Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 vs MediaTek Dimensity 6300

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 та MediaTek Dimensity 6300 — два ARM-чипи різних цінових сегментів. Snapdragon 8 Plus Gen 1, випущений у 2022 році, орієнтований на флагманські пристрої, тоді як Dimensity 6300, що з'явився у 2024 році, належить до бюджетного рівня. Розглянемо їхні ключові відмінності в продуктивності, енергоефективності та результатах тестів.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно перевершує Dimensity 6300 за всіма показниками: загальний бал AnTuTu 10 майже втричі вищий (1 297 201 проти 423 969), а результати Geekbench 6 (одноядерний 1767 проти 782, багатоядерний 4591 проти 2012) підтверджують перевагу в CPU. Енергоефективність Snapdragon оцінюється в 100 балів, тоді як Dimensity отримав 0. В іграх Snapdragon також лідирує (53 проти 5). Dimensity 6300 — доступний чип для базових завдань, але для вимогливих сценаріїв краще обрати Snapdragon.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 8 Plus Gen 1 набирає 1 297 201 балів в AnTuTu 10, що майже втричі більше за 423 969 балів Dimensity 6300.
  • Продуктивність CPU: одноядерний тест Geekbench 6 у Snapdragon становить 1767 балів проти 782 у Dimensity, багатоядерний — 4591 проти 2012.
  • Графіка: GPU Snapdragon отримує 484 936 балів в AnTuTu, тоді як Dimensity — лише 70 305, що вказує на значно кращу ігрову продуктивність.
  • Енергоефективність: за даними оцінок, Snapdragon має 100 балів енергоефективності, а Dimensity — 0, що свідчить про кращу оптимізацію енергоспоживання у Snapdragon.
  • Техпроцес: Snapdragon 8 Plus Gen 1 виготовлено за 4-нм техпроцесом (TSMC), тоді як Dimensity 6300 — за 6-нм (TSMC), що впливає на тепловіддачу та енергоспоживання.

AnTuTu 10

CPU 344625 136295
GPU 484936 70305
Memory 229669 97764
UX 237971 119605
Total score 1297201 423969
Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 1297201 Немає даних
MediaTek Dimensity 6300 Немає даних 423969

GeekBench 6

Asset compression 195.5 MB/sec 99.6 MB/sec
HTML 5 Browser 118.1 pages/sec 48.9 pages/sec
PDF Renderer 175.1 Mpixels/sec 71.6 Mpixels/sec
Image detection 117.5 images/sec 38.1 images/sec
HDR 146.3 Mpixels/sec 62.6 Mpixels/sec
Background blur 16.5 images/sec 5.99 images/sec
Photo processing 34 images/sec 17.7 images/sec
Ray tracing 5.31 Mpixels/sec 2.86 Mpixels/sec
Single-Core Score 1767 782
Multi-Core Score 4591 2012
Compute Score (GPU) 7373 1466

3DMark

Stability 46% Немає даних
Graphics test 45 FPS Немає даних
Score 7655 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 7655 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 89 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 47 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 7S Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.75 ГГц – Cortex-A710
4x 2 ГГц – Cortex-A510
2x 2,4 ГГц – Cortex-A76
6x 2 ГГц – Cortex-A55
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2400 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8.2-A
Кеш L2 1 МБ 1 МБ
Кеш L3 6 МБ 2 МБ
Техпроцес 4 нм 6 нм
TDP (Sustained) 6 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 Mali-G57 MP2
Архітектура Adreno 700 Valhall 1st gen
Частота GPU 900 МГц 1072 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 768 64
Всього шейдерів 1536 128
FLOPS 2764.8 Гфлопс 274 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 17,07 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 12 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 108 МП, 2x 16 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 2K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 2K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC LC
- FLAC
- HE-AACv1
- HE-AACv2
- MP3

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 Немає даних
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 3300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с Немає даних
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2022 року Квітень 2024 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі SM8475 MT6835T
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Сайт MediaTek Dimensity 6300

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно потужніший завдяки вищій продуктивності GPU (484 936 балів в AnTuTu проти 70 305), тому він краще підходить для вимогливих ігор.

Чи варто обирати смартфон з Dimensity 6300?

Так, якщо ваш бюджет обмежений і ви не плануєте важких ігор чи ресурсомістких завдань. Для базового використання (месенджери, соцмережі, відео) його продуктивності достатньо.

Який чип енергоефективніший?

За наявними даними, Snapdragon 8 Plus Gen 1 має вищу оцінку енергоефективності (100 балів проти 0), що зазвичай означає кращу автономність при однаковому навантаженні.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Так, обидва чипи мають вбудовані 5G-модеми, що забезпечують підтримку мереж п'ятого покоління.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 оснащений потужнішим AI-блоком, що підтверджується вищими результатами в тестах (наприклад, Image detection 117,5 зображень/с проти 38,1 у Dimensity).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.