Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 vs Qualcomm Snapdragon 630

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 та Snapdragon 630 — це ARM-чипи різних поколінь, що належать до різних цінових сегментів. Snapdragon 8 Plus Gen 1, випущений у 2022 році, орієнтований на флагманські смартфони, тоді як Snapdragon 630 (2017 рік) використовувався в пристроях середнього рівня. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхню продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, AI-можливості та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно перевершує Snapdragon 630 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується результатами тестів: загальний бал AnTuTu 1 297 201 проти 167 245, а Geekbench 5 Single-Core 1767 проти 181. Snapdragon 8 Plus Gen 1 також має вищу енергоефективність завдяки новішому техпроцесу. Однак Snapdragon 630 може бути достатнім для базових завдань і пропонує нижче енергоспоживання. Вибір залежить від ваших потреб: для ігор та важких додатків обирайте Snapdragon 8 Plus Gen 1, для простих завдань — Snapdragon 630.

Основні відмінності

  • Snapdragon 8 Plus Gen 1 має значно вищий загальний бал AnTuTu (1 297 201) порівняно з Snapdragon 630 (167 245), що свідчить про перевагу в загальній продуктивності.
  • У тесті Geekbench 5 Single-Core Snapdragon 8 Plus Gen 1 набирає 1767 балів, тоді як Snapdragon 630 — лише 181, що вказує на величезну різницю в продуктивності одного ядра.
  • GPU-продуктивність: Snapdragon 8 Plus Gen 1 показує 484 936 балів у GPU-тесті AnTuTu, тоді як Snapdragon 630 — лише 27 143, що робить перший набагато кращим для ігор.
  • Snapdragon 8 Plus Gen 1 випущений у 2022 році, тоді як Snapdragon 630 — у 2017, що означає п'ятирічний розрив у технологіях та архітектурі.
  • Енергоефективність: обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності (100) у наших даних, але Snapdragon 8 Plus Gen 1, ймовірно, пропонує краще співвідношення продуктивності до енергоспоживання завдяки новішому техпроцесу.

AnTuTu 10

CPU 344625 61192
GPU 484936 27143
Memory 229669 39017
UX 237971 39893
Total score 1297201 167245
Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 1297201 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 630 Немає даних 167245

GeekBench 6

Asset compression 195.5 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 118.1 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 175.1 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 117.5 images/sec Немає даних
HDR 146.3 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 16.5 images/sec Немає даних
Photo processing 34 images/sec Немає даних
Ray tracing 5.31 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 1767 181
Multi-Core Score 4591 960
Compute Score (GPU) 7373 Немає даних

3DMark

Stability 46% Немає даних
Graphics test 45 FPS 1 FPS
Score 7655 227
3DMark Wild Life Performance 7655 227

Ігри

PUBG Mobile 89 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 47 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 7S Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.75 ГГц – Cortex-A710
4x 2 ГГц – Cortex-A510
4x 2.2 ГГц – Cortex-A53
4x 1.8 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8-A
Кеш L2 1 МБ 1,5 МБ
Кеш L3 6 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 14 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 5 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Кількість транзисторів Немає даних 2 млрд.

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 Adreno 508
Архітектура Adreno 700 Adreno 500
Частота GPU 900 МГц 650 МГц
Обчислювальних блоків 2 1
Шейдерних блоків 768 128
Всього шейдерів 1536 128
FLOPS 2764.8 Гфлопс 166.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.0
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 11

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Hexagon 642

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4
Частота пам'яті 3200 МГц 1333 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 5.3 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 1900 x 1200
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 24 МП, 2x 13 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 X12
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 13
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2022 року Травень 2017 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі SM8475 SDM630
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Сайт Qualcomm Snapdragon 630

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (484 936 балів у AnTuTu проти 27 143) та вищій частоті кадрів у 3DMark.

Чи варто купувати смартфон з Snapdragon 630 у 2024 році?

Snapdragon 630 підійде для базових завдань (дзвінки, месенджери, легкі додатки), але для сучасних ігор та багатозадачності його продуктивність недостатня.

Який чип енергоефективніший?

Обидва чипи мають однаковий показник енергоефективності в наших даних, але Snapdragon 8 Plus Gen 1 виготовлений за новішим техпроцесом, що забезпечує кращу енергоефективність при високому навантаженні.

Яка різниця в продуктивності CPU?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 має багатоядерний бал Geekbench 5 4591, тоді як Snapdragon 630 — 960, що робить перший майже в 5 разів швидшим у багатозадачності.

Чи підтримують ці чипи AI-функції?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 має спеціалізований AI-блок, що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту, тоді як Snapdragon 630 не має виділеного AI-прискорювача.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.