Який чип краще підходить для професійних завдань?

Apple M2 (iPad) демонструє вищу багатоядерну продуктивність у Geekbench 6, що може бути корисним для відеомонтажу та інших ресурсомістких завдань. Exynos 2500 також потужний, але його перевага в GPU може бути корисною для графіки.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.