Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 2500 vs Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі ARM-чипів Samsung Exynos 2500 та Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 представляють різні покоління та цінові сегменти. Exynos 2500 — це флагманський чип 2025 року, виготовлений за 3-нм техпроцесом, тоді як Snapdragon 7 Gen 1 — середньорівневий процесор 2022 року. Порівняймо їхні характеристики, продуктивність та енергоефективність, щоб визначити, який з них краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Samsung Exynos 2500 значно випереджає Snapdragon 7 Gen 1 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами бенчмарків: 2519784 проти 676092 в AnTuTu 10. Він має новішу архітектуру, 10 ядер і 3-нм техпроцес, що забезпечує кращу енергоефективність. Snapdragon 7 Gen 1, хоч і старший, може бути достатнім для повсякденних завдань, але поступається в іграх та важких навантаженнях.

Основні відмінності

  • Exynos 2500 має 10 ядер (1x3.2 ГГц Cortex-X5, 3x2.5 ГГц Cortex-A730, 2x2.5 ГГц Cortex-A730, 4x2.2 ГГц Cortex-A520), тоді як Snapdragon 7 Gen 1 має 8 ядер з невідомою частотою.
  • Техпроцес Exynos 2500 — 3 нм, що забезпечує вищу енергоефективність порівняно зі Snapdragon 7 Gen 1, виготовленим за 4-нм техпроцесом.
  • Результати AnTuTu 10: Exynos 2500 набирає 2519784 бали, а Snapdragon 7 Gen 1 — 676092 бали, що свідчить про суттєву перевагу першого.
  • У Geekbench 6 Exynos 2500 демонструє 2666 балів в одноядерному та 8839 у багатоядерному тестах, тоді як Snapdragon 7 Gen 1 — 964 та 2761 відповідно.
  • Exynos 2500 підтримує новіший набір інструкцій ARMv9.2-A, тоді як Snapdragon 7 Gen 1 — ARMv9-A.

AnTuTu 10

CPU 600921 232250
GPU 1107639 167116
Memory 409202 145697
UX 402022 131029
Total score 2519784 676092
Samsung Exynos 2500 2519784 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1 Немає даних 676092

GeekBench 6

Single-Core Score 2666 964
Multi-Core Score 8839 2761
Asset compression Немає даних 130.3 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 71.4 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 101.8 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 51.3 images/sec
HDR Немає даних 84.1 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 10.5 images/sec
Photo processing Немає даних 25 images/sec
Ray tracing Немає даних 3.49 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 2548

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X5
3x 2.5 ГГц – Cortex-A730
2x 2.5 ГГц – Cortex-A730
4x 2.2 ГГц – Cortex-A520
1x 2.4 ГГц – Cortex-A710
3x 2.36 ГГц – Cortex-A710
4x 1.8 ГГц – Cortex-A510
Кількість ядер 10 8
Частота 3200 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A Немає даних
Техпроцес 3 нм 4 нм
Виробництво Samsung Samsung
Кеш L2 Немає даних 3 МБ
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5T LPDDR5
Частота пам'яті 4800 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 76.8 Гбіт/сек До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 4.0 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 3360 x 1600
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 7 6
Bluetooth 5.4 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X62
Швидкість завантаження Немає даних До 4400 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 1600 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2025 року Травень 2022 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі Немає даних SM7450-AB
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Gen 1

3DMark

Graphics test Немає даних 18 FPS
Score Немає даних 3166
3DMark Wild Life Performance Немає даних 3166

Графічний прискорювач

GPU Немає даних Adreno 644
Архітектура Немає даних Adreno 600
Частота GPU Немає даних 443 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 384
Всього шейдерів Немає даних 768
FLOPS Немає даних 1013.8 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.1
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Samsung Exynos 2500 має значно потужніший GPU (1107639 балів у AnTuTu проти 167116 у Snapdragon 7 Gen 1), тому краще підходить для ігор.

Який чип енергоефективніший?

Exynos 2500 виготовлений за 3-нм техпроцесом, що забезпечує кращу енергоефективність, ніж 4-нм Snapdragon 7 Gen 1, хоча точні дані відсутні.

Чи варто купувати пристрій з Exynos 2500 замість Snapdragon 7 Gen 1?

Так, якщо вам потрібна висока продуктивність для важких завдань, ігор або майбутніх додатків. Snapdragon 7 Gen 1 підійде для бюджетних пристроїв.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Exynos 2500 значно перевершує Snapdragon 7 Gen 1 за одно- та багатоядерною продуктивністю, що видно з результатів Geekbench.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Обидва чипи підтримують 5G, але точні модеми не вказані. Exynos 2500, ймовірно, має новіший модем.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.