Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 2500 vs Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У світі мобільних ARM-чипів постійно точиться боротьба за лідерство. Сьогодні порівнюємо Samsung Exynos 2500, що вийде у 2025 році, та Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3, анонсований у березні 2024. Обидва чипи орієнтовані на флагманські пристрої, але мають різні архітектури, техпроцеси та підходи до продуктивності. Розглянемо ключові відмінності, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Samsung Exynos 2500 демонструє вищу продуктивність CPU та GPU за результатами бенчмарків: загальний бал 2 519 784 проти 1 490 963 у Snapdragon 8s Gen 3. Він має 10 ядер, архітектуру ARMv9.2-A та виготовляється за 3-нм техпроцесом, що забезпечує перевагу в обчислювальній потужності. Однак Snapdragon 8s Gen 3 виграє в енергоефективності (100 балів проти 0) та вийшов раніше, що може свідчити про кращу оптимізацію. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність — обирайте Exynos 2500, але якщо важливіша енергоефективність та перевірена платформа — Snapdragon 8s Gen 3.

Основні відмінності

  • Exynos 2500 має 10 ядер (1x Cortex-X5, 3x Cortex-A730, 2x Cortex-A730, 4x Cortex-A520) проти невказаної кількості ядер у Snapdragon 8s Gen 3, що дає йому перевагу в багатопотоковій продуктивності.
  • Техпроцес Exynos 2500 — 3 нм, тоді як Snapdragon 8s Gen 3 виготовляється за іншим техпроцесом (ймовірно, 4 нм), що впливає на енергоефективність та тепловиділення.
  • За результатами AnTuTu 10 Exynos 2500 набирає 2 519 784 бали, а Snapdragon 8s Gen 3 — 1 490 963, що свідчить про значну перевагу Exynos у загальній продуктивності.
  • У Geekbench 6 Exynos 2500 отримує 2666 одноядерних та 8839 багатоядерних балів, тоді як Snapdragon 8s Gen 3 — 2019 та 5570 відповідно, що підтверджує лідерство Exynos у CPU.
  • Snapdragon 8s Gen 3 має вищий показник енергоефективності (100 балів) порівняно з Exynos 2500 (0 балів), що може означати кращу автономність пристроїв на його основі.

AnTuTu 10

CPU 600921 392785
GPU 1107639 516177
Memory 409202 311469
UX 402022 270532
Total score 2519784 1490963
Samsung Exynos 2500 2519784 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3 Немає даних 1490963

GeekBench 6

Single-Core Score 2666 2019
Multi-Core Score 8839 5570
Asset compression Немає даних 228.2 MB/sec
HTML 5 Browser Немає даних 163 pages/sec
PDF Renderer Немає даних 195.5 Mpixels/sec
Image detection Немає даних 125.2 images/sec
HDR Немає даних 176.4 Mpixels/sec
Background blur Немає даних 18 images/sec
Photo processing Немає даних 52.1 images/sec
Ray tracing Немає даних 5.98 Mpixels/sec
Compute Score (GPU) Немає даних 10139

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X5
3x 2.5 ГГц – Cortex-A730
2x 2.5 ГГц – Cortex-A730
4x 2.2 ГГц – Cortex-A520
1x 3 ГГц – Cortex-X4
4x 2.8 ГГц – Cortex-A720
3x 2 ГГц – Cortex-A520
Кількість ядер 10 8
Частота 3200 МГц 3000 МГц
Набір інструкцій ARMv9.2-A ARMv9.2-A
Техпроцес 3 нм 4 нм
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 8 МБ
TDP (Sustained) Немає даних 6 Вт

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5T LPDDR5X
Частота пам'яті 4800 МГц 4200 МГц
Шина 4x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 76.8 Гбіт/сек До 64 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 4.0 UFS 4.0
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 3840 x 2160
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- AV1
- H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність фотокамери Немає даних 1x 200 МП

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 7 7
Bluetooth 5.4 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X70
Швидкість завантаження Немає даних До 6500 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 3500 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2025 року Березень 2024 року
Клас Флагман Флагман
Номер моделі Немає даних SM8635
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 8s Gen 3

3DMark

Graphics test Немає даних 67 FPS
Score Немає даних 11205
3DMark Wild Life Performance Немає даних 11205

Графічний прискорювач

GPU Немає даних Adreno 735
Архітектура Немає даних Adreno 700
Частота GPU Немає даних 1100 МГц
Обчислювальних блоків Немає даних 2
Шейдерних блоків Немає даних 768
Всього шейдерів Немає даних 1536
FLOPS Немає даних 1689.6 Гфлопс
Версія Vulkan Немає даних 1.3
Версія OpenCL Немає даних 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Exynos 2500 чи Snapdragon 8s Gen 3?

Exynos 2500 має вищий GPU-бал (1 107 639) порівняно з Snapdragon 8s Gen 3 (516 177), що вказує на потенційно кращу ігрову продуктивність. Однак Snapdragon 8s Gen 3 має вищий рейтинг енергоефективності, що може вплинути на тривалість гри.

Чи варто чекати на Exynos 2500 замість Snapdragon 8s Gen 3?

Якщо вам потрібна максимальна продуктивність CPU та GPU, Exynos 2500 виглядає привабливіше. Але Snapdragon 8s Gen 3 вже доступний і пропонує кращу енергоефективність, що може бути важливим для повсякденного використання.

Який чип забезпечує кращу автономність?

За даними, Snapdragon 8s Gen 3 має 100 балів енергоефективності, тоді як Exynos 2500 — 0. Це свідчить про те, що Snapdragon 8s Gen 3 може забезпечити довший час роботи від батареї.

Чи підтримують ці чипи штучний інтелект?

Обидва чипи мають AI-блоки, але точні характеристики не вказані. Exynos 2500 використовує архітектуру ARMv9.2-A, яка включає AI-розширення, а Snapdragon 8s Gen 3 — фірмовий AI-двигун Qualcomm.

Який чип краще підходить для щоденних завдань?

Snapdragon 8s Gen 3, завдяки вищій енергоефективності та перевіреній платформі, може бути більш збалансованим вибором. Exynos 2500 пропонує більше потужності, але може споживати більше енергії.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.