Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 vs MediaTek Helio G25

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних класів: флагманський Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 (2022) та бюджетний MediaTek Helio G25 (2020). Перший призначений для топових смартфонів, другий — для початкових моделей. Розглянемо ключові відмінності в продуктивності CPU, GPU, техпроцесі, енергоефективності та результатах бенчмарків.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно перевершує Helio G25 за всіма показниками продуктивності: загальний бал AnTuTu 10 майже в 10 разів вищий (1 297 201 проти 124 787), а багатоядерний Geekbench 5 — у 8,8 раза (4591 проти 521). GPU Snapdragon забезпечує високу ігрову продуктивність, тоді як Helio G25 підходить лише для базових завдань. Обидва чипи мають однакову енергоефективність за даними, але Snapdragon виготовлений за сучаснішим техпроцесом, що зазвичай дає кращу енергоефективність. Вибір залежить від бюджету та потреб: для ігор і важких застосунків — Snapdragon, для простих смартфонів — Helio.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Snapdragon 8 Plus Gen 1 має багатоядерний бал Geekbench 5 — 4591, тоді як Helio G25 — лише 521.
  • Графіка: GPU Snapdragon набирає 484 936 балів в AnTuTu, а у Helio G25 — лише 17 240.
  • Техпроцес: Snapdragon використовує сучасніший техпроцес (4 нм), Helio G25 — 12 нм.
  • Загальна продуктивність: загальний бал AnTuTu 10 у Snapdragon — 1 297 201, у Helio G25 — 124 787.
  • Призначення: Snapdragon орієнтований на флагманські смартфони, Helio G25 — на бюджетні моделі.

AnTuTu 10

CPU 344625 44387
GPU 484936 17240
Memory 229669 33976
UX 237971 29184
Total score 1297201 124787
Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 1297201 Немає даних
MediaTek Helio G25 Немає даних 124787

GeekBench 6

Asset compression 195.5 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 118.1 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 175.1 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 117.5 images/sec Немає даних
HDR 146.3 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 16.5 images/sec Немає даних
Photo processing 34 images/sec Немає даних
Ray tracing 5.31 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 1767 185
Multi-Core Score 4591 521
Compute Score (GPU) 7373 Немає даних

3DMark

Stability 46% Немає даних
Graphics test 45 FPS Немає даних
Score 7655 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 7655 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 89 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 47 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 7S Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.75 ГГц – Cortex-A710
4x 2 ГГц – Cortex-A510
4x 2 ГГц – Cortex-A53
4x 1.5 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8.2-A
Кеш L2 1 МБ Немає даних
Кеш L3 6 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 12 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 2 Вт
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 PowerVR GE8320
Архітектура Adreno 700 PowerVR Series8XE (Rogue)
Частота GPU 900 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 2 4
Шейдерних блоків 768 8
Всього шейдерів 1536 32
FLOPS 2764.8 Гфлопс 41.8 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 1.2
Версія DirectX 12.1 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Немає

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 1600 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 13.9 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 6 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 eMMC 5.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2400 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 21 МП, 2x 13 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 1080p при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 7
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 300 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2022 року Червень 2020 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі SM8475 MT6762G
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Сайт MediaTek Helio G25

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно потужніший: його GPU набирає в AnTuTu 484 936 балів проти 17 240 у Helio G25, що забезпечує плавну роботу в важких іграх.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однакову оцінку енергоефективності (100), але Snapdragon виготовлений за тоншим техпроцесом (4 нм проти 12 нм), що зазвичай означає менше енергоспоживання.

Чи варто переплачувати за Snapdragon 8 Plus Gen 1?

Якщо вам потрібна висока продуктивність для ігор, багатозадачності або роботи з важкими застосунками, так. Для базових завдань Helio G25 достатньо.

Який чип має кращі результати бенчмарків?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно випереджає Helio G25 у всіх бенчмарках: AnTuTu 10 (1 297 201 vs 124 787) та Geekbench 5 (одноядерний 1767 vs 185, багатоядерний 4591 vs 521).

Для яких пристроїв підходить кожен чип?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 використовується у флагманських смартфонах, Helio G25 — у бюджетних моделях початкового рівня.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.