Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 vs MediaTek Dimensity 6020

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два ARM-чипи: флагманський Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1, представлений у травні 2022 року, та бюджетний MediaTek Dimensity 6020, випущений у березні 2023 року. Незважаючи на різницю в позиціонуванні, обидва чипи пропонують високу енергоефективність та підтримку сучасних технологій. Ми порівняємо їхню продуктивність CPU та GPU, техпроцес, AI-можливості та результати популярних бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно перевершує Dimensity 6020 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (1 297 201 проти 402 846) та Geekbench 6 (Single-Core 1767 проти 732, Multi-Core 4591 проти 1924). Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності 100 балів, але Snapdragon забезпечує кращу ігрову продуктивність (53 проти 5 балів). Якщо вам потрібна максимальна продуктивність, обирайте Snapdragon 8 Plus Gen 1; для базових завдань з енергоефективністю підійде Dimensity 6020.

Основні відмінності

  • Snapdragon 8 Plus Gen 1 має значно вищий загальний бал AnTuTu (1 297 201) порівняно з Dimensity 6020 (402 846), що свідчить про перевагу в комплексній продуктивності.
  • Продуктивність GPU: Snapdragon набирає 484 936 балів у графічному тесті AnTuTu, тоді як Dimensity — лише 62 888, що робить перший набагато кращим для ігор.
  • У Geekbench 6 Snapdragon показує вищі одноядерні (1767 проти 732) та багатоядерні (4591 проти 1924) результати, що вказує на потужніший CPU.
  • Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), але Snapdragon забезпечує кращу продуктивність на ват завдяки новішому техпроцесу.
  • Dimensity 6020 вийшов у 2023 році, тоді як Snapdragon — у 2022, але Snapdragon все одно перевершує його за всіма показниками продуктивності.

AnTuTu 10

CPU 344625 135029
GPU 484936 62888
Memory 229669 103707
UX 237971 101222
Total score 1297201 402846
Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 1297201 Немає даних
MediaTek Dimensity 6020 Немає даних 402846

GeekBench 6

Asset compression 195.5 MB/sec 94.1 MB/sec
HTML 5 Browser 118.1 pages/sec 51.6 pages/sec
PDF Renderer 175.1 Mpixels/sec 66.5 Mpixels/sec
Image detection 117.5 images/sec 37.1 images/sec
HDR 146.3 Mpixels/sec 58.8 Mpixels/sec
Background blur 16.5 images/sec 4.95 images/sec
Photo processing 34 images/sec 19.3 images/sec
Ray tracing 5.31 Mpixels/sec 2.53 Mpixels/sec
Single-Core Score 1767 732
Multi-Core Score 4591 1924
Compute Score (GPU) 7373 1275

3DMark

Stability 46% 99%
Graphics test 45 FPS 7 FPS
Score 7655 1201
3DMark Wild Life Performance 7655 1201

Ігри

PUBG Mobile 89 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 47 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 7S Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.75 ГГц – Cortex-A710
4x 2 ГГц – Cortex-A510
2x 2.2 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8.2-A
Кеш L2 1 МБ 1 МБ
Кеш L3 6 МБ 2 МБ
Техпроцес 4 нм 7 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 Mali-G57 MP2
Архітектура Adreno 700 Valhall 1st gen
Частота GPU 900 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 768 64
Всього шейдерів 1536 128
FLOPS 2764.8 Гфлопс 243.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 64 МП, 2x 16 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 2770 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 1250 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2022 року Березень 2023 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі SM8475 MT6833
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Сайт MediaTek Dimensity 6020

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (оцінка продуктивності в іграх 53 проти 5 балів) та вищим результатам у графічних тестах.

Чи варто обирати Dimensity 6020 замість Snapdragon 8 Plus Gen 1?

Dimensity 6020 підходить для базових завдань і забезпечує хорошу енергоефективність, але значно поступається Snapdragon у продуктивності. Якщо вам не потрібна висока потужність, Dimensity може бути бюджетним варіантом.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності 100 балів, тому вони приблизно рівні за цим параметром. Однак Snapdragon забезпечує вищу продуктивність на ват.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Так, обидва чипи мають вбудовані 5G-модеми, що забезпечують підтримку мереж п'ятого покоління.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 оснащений потужнішим AI-блоком, що забезпечує вищу продуктивність у завданнях, пов'язаних зі штучним інтелектом, хоча точні показники не наведені.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.