Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 vs Qualcomm Snapdragon 480

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

У цьому порівнянні ми розглянемо два ARM-чипи від Qualcomm: флагманський Snapdragon 8 Plus Gen 1, представлений у травні 2022 року, та бюджетний Snapdragon 480, випущений на початку 2021 року. Незважаючи на те, що обидва належать до різних сегментів, порівняння допоможе зрозуміти, наскільки велика різниця в продуктивності, енергоефективності та ігрових можливостях між ними.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно перевершує Snapdragon 480 за всіма показниками продуктивності: загальний бал AnTuTu майже в 3.6 раза вищий (1 297 201 проти 356 931), а результати Geekbench 5 (одноядерний — 1767 проти 693, багатоядерний — 4591 проти 1802) підтверджують суттєву перевагу. В іграх різниця ще помітніша: GPU-бал 484 936 проти 69 264. Водночас Snapdragon 480 пропонує кращу енергоефективність для свого класу, але загалом програє флагману.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 8 Plus Gen 1 набирає 1 297 201 бал у AnTuTu, тоді як Snapdragon 480 — лише 356 931.
  • Продуктивність GPU: флагманський чип має GPU-бал 484 936, що в 7 разів вище за 69 264 у Snapdragon 480.
  • Одноядерна продуктивність: Snapdragon 8 Plus Gen 1 отримує 1767 балів у Geekbench 5, а Snapdragon 480 — 693.
  • Багатоядерна продуктивність: 4591 бал у Snapdragon 8 Plus Gen 1 проти 1802 у Snapdragon 480.
  • Енергоефективність: обидва чипи мають високий бал 100, але Snapdragon 480, будучи менш потужним, споживає менше енергії в реальних сценаріях.

AnTuTu 10

CPU 344625 129362
GPU 484936 69264
Memory 229669 74754
UX 237971 83551
Total score 1297201 356931
Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 1297201 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 480 Немає даних 356931

GeekBench 6

Asset compression 195.5 MB/sec 90.1 MB/sec
HTML 5 Browser 118.1 pages/sec 48.4 pages/sec
PDF Renderer 175.1 Mpixels/sec 63.4 Mpixels/sec
Image detection 117.5 images/sec 34.8 images/sec
HDR 146.3 Mpixels/sec 56.5 Mpixels/sec
Background blur 16.5 images/sec 5.28 images/sec
Photo processing 34 images/sec 17.6 images/sec
Ray tracing 5.31 Mpixels/sec 2.67 Mpixels/sec
Single-Core Score 1767 693
Multi-Core Score 4591 1802
Compute Score (GPU) 7373 926

3DMark

Stability 46% 99%
Graphics test 45 FPS 5 FPS
Score 7655 981
3DMark Wild Life Performance 7655 981

Ігри

PUBG Mobile 89 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 47 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 7S Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.75 ГГц – Cortex-A710
4x 2 ГГц – Cortex-A510
2x 2 ГГц – Kryo 460 Gold
6x 1.8 ГГц – Kryo 460 Silver
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8-A
Кеш L2 1 МБ Немає даних
Кеш L3 6 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 8 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 3 Вт
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 Adreno 619
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 900 МГц 825 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 768 128
Всього шейдерів 1536 256
FLOPS 2764.8 Гфлопс 422.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Hexagon 686

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 2133 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 17 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.2
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 64 МП, 2x 25 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 1K при 60FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 Snapdragon X51
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 800 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2022 року Січень 2021 року
Клас Флагман Бюджетний
Номер моделі SM8475 SM4350
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Сайт Qualcomm Snapdragon 480

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно потужніший: його GPU-бал 484 936 проти 69 264 у Snapdragon 480, що забезпечує плавну графіку в найвимогливіших іграх.

Чи варто обирати Snapdragon 480 замість 8 Plus Gen 1 для економії?

Так, якщо ваш бюджет обмежений і ви не потребуєте високої продуктивності. Snapdragon 480 добре справляється з повсякденними завданнями, але значно поступається в іграх та багатозадачності.

Який чип енергоефективніший?

Обидва мають однаковий бал енергоефективності 100, але Snapdragon 480 споживає менше енергії завдяки нижчій продуктивності, що може забезпечити довший час автономної роботи в легких завданнях.

Чи підтримують обидва чипи 5G?

Так, обидва чипи мають вбудований модем 5G, що забезпечує підтримку мереж п'ятого покоління.

Який чип кращий для щоденного використання?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 забезпечує плавнішу роботу в багатозадачності та важких додатках, але Snapdragon 480 також впорається з базовими завданнями, такими як соцмережі, месенджери та відео.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.