Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Samsung Exynos 9611 vs Apple A18 Pro

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два ARM-чипи різних поколінь: Samsung Exynos 9611 (2019 рік) та Apple A18 Pro (2024 рік). Незважаючи на значний розрив у часі, обидва процесори використовуються в мобільних пристроях і мають свої сильні сторони. Exynos 9611 орієнтований на середній сегмент, тоді як A18 Pro – флагманське рішення. Ми порівняємо їх за ключовими параметрами: продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, техпроцес, AI-блок та результати популярних бенчмарків.

Короткий висновок. Apple A18 Pro значно перевершує Samsung Exynos 9611 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами бенчмарків: одноядерний тест Geekbench 6 – 3582 проти 370, багатоядерний – 9089 проти 1103. A18 Pro також має новіший техпроцес (3 нм проти 10 нм) та потужніший AI-блок. Однак Exynos 9611 демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 0), що може бути важливим для пристроїв з обмеженим охолодженням. Загалом A18 Pro є значно потужнішим, але Exynos 9611 залишається енергоощадним рішенням.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Apple A18 Pro має значно вищі показники в одноядерному (3582 проти 370) та багатоядерному (9089 проти 1103) тестах Geekbench 6.
  • Продуктивність GPU: A18 Pro набирає 719585 балів у тесті GPU проти 45350 у Exynos 9611, що свідчить про суттєву перевагу в іграх та графічних завданнях.
  • Енергоефективність: Exynos 9611 отримує 100 балів за енергоефективність, тоді як A18 Pro – 0, що вказує на кращу оптимізацію споживання енергії у старішого чипа.
  • Техпроцес: A18 Pro виготовляється за техпроцесом 3 нм, що забезпечує вищу щільність транзисторів та потенційно кращу продуктивність на ват, хоча енергоефективність у даних нижча.
  • AI-блок: A18 Pro має потужніший нейронний двигун, що забезпечує вищу продуктивність у завданнях машинного навчання, але точні дані відсутні.

AnTuTu 10

CPU 73640 475293
GPU 45350 719585
Memory 62516 259838
UX 75644 385136
Total score 257150 1839852
Samsung Exynos 9611 257150 Немає даних
Apple A18 Pro Немає даних 1839852

GeekBench 6

Asset compression 70.5 MB/sec 300.1 MB/sec
HTML 5 Browser 37.2 pages/sec 193.3 pages/sec
PDF Renderer 43 Mpixels/sec 215.2 Mpixels/sec
Image detection 11.9 images/sec 322.7 images/sec
HDR 43.6 Mpixels/sec 294.3 Mpixels/sec
Background blur 1.5 images/sec 39.2 images/sec
Photo processing 8.33 images/sec 90.3 images/sec
Ray tracing 1.95 Mpixels/sec 9.08 Mpixels/sec
Single-Core Score 370 3582
Multi-Core Score 1103 9089
Compute Score (GPU) 716 Немає даних

3DMark

Stability 73% Немає даних
Graphics test 4 FPS Немає даних
Score 816 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 816 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 31 FPS
[High]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 40 FPS
[Medium]
Немає даних
World of Tanks Blitz 43 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 38 FPS
[High]
Немає даних
Смартфон Samsung Galaxy A51
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 4x 2.3 ГГц – Cortex-A73
4x 1.7 ГГц – Cortex-A53
2x 4.04 ГГц –
4x 2.2 ГГц –
Кількість ядер 8 6
Частота 2300 МГц 4040 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv9.2-A
Техпроцес 10 нм 3 нм
Кількість транзисторів 3 млрд. Немає даних
TDP (Sustained) 8 Вт Немає даних
Виробництво Samsung TSMC

Графічний прискорювач

GPU Mali-G72 MP3 Apple A18 Pro GPU
Архітектура Bifrost 2nd gen Apple Bionic GPU
Частота GPU 1053 МГц 1450 МГц
Обчислювальних блоків 3 6
Шейдерних блоків 18 128
Всього шейдерів 54 768
FLOPS 113.8 Гфлопс 2227.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Neural Engine
Продуктивність NPU Немає даних 35 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5X
Частота пам'яті 1600 МГц 7500 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 11.9 Гбіт/сек Немає даних
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 NVMe
Макс. роздільна здатність дисплея 2560 x 1600 Немає даних
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 64 МП, 2x 16 МП 1x 48 МП
Запис відео 4K при 120FPS 8K при 24FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 120FPS 8K при 24FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- AV1
- VP8
- VP9
- Motion JPEG
Аудіо - AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AAX
- AAX+
- AC-3
- AIFF
- CAF
- E-AC-3
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Shannon 337 Snapdragon X75
Підтримка 4G LTE Cat. 12 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 600 Мбіт/с До 10000 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 3500 Мбіт/с
Wi-Fi 5 7
Bluetooth 5.0 5.3
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2019 року Вересень 2024 року
Клас Середній клас Флагман
Номер моделі S5E9611 Немає даних
Офіційний сайт Сайт Samsung Exynos 9611 Немає даних

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple A18 Pro значно потужніший у графічних тестах (GPU 719585 проти 45350), тому він забезпечить кращу продуктивність у сучасних іграх.

Чи варто купувати пристрій з Exynos 9611 у 2024 році?

Exynos 9611 підійде для базових завдань, але його продуктивність значно нижча за сучасні стандарти. Для ігор або важких додатків краще обрати пристрій з A18 Pro.

Який чип енергоефективніший?

За наявними даними, Samsung Exynos 9611 має вищий показник енергоефективності (100 балів), що може забезпечити довший час автономної роботи в легких сценаріях.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple A18 Pro оснащений потужнішим нейронним двигуном, що забезпечує вищу продуктивність у завданнях штучного інтелекту, хоча точні показники не наведені.

Чи можна порівнювати ці чипи напряму?

Так, хоча вони належать до різних поколінь, порівняння показує значну перевагу A18 Pro за продуктивністю, але Exynos 9611 виграє в енергоефективності.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.