Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc T760 vs Apple A14 Bionic

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівнюємо два ARM-чипи різних поколінь: Unisoc T760, представлений у 2024 році, та Apple A14 Bionic, що вийшов у 2020 році. Обидва процесори використовуються в сучасних смартфонах, але суттєво відрізняються за архітектурою, продуктивністю та енергоефективністю. Розглянемо їхні характеристики, результати бенчмарків та ключові відмінності.

Короткий висновок. Apple A14 Bionic значно перевершує Unisoc T760 за продуктивністю CPU та GPU: його результати в AnTuTu 10 (1 095 315 проти 455 959) та Geekbench 6 (одноядерний 2079 проти 744, багатоядерний 4779 проти 2390) майже вдвічі вищі. Також A14 Bionic демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 0) та вищу продуктивність в іграх (11 проти 7). Unisoc T760, хоч і новіший, програє за всіма ключовими показниками, що робить Apple A14 Bionic однозначним лідером.

Основні відмінності

  • Apple A14 Bionic має значно вищий загальний бал в AnTuTu 10 (1 095 315) порівняно з Unisoc T760 (455 959), що свідчить про перевагу в комплексній продуктивності.
  • У Geekbench 6 одноядерний результат A14 Bionic (2079) майже втричі вищий, ніж у T760 (744), а багатоядерний (4779) удвічі вищий (2390).
  • Продуктивність GPU в A14 Bionic краща: в AnTuTu GPU-показник 323 143 проти 71 640 у T760, що забезпечує вищу якість графіки в іграх.
  • Енергоефективність Apple A14 Bionic оцінена в 100 балів, тоді як Unisoc T760 отримав 0, що вказує на краще співвідношення продуктивності до енергоспоживання.
  • Unisoc T760 випущений у 2024 році, але за продуктивністю поступається чотирирічному A14 Bionic, що демонструє перевагу архітектури Apple.

AnTuTu 10

CPU 162555 310050
GPU 71640 323143
Memory 125948 173777
UX 95816 288345
Total score 455959 1095315
Unisoc T760 455959 Немає даних
Apple A14 Bionic Немає даних 1095315

GeekBench 6

Asset compression 126.8 MB/sec 167 MB/sec
HTML 5 Browser 53.4 pages/sec 105.5 pages/sec
PDF Renderer 94 Mpixels/sec 116.4 Mpixels/sec
Image detection 42.5 images/sec 95.7 images/sec
HDR 74.1 Mpixels/sec 147.6 Mpixels/sec
Background blur 7.99 images/sec 17.6 images/sec
Photo processing 19.5 images/sec 51.5 images/sec
Ray tracing 3.76 Mpixels/sec 5.18 Mpixels/sec
Single-Core Score 744 2079
Multi-Core Score 2390 4779

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,2 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
2x 3.1 ГГц – Firestorm
4x 1.8 ГГц – Icestorm
Кількість ядер 8 6
Частота 2200 МГц 3100 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.5-A
Техпроцес 6 нм 5 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 128 КБ
Кеш L2 Немає даних 8 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 11,8 млрд
TDP (Sustained) Немає даних 6 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP4 Apple A14 GPU
Архітектура Valhall 1st gen Apple Bionic GPU
Частота GPU 650 МГц 1278 МГц
Обчислювальних блоків 4 4
Шейдерних блоків 64 64
Всього шейдерів 256 256
FLOPS 307.2 Гфлопс 654.3 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Apple Neural Engine
Продуктивність NPU Немає даних 11 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 2133 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 34.1 Гбіт/сек
Об'єм До 32 ГБ До 6 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 3.1 NVMe
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП Немає даних
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- Motion JPEG
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AAX
- AAX+
- AC-3
- AIFF
- CAF
- E-AC-3
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність дисплея Немає даних 2732 x 2048

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
Швидкість завантаження Немає даних До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 2500 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Вересень 2020 року
Клас Середній клас Флагман
Офіційний сайт Сайт Unisoc T760 Немає даних
Номер моделі Немає даних APL1W01

3DMark

Stability Немає даних 69%
Graphics test Немає даних 45 FPS
Score Немає даних 7655
3DMark Wild Life Performance Немає даних 7655

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Unisoc T760 чи Apple A14 Bionic?

Apple A14 Bionic забезпечує кращу ігрову продуктивність завдяки потужнішому GPU (323 143 балів в AnTuTu проти 71 640) та вищому показнику продуктивності в іграх (11 проти 7).

Чи варто обирати Unisoc T760 через його новизну?

Незважаючи на випуск у 2024 році, Unisoc T760 значно поступається A14 Bionic за продуктивністю. Якщо вам важлива швидкодія, краще обрати пристрій на A14 Bionic.

Який чип енергоефективніший?

Apple A14 Bionic має набагато кращу енергоефективність (100 балів проти 0), що означає довший час автономної роботи при однаковому навантаженні.

Чи підтримують ці чипи сучасні технології AI?

Обидва чипи мають AI-блоки, але A14 Bionic має більш потужний Neural Engine, що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту.

Який чип вигідніший за співвідношенням ціна/продуктивність?

Оскільки ціна не вказана, важко порівнювати. Однак A14 Bionic пропонує значно вищу продуктивність, тому якщо бюджет дозволяє, він є кращим вибором.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.