Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc T760 vs HiSilicon Kirin 710

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння ARM-чипів Unisoc T760 та HiSilicon Kirin 710 — це дізнатися, який процесор краще впорається з повсякденними завданнями, іграми та AI-функціями. Unisoc T760 вийшов у 2024 році, тоді як Kirin 710 дебютував у 2018-му. Обидва чипи орієнтовані на середній сегмент, але мають суттєві відмінності в архітектурі, техпроцесі та енергоефективності. Розглянемо їхні характеристики, результати тестів та реальну продуктивність.

Короткий висновок. Unisoc T760 значно випереджає HiSilicon Kirin 710 за продуктивністю CPU та GPU: загальний бал AnTuTu 10 майже вдвічі вищий (455 959 проти 253 773). У Geekbench 6 T760 набирає 744 одноядерних та 2390 багатоядерних балів, тоді як Kirin 710 — лише 354 та 1193. Однак Kirin 710 демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 0), що може забезпечити довший час автономної роботи. В іграх T760 також має перевагу (7 балів проти 3). Загалом, T760 — більш потужний вибір, але Kirin 710 може бути цікавим для енергоощадних пристроїв.

Основні відмінності

  • Unisoc T760 має значно вищий загальний бал AnTuTu 10 (455 959) порівняно з HiSilicon Kirin 710 (253 773), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • У Geekbench 6 T760 набирає 744 одноядерних та 2390 багатоядерних балів, тоді як Kirin 710 — 354 та 1193 відповідно, що вказує на перевагу T760 в обчислювальних завданнях.
  • Продуктивність GPU у T760 вища: GPU-бал AnTuTu 71 640 проти 34 032 у Kirin 710, що забезпечує кращу ігрову продуктивність.
  • HiSilicon Kirin 710 має кращу енергоефективність (100 балів проти 0), що може означати менше нагрівання та довший час роботи від акумулятора.
  • Unisoc T760 вийшов у 2024 році, тоді як Kirin 710 — у 2018, тому T760 підтримує новіші технології та стандарти.

AnTuTu 10

CPU 162555 94189
GPU 71640 34032
Memory 125948 61834
UX 95816 63718
Total score 455959 253773
Unisoc T760 455959 Немає даних
HiSilicon Kirin 710 Немає даних 253773

GeekBench 6

Asset compression 126.8 MB/sec 73.7 MB/sec
HTML 5 Browser 53.4 pages/sec 41.6 pages/sec
PDF Renderer 94 Mpixels/sec 48 Mpixels/sec
Image detection 42.5 images/sec 12.8 images/sec
HDR 74.1 Mpixels/sec 42.8 Mpixels/sec
Background blur 7.99 images/sec 1.76 images/sec
Photo processing 19.5 images/sec 9.59 images/sec
Ray tracing 3.76 Mpixels/sec 1.98 Mpixels/sec
Single-Core Score 744 354
Multi-Core Score 2390 1193
Compute Score (GPU) Немає даних 973

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,2 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
4x 2.2 ГГц – Cortex-A73
4x 1.7 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Техпроцес 6 нм 12 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 256 КБ
Кеш L2 Немає даних 512 КБ
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 5,5 млрд
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP4 Mali-G51 MP4
Архітектура Valhall 1st gen Bifrost 1st gen
Частота GPU 650 МГц 1000 МГц
Обчислювальних блоків 4 4
Шейдерних блоків 64 16
Всього шейдерів 256 64
FLOPS 307.2 Гфлопс 128 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Немає

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 32 Біти
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с Немає даних
Об'єм До 32 ГБ До 6 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 40 МП, 2x 24 МП
Запис відео 4K при 60FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність дисплея Немає даних 2340 x 1080

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Так Немає
Wi-Fi 5 4
Bluetooth 5.0 4.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
Швидкість завантаження Немає даних До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 150 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Липень 2018 року
Клас Середній клас Середній клас
Офіційний сайт Сайт Unisoc T760 Сайт HiSilicon Kirin 710
Номер моделі Немає даних Hi6260

3DMark

Stability Немає даних 84%
Graphics test Немає даних 2 FPS
Score Немає даних 493
3DMark Wild Life Performance Немає даних 493

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 51 FPS
[Medium]
Call of Duty: Mobile Немає даних 29 FPS
[Low]
Fortnite Немає даних 25 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 56 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 52 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Huawei Honor 10 Lite
1080 x 2340

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Unisoc T760 чи HiSilicon Kirin 710?

Unisoc T760 має вищий GPU-бал (71 640 проти 34 032) та кращу оцінку продуктивності в іграх (7 проти 3), тому він краще підходить для ігор.

Чи варто обирати HiSilicon Kirin 710 через його енергоефективність?

Так, якщо для вас пріоритет — автономність та менше нагрівання, Kirin 710 з оцінкою енергоефективності 100 балів може бути кращим вибором, хоча він поступається в продуктивності.

Який чип має кращий AI-блок?

Unisoc T760 новіший (2024 рік) і, ймовірно, має сучасніший AI-блок, але точних даних про AI-продуктивність у наведених характеристиках немає.

Чи можна порівнювати ці чипи за техпроцесом?

Техпроцес не вказаний, але Unisoc T760 (2024) має бути виготовлений за новішим техпроцесом, ніж Kirin 710 (2018), що зазвичай означає кращу енергоефективність та продуктивність.

Який чип обрати для повсякденних завдань?

Unisoc T760 забезпечує вищу продуктивність CPU та GPU, що робить його кращим для багатозадачності, перегляду відео та роботи з додатками.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.