Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc T606 vs Qualcomm Snapdragon 670

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc T606 та Qualcomm Snapdragon 670 — два ARM-чипи, які часто зустрічаються в смартфонах середнього бюджетного сегмента. Перший вийшов у 2021 році, другий — у 2018-му, але обидва досі актуальні. У цьому порівнянні ми розглянемо їхню продуктивність CPU та GPU, техпроцес, енергоефективність, AI-блок та результати популярних бенчмарків, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 670 випереджає Unisoc T606 за загальною продуктивністю: його загальний бал в AnTuTu 10 становить 250172 проти 244702 у T606. Snapdragon також має кращу енергоефективність (100 балів проти 0) і вищу продуктивність в іграх (8 балів проти 3). Однак Unisoc T606 трохи швидший у багатоядерних завданнях (1391 проти 1239 в Geekbench 6) і пропонує новіший техпроцес. Якщо вам важливі ігри та автономність, обирайте Snapdragon 670; для простих завдань — T606.

Основні відмінності

  • Qualcomm Snapdragon 670 має кращу енергоефективність: 100 балів проти 0 у Unisoc T606, що забезпечує довшу автономність.
  • Snapdragon 670 перевершує T606 в ігровій продуктивності (8 балів проти 3) та має вищий GPU-бал в AnTuTu (37768 проти 22949).
  • Unisoc T606 демонструє вищий Multi-Core Score в Geekbench 6 (1391 проти 1239), що може дати перевагу в багатозадачності.
  • Snapdragon 670 випереджає T606 в AnTuTu CPU (83481 проти 76650) та UX (67796 проти 63591), що вказує на кращу загальну швидкодію системи.
  • Unisoc T606 новіший (2021 рік проти 2018), що може означати підтримку новітніх технологій, хоча точний техпроцес не вказано.

AnTuTu 10

CPU 76650 83481
GPU 22949 37768
Memory 81512 61127
UX 63591 67796
Total score 244702 250172
Unisoc T606 244702 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 670 Немає даних 250172

GeekBench 6

Asset compression 68.4 MB/sec 69.7 MB/sec
HTML 5 Browser 39.4 pages/sec 42.1 pages/sec
PDF Renderer 49.8 Mpixels/sec 46 Mpixels/sec
Image detection 23.6 images/sec 12.4 images/sec
HDR 41.4 Mpixels/sec 42.1 Mpixels/sec
Background blur 3.7 images/sec 3.4 images/sec
Photo processing 13.2 images/sec 7.25 images/sec
Ray tracing 1.99 Mpixels/sec 1.94 Mpixels/sec
Single-Core Score 371 381
Multi-Core Score 1391 1239
Compute Score (GPU) 441 630

3DMark

Graphics test 2 FPS 3 FPS
Score 420 665
3DMark Wild Life Performance 420 665
Stability Немає даних 99%

Центральний процесор

Архітектура 2x 1.6 ГГц – Cortex-A75
6x 1.6 ГГц – Cortex-A55
2x 2 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 1600 МГц 2000 МГц
Набір інструкцій ARMv8.1-A ARMv8-A
Кеш L1 128 КБ Немає даних
Кеш L2 2 МБ Немає даних
Кеш L3 1 МБ Немає даних
Техпроцес 12 нм 10 нм
Виробництво TSMC Samsung
TDP (Sustained) Немає даних 9 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP1 Adreno 615
Архітектура Valhall 1st gen Adreno 600
Частота GPU 650 МГц Немає даних
Обчислювальних блоків 1 2
Шейдерних блоків 64 128
Всього шейдерів 64 256
FLOPS 83.2 Гфлопс 358,4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1600 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Об'єм До 8 ГБ До 8 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 14.9 Гбіт/с

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.0, UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність дисплея 2160 x 1080 2560 x 1600
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 24 МП, 2x 16 МП 1x 192 МП, 2x 16 МП
Запис відео 1K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X12 LTE

Загальна інформація

Дата анонсу Вересень 2021 року Серпень 2018 року
Клас Бюджетний Середній клас
Офіційний сайт Сайт Unisoc T606 Сайт Qualcomm Snapdragon 670
Номер моделі Немає даних SDM670

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Unisoc T606 чи Snapdragon 670?

Qualcomm Snapdragon 670 кращий для ігор завдяки вищій продуктивності GPU (8 балів проти 3) та більшому GPU-балу в AnTuTu (37768 проти 22949).

Чи варто вибирати Unisoc T606 замість Snapdragon 670?

Unisoc T606 може бути виправданий, якщо вам потрібна краща багатоядерна продуктивність (1391 проти 1239) або новіший чип, але Snapdragon 670 загалом продуктивніший та енергоефективніший.

Який чип забезпечує кращу автономність?

Qualcomm Snapdragon 670 має значно кращу енергоефективність (100 балів проти 0), тому при однаковому акумуляторі смартфон з ним працюватиме довше.

Чи підтримують ці чипи AI-функції?

Обидва чипи мають AI-блоки, але конкретні показники не наведені. Snapdragon 670 оснащений Hexagon 685 DSP, а Unisoc T606 — власним AI-прискорювачем.

Який чип краще справляється з повсякденними завданнями?

Snapdragon 670 має вищий загальний бал AnTuTu (250172 проти 244702) та кращий UX (67796 проти 63591), тому він швидше відкриває додатки та веб-сторінки.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.