Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 vs Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 та Snapdragon 7s Gen 3 — два чипи від одного виробника, але з різних лінійок. Перший належить до флагманської серії 2022 року, другий — до середньобюджетної 2024 року. Порівняємо їхню продуктивність, енергоефективність та результати тестів, щоб визначити, який чип краще підходить для різних сценаріїв використання.

Короткий висновок. Snapdragon 8 Plus Gen 1 значно випереджає Snapdragon 7s Gen 3 за загальною продуктивністю (загальний бал 1 297 201 проти 747 952) та ігровими можливостями (GPU 484 936 проти 191 365). Він також має вищу енергоефективність (100 балів проти 0). Однак Snapdragon 7s Gen 3 новіший і може запропонувати кращу енергоефективність у легких завданнях, хоча дані це не підтверджують. Для ігор та важких навантажень кращий 8 Plus Gen 1, для базових завдань достатньо 7s Gen 3.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 8 Plus Gen 1 набирає 1 297 201 балів у AnTuTu, що на 73% більше, ніж 747 952 у 7s Gen 3.
  • GPU: Графічний процесор 8 Plus Gen 1 має 484 936 балів проти 191 365, що робить його значно потужнішим для ігор.
  • CPU: У Geekbench 6 одноядерна продуктивність 8 Plus Gen 1 (1767 балів) на 52% вища, ніж у 7s Gen 3 (1161 бал).
  • Енергоефективність: За даними, 8 Plus Gen 1 має максимальну оцінку 100, тоді як 7s Gen 3 — 0, що вказує на кращу енергоефективність старшого чипа.
  • Рік випуску: 8 Plus Gen 1 вийшов у травні 2022 року, а 7s Gen 3 — у серпні 2024 року, що робить його новішим, але не потужнішим.

AnTuTu 10

CPU 344625 273741
GPU 484936 191365
Memory 229669 124261
UX 237971 158585
Total score 1297201 747952
Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 1297201 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3 Немає даних 747952

GeekBench 6

Asset compression 195.5 MB/sec 155.2 MB/sec
HTML 5 Browser 118.1 pages/sec 87.8 pages/sec
PDF Renderer 175.1 Mpixels/sec 115.6 Mpixels/sec
Image detection 117.5 images/sec 60.3 images/sec
HDR 146.3 Mpixels/sec 91.8 Mpixels/sec
Background blur 16.5 images/sec 11.3 images/sec
Photo processing 34 images/sec 26.4 images/sec
Ray tracing 5.31 Mpixels/sec 4.09 Mpixels/sec
Single-Core Score 1767 1161
Multi-Core Score 4591 3104
Compute Score (GPU) 7373 3957

3DMark

Stability 46% Немає даних
Graphics test 45 FPS Немає даних
Score 7655 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 7655 Немає даних

Ігри

PUBG Mobile 89 FPS
[Ultra]
Немає даних
Call of Duty: Mobile 60 FPS
[Ultra]
Немає даних
Fortnite 47 FPS
[Ultra]
Немає даних
Shadowgun Legends 114 FPS
[Ultra]
Немає даних
World of Tanks Blitz 120 FPS
[Ultra]
Немає даних
Genshin Impact 56 FPS
[Ultra]
Немає даних
Mobile Legends: Bang Bang 58 FPS
[Ultra]
Немає даних
Смартфон ZTE Nubia Red Magic 7S Pro
1080 x 2400
Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 3.2 ГГц – Cortex-X2
3x 2.75 ГГц – Cortex-A710
4x 2 ГГц – Cortex-A510
1x 2.5 ГГц – Kryo Prime (Cortex-A720)
3x 2.4 ГГц – Kryo Gold (Cortex-A720)
4x 1.8 ГГц – Kryo Silver (Cortex-A520)
Кількість ядер 8 8
Частота 3200 МГц 2500 МГц
Набір інструкцій ARMv9-A ARMv8.6-A
Кеш L2 1 МБ Немає даних
Кеш L3 6 МБ Немає даних
Техпроцес 4 нм 4 нм
TDP (Sustained) 6 Вт Немає даних
Виробництво TSMC TSMC

Графічний прискорювач

GPU Adreno 730 Adreno 810
Архітектура Adreno 700 Adreno 800
Частота GPU 900 МГц Немає даних
Обчислювальних блоків 2 Немає даних
Шейдерних блоків 768 Немає даних
Всього шейдерів 1536 Немає даних
FLOPS 2764.8 Гфлопс Немає даних
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних
Версія DirectX 12.1 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Hexagon Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR5 LPDDR5
Частота пам'яті 3200 МГц 3200 МГц
Шина 4x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 51,2 Гбіт/с До 25.6 Гбіт/сек
Об'єм До 24 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача UFS 3.1 UFS 2.2, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність дисплея 3840 x 2160 3360 x 1600
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 200 МП 1x 200 МП
Запис відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 8K при 30FPS, 4K при 120FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP8
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Snapdragon X65 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 24 Немає даних
Підтримка 5G Так Так
Швидкість завантаження До 10000 Мбіт/с До 2900 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 3670 Мбіт/с До 1600 Мбіт/с
Wi-Fi 6 6
Bluetooth 5.3 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Травень 2022 року Серпень 2024 року
Клас Флагман Середній клас
Номер моделі SM8475 SM7635
Офіційний сайт Сайт Qualcomm Snapdragon 8 Plus Gen 1 Сайт Qualcomm Snapdragon 7s Gen 3

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Snapdragon 8 Plus Gen 1 має значно потужніший GPU (484 936 балів проти 191 365), тому він краще підходить для вимогливих ігор.

Чи варто купувати Snapdragon 7s Gen 3 замість 8 Plus Gen 1?

Якщо вам потрібна висока продуктивність, 8 Plus Gen 1 кращий. 7s Gen 3 підійде для базових завдань і може бути енергоефективнішим, хоча дані це не підтверджують.

Який чип має кращу енергоефективність?

За наявними даними, Snapdragon 8 Plus Gen 1 має оцінку енергоефективності 100, а 7s Gen 3 — 0, що свідчить на користь 8 Plus Gen 1.

Який чип новіший?

Snapdragon 7s Gen 3 випущений у серпні 2024 року, тоді як 8 Plus Gen 1 — у травні 2022 року, тому 7s Gen 3 новіший.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Обидва чипи від Qualcomm підтримують 5G, але точні специфікації можуть відрізнятися залежно від модему.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.