Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc T760 vs HiSilicon Kirin 710F

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc T760 та HiSilicon Kirin 710F — два ARM-чипи, що належать до різних поколінь. Unisoc T760, випущений у 2024 році, пропонує сучаснішу архітектуру, тоді як Kirin 710F, що дебютував у 2019, все ще використовується в бюджетних пристроях. У цьому порівнянні ми розглянемо їхню продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, результати бенчмарків та інші ключові параметри, щоб допомогти вам визначитися з вибором.

Короткий висновок. Unisoc T760 значно випереджає Kirin 710F за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (455959 проти 251701) та Geekbench (одноядерний 744 проти 352, багатоядерний 2390 проти 1244). Однак Kirin 710F демонструє кращу енергоефективність (100 балів проти 0), що може бути важливим для автономності. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність для ігор та важких завдань, обирайте T760. Для енергоефективних сценаріїв підійде Kirin 710F.

Основні відмінності

  • Unisoc T760 має вищий загальний бал AnTuTu (455959) порівняно з Kirin 710F (251701), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • Продуктивність CPU: T760 набирає 22 бали, тоді як Kirin 710F — 13 балів, що відображається в результатах Geekbench (одноядерний 744 проти 352, багатоядерний 2390 проти 1244).
  • Продуктивність в іграх: T760 отримує 7 балів, Kirin 710F — 3 бали, що вказує на кращу графічну продуктивність T760.
  • Енергоефективність: Kirin 710F має 100 балів, а T760 — 0, що робить Kirin 710F значно енергоефективнішим.
  • Unisoc T760 вийшов у 2024 році, тоді як Kirin 710F — у 2019, що пояснює технологічний розрив.

AnTuTu 10

CPU 162555 89753
GPU 71640 34605
Memory 125948 56588
UX 95816 70755
Total score 455959 251701
Unisoc T760 455959 Немає даних
HiSilicon Kirin 710F Немає даних 251701

GeekBench 6

Asset compression 126.8 MB/sec 79.9 MB/sec
HTML 5 Browser 53.4 pages/sec 41.8 pages/sec
PDF Renderer 94 Mpixels/sec 44.5 Mpixels/sec
Image detection 42.5 images/sec 13.1 images/sec
HDR 74.1 Mpixels/sec 49.1 Mpixels/sec
Background blur 7.99 images/sec 1.82 images/sec
Photo processing 19.5 images/sec 9.39 images/sec
Ray tracing 3.76 Mpixels/sec 2 Mpixels/sec
Single-Core Score 744 352
Multi-Core Score 2390 1244
Compute Score (GPU) Немає даних 969

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,2 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
4x 2.2 ГГц – Cortex-A73
4x 1.7 ГГц – Cortex-A53
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Техпроцес 6 нм 12 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 256 КБ
Кеш L2 Немає даних 512 КБ
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 5,5 млрд
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP4 Mali-G51 MP4
Архітектура Valhall 1st gen Bifrost 1st gen
Частота GPU 650 МГц 1000 МГц
Обчислювальних блоків 4 4
Шейдерних блоків 64 16
Всього шейдерів 256 64
FLOPS 307.2 Гфлопс 128 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Немає

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 32 Біти
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с Немає даних
Об'єм До 32 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 48 МП, 2x 24 МП
Запис відео 4K при 60FPS 1K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність дисплея Немає даних 2340 x 1080

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Так Немає
Wi-Fi 5 4
Bluetooth 5.0 4.2
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo
Швидкість завантаження Немає даних До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 150 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Січень 2019 року
Клас Середній клас Середній клас
Офіційний сайт Сайт Unisoc T760 Немає даних

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 3 FPS
Score Немає даних 559
3DMark Wild Life Performance Немає даних 559

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Unisoc T760 чи HiSilicon Kirin 710F?

Unisoc T760 має вищий бал продуктивності в іграх (7 проти 3) та потужніший GPU, тому він краще підходить для ігор.

Чи варто обирати Kirin 710F через його енергоефективність?

Так, Kirin 710F має максимальний бал енергоефективності (100), що забезпечує довшу автономність, але поступається в продуктивності.

Який чип має кращі результати в бенчмарках?

Unisoc T760 перевершує Kirin 710F в AnTuTu (455959 проти 251701) та Geekbench (одноядерний 744 проти 352, багатоядерний 2390 проти 1244).

Чи підтримує Unisoc T760 новітні технології AI?

Unisoc T760 має AI-блок, що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту, хоча точні характеристики не наведені.

Який чип краще вибрати для повсякденних завдань?

Для повсякденних завдань, таких як перегляд веб-сторінок та соціальні мережі, обидва чипи підходять, але T760 забезпечує більш плавну роботу завдяки вищій продуктивності CPU.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.