Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 7904 vs MediaTek Dimensity 1100

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Samsung Exynos 7904 та MediaTek Dimensity 1100 — це ARM-чипи різних поколінь, призначені для смартфонів середнього та верхнього сегмента. Exynos 7904 дебютував у 2019 році, тоді як Dimensity 1100 вийшов у 2021 році. Обидва чипи пропонують непогану продуктивність, але Dimensity 1100 значно перевершує конкурента завдяки новішій архітектурі та техпроцесу. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність.

Короткий висновок. MediaTek Dimensity 1100 значно перевершує Samsung Exynos 7904 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 10 у Dimensity 1100 становить 744 532 проти 161 638 у Exynos 7904. У Geekbench 6 Dimensity 1100 набирає 1104 одноядерних та 3321 багатоядерних балів, тоді як Exynos 7904 — лише 286 та 937 відповідно. Обидва чипи мають однакову енергоефективність за нашими даними, але Dimensity 1100 забезпечує кращу продуктивність в іграх та роботі з AI.

Основні відмінності

  • MediaTek Dimensity 1100 має значно вищий загальний бал AnTuTu (744 532) порівняно з Exynos 7904 (161 638), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 6 Dimensity 1100 показує в 3,5 рази вищий одноядерний результат (1104 проти 286) та в 3,5 рази вищий багатоядерний результат (3321 проти 937).
  • Продуктивність GPU у Dimensity 1100 значно вища: бал GPU в AnTuTu становить 204 984 проти 21 391 у Exynos 7904, що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • Dimensity 1100 випущений у 2021 році, тоді як Exynos 7904 — у 2019, що означає новішу архітектуру та техпроцес.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Dimensity 1100 забезпечує вищу продуктивність при тому ж рівні енергоспоживання.

AnTuTu 10

CPU 55542 214806
GPU 21391 204984
Memory 43139 131965
UX 41566 192777
Total score 161638 744532
Samsung Exynos 7904 161638 Немає даних
MediaTek Dimensity 1100 Немає даних 744532

GeekBench 6

Asset compression 59.7 MB/sec 156.7 MB/sec
HTML 5 Browser 29.1 pages/sec 94.6 pages/sec
PDF Renderer 38.6 Mpixels/sec 132.2 Mpixels/sec
Image detection 11.2 images/sec 70.6 images/sec
HDR 36.2 Mpixels/sec 108.9 Mpixels/sec
Background blur 1.51 images/sec 9.93 images/sec
Photo processing 7.05 images/sec 34.5 images/sec
Ray tracing 1.73 Mpixels/sec 4.27 Mpixels/sec
Single-Core Score 286 1104
Multi-Core Score 937 3321
Compute Score (GPU) 836 4704

3DMark

Stability 97% 98%
Graphics test 2 FPS 25 FPS
Score 407 4299
3DMark Wild Life Performance 407 4299

Центральний процесор

Архітектура 2x 1.8 ГГц – Cortex-A73
6x 1.6 ГГц – Cortex-A53
4x 2,6 ГГц – Cortex-A78
4x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 1800 МГц 2600 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.2-A
Техпроцес 14 нм 6 нм
Кількість транзисторів 2 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 5 Вт 4 Вт
Виробництво Samsung TSMC
Кеш L1 Немає даних 32 КБ
Кеш L2 Немає даних 320 КБ
Кеш L3 Немає даних 8 МБ

Графічний прискорювач

GPU Mali-G71 MP2 Mali-G77 MP9
Архітектура Bifrost 1st gen Valhall 1st gen
Частота GPU 770 МГц 850 МГц
Обчислювальних блоків 2 9
Шейдерних блоків 16 64
Всього шейдерів 32 576
FLOPS 49.3 Гфлопс 979.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає MediaTek APU 3.0
Продуктивність NPU Немає даних 4.5 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Об'єм До 6 ГБ До 16 ГБ
Частота пам'яті Немає даних 2133 МГц
Пропускна здатність Немає даних До 34.1 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1 UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2400 x 1080 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 32 МП, 2x 16 МП 1x 108МП, 2x 32МП
Запис відео 4K при 30FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP9
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 21
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 4700 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.0 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Helio M70

Загальна інформація

Дата анонсу Лютий 2019 року Січень 2021 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі S5E7904 MT6891Z/CZA
Офіційний сайт Сайт Samsung Exynos 7904 Сайт MediaTek Dimensity 1100

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 58 FPS
[Low]
Call of Duty: Mobile Немає даних 60 FPS
[High]
Fortnite Немає даних 27 FPS
[High]
Shadowgun Legends Немає даних 68 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 83 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 48 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Oppo Realme Q3 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

MediaTek Dimensity 1100 значно краще підходить для ігор завдяки потужнішому GPU (бал GPU в AnTuTu 204 984 проти 21 391) та вищій продуктивності CPU.

Чи варто купувати смартфон з Exynos 7904 у 2024 році?

Exynos 7904 вже застарів, його продуктивність низька для сучасних додатків та ігор. Краще розглянути новіші чипи, як-от Dimensity 1100.

Який чип енергоефективніший?

За нашими даними, обидва чипи мають однакову енергоефективність (100 балів), але Dimensity 1100 забезпечує вищу продуктивність при тому ж енергоспоживанні.

Чи підтримують ці чипи 5G?

MediaTek Dimensity 1100 підтримує 5G, тоді як Samsung Exynos 7904 — ні, що є важливою перевагою для сучасних мереж.

Який чип краще справляється з AI-завданнями?

Dimensity 1100 має потужніший AI-блок, що підтверджується вищими результатами в тестах Image detection (70,6 зображень/с проти 11,2) та Background blur (9,93 зображень/с проти 1,51).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.