Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 vs Qualcomm Snapdragon 675

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 та Snapdragon 675 — це протистояння флагманського чипа 2022 року та середньобюджетного процесора 2018 року. Snapdragon 8 Plus Gen 1 виконаний за техпроцесом 4 нм, тоді як Snapdragon 675 — за 11 нм. Різниця в архітектурі та техпроцесі суттєво впливає на продуктивність, енергоефективність та можливості обробки AI.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно перевершує Snapdragon 675 за всіма показниками продуктивності: загальний бал AnTuTu майже в 4 рази вищий (1 297 201 проти 305 830), а результати Geekbench 6 Single-Core та Multi-Core більш ніж удвічі вищі. Snapdragon 8 Plus Gen 1 також має кращу енергоефективність завдяки новішому техпроцесу. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та важких завдань, обирайте Snapdragon 8 Plus Gen 1. Для базових завдань Snapdragon 675 все ще може бути прийнятним, але його продуктивність значно нижча.

Основні відмінності

  • Snapdragon 8 Plus Gen 1 має значно вищий загальний бал AnTuTu (1 297 201) порівняно з Snapdragon 675 (305 830), що свідчить про майже 4-кратну перевагу в загальній продуктивності.
  • Продуктивність GPU у Snapdragon 8 Plus Gen 1 набагато вища: результат GPU в AnTuTu становить 484 936 проти 40 147 у Snapdragon 675, що робить перший значно кращим для ігор.
  • Snapdragon 8 Plus Gen 1 має кращі результати в тестах обробки зображень: PDF Renderer (175,1 Mpixels/sec) та HDR (146,3 Mpixels/sec) проти 57,2 та 53,9 Mpixels/sec відповідно у Snapdragon 675.
  • Енергоефективність Snapdragon 8 Plus Gen 1 вища завдяки техпроцесу 4 нм, тоді як Snapdragon 675 використовує 11 нм, що впливає на автономність пристроїв.
  • Snapdragon 8 Plus Gen 1 підтримує новіші стандарти зв'язку та AI-можливості, що робить його більш перспективним для сучасних застосунків.

AnTuTu 10

CPU 344625 113380
GPU 484936 40147
Memory 229669 71738
UX 237971 80565
Total score 1297201 305830
Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 1297201 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 675 Немає даних 305830

GeekBench 6

Asset compression 195.5 MB/sec 86.2 MB/sec
HTML 5 Browser 118.1 pages/sec 44.6 pages/sec
PDF Renderer 175.1 Mpixels/sec 57.2 Mpixels/sec
Image detection 117.5 images/sec 34 images/sec
HDR 146.3 Mpixels/sec 53.9 Mpixels/sec
Background blur 16.5 images/sec 5.26 images/sec
Photo processing 34 images/sec 18.4 images/sec
Ray tracing 5.31 Mpixels/sec 2.51 Mpixels/sec
Single-Core Score 1767 671
Multi-Core Score 4591 1695
Compute Score (GPU) 7373 535

3DMark

Stability 46% 97%
Graphics test 45 FPS 2 FPS
Score 7655 405
3DMark Wild Life Performance 7655 405

Ігри

PUBG Mobile 89 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 47 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 7S Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.75 ГГц – Cortex-A710
4x 2 ГГц – Cortex-A510
2x 2 ГГц – Kryo 460 Gold (Cortex-A76)
6x 1.7 ГГц – Kryo 460 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8-A
Кеш L2 1 МБ Немає даних
Кеш L3 6 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 11 нм
TDP (Sustained) 6 Вт 6 Вт
Виробництво TSMC Samsung
Кількість транзисторів Немає даних 1,75 млрд.

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 Adreno 612
Архітектура Adreno 700 Adreno 600
Частота GPU 900 МГц 845 МГц
Обчислювальних блоків 2 2
Шейдерних блоків 768 96
Всього шейдерів 1536 192
FLOPS 2764.8 Гфлопс 324.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR4X
Частота пам'яті 3200 МГц 1866 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 24 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 2520 x 1080
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 192 МП, 2x 16 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 X12
Підтримка 4G LTE Cat. 24 LTE Cat. 13
Підтримка 5G Так Немає
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 6 5
Bluetooth 5.3 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2022 року Жовтень 2018 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі SM8475 SDM675
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Сайт Qualcomm Snapdragon 675

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Snapdragon 8 Plus Gen 1 чи Snapdragon 675?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно кращий для ігор завдяки потужнішому GPU (результат AnTuTu GPU 484 936 проти 40 147). Він забезпечує вищу частоту кадрів та підтримку вимогливих ігор.

Чи варто оновлюватися з Snapdragon 675 на Snapdragon 8 Plus Gen 1?

Так, якщо вам потрібна висока продуктивність. Snapdragon 8 Plus Gen 1 пропонує в 4 рази вищий загальний бал AnTuTu, кращу енергоефективність та підтримку новітніх технологій.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 енергоефективніший завдяки техпроцесу 4 нм, тоді як Snapdragon 675 використовує 11 нм. Це означає менше нагрівання та кращу автономність.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 має значно потужніший AI-блок, що забезпечує швидшу обробку завдань штучного інтелекту, таких як розпізнавання зображень та голосові помічники.

Чи підтримує Snapdragon 675 5G?

Snapdragon 675 не має вбудованого модему 5G; він підтримує лише 4G LTE. Snapdragon 8 Plus Gen 1 має інтегрований модем X65, що забезпечує підтримку 5G.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.