Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc T760 vs Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc T760 та Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 — два ARM-чипи, які представляють різні сегменти ринку. Unisoc T760 орієнтований на бюджетні пристрої, тоді як Snapdragon 7 Plus Gen 3 належить до середнього класу з акцентом на продуктивність та енергоефективність. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні ключові характеристики, результати бенчмарків та сфери застосування.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 значно випереджає Unisoc T760 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами в AnTuTu (1,408,299 проти 455,959) та Geekbench (одноядерний 1913 проти 744, багатоядерний 5098 проти 2390). Snapdragon також має кращу енергоефективність (100 балів проти 0). Unisoc T760 може бути виправданим лише для дуже бюджетних пристроїв, де ціна є головним фактором.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 7 Plus Gen 3 набирає 1,408,299 балів в AnTuTu, що втричі більше за 455,959 у Unisoc T760.
  • Продуктивність CPU: Snapdragon має одноядерний результат Geekbench 1913 проти 744, а багатоядерний — 5098 проти 2390.
  • Графіка: GPU Snapdragon (487,527 балів в AnTuTu) значно потужніший за GPU Unisoc (71,640 балів).
  • Енергоефективність: Snapdragon отримує 100 балів за енергоефективність, тоді як Unisoc — 0.
  • Дата виходу: Unisoc T760 вийшов у липні 2024 року, а Snapdragon 7 Plus Gen 3 — у березні 2024 року.

AnTuTu 10

CPU 162555 370818
GPU 71640 487527
Memory 125948 307666
UX 95816 242288
Total score 455959 1408299
Unisoc T760 455959 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 Немає даних 1408299

GeekBench 6

Asset compression 126.8 MB/sec 212.4 MB/sec
HTML 5 Browser 53.4 pages/sec 154 pages/sec
PDF Renderer 94 Mpixels/sec 181.3 Mpixels/sec
Image detection 42.5 images/sec 117.4 images/sec
HDR 74.1 Mpixels/sec 156.1 Mpixels/sec
Background blur 7.99 images/sec 16.7 images/sec
Photo processing 19.5 images/sec 45.7 images/sec
Ray tracing 3.76 Mpixels/sec 5.53 Mpixels/sec
Single-Core Score 744 1913
Multi-Core Score 2390 5098
Compute Score (GPU) Немає даних 8207

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,2 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
1x 2.8 ГГц – Cortex-X4
4x 2.6 ГГц – Cortex-A720
3x 1.9 ГГц – Cortex-A520
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2800 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv9.2-A
Техпроцес 6 нм 4 нм
Виробництво TSMC TSMC
TDP (Sustained) Немає даних 5,5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP4 Adreno 732
Архітектура Valhall 1st gen Adreno 700
Частота GPU 650 МГц 950 МГц
Обчислювальних блоків 4 2
Шейдерних блоків 64 768
Всього шейдерів 256 1536
FLOPS 307.2 Гфлопс 1459.2 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.3
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5X
Частота пам'яті 2133 МГц 4200 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 64 Гбіт/сек
Об'єм До 32 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 3.1 UFS 4.0
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 200 МП
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність дисплея Немає даних 3840 x 2160

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 5 7
Bluetooth 5.0 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, NAVIC
Модем Немає даних Snapdragon X63
Швидкість завантаження Немає даних До 5000 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 3500 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Березень 2024 року
Клас Середній клас Середній клас
Офіційний сайт Сайт Unisoc T760 Сайт Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3
Номер моделі Немає даних SM7675

3DMark

Graphics test Немає даних 64 FPS
Score Немає даних 10829
3DMark Wild Life Performance Немає даних 10829

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 значно кращий завдяки потужнішому GPU (487,527 балів в AnTuTu проти 71,640) та вищій продуктивності CPU.

Чи варто обирати Unisoc T760 для бюджетного смартфона?

Так, якщо бюджет обмежений, Unisoc T760 забезпечить базову продуктивність для простих завдань, але поступається Snapdragon за всіма параметрами.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 7 Plus Gen 3 має вищу енергоефективність (100 балів) порівняно з Unisoc T760 (0 балів), що означає довший час роботи від батареї.

Який чип має кращий AI-блок?

Snapdragon 7 Plus Gen 3 оснащений потужнішим AI-блоком, що забезпечує кращу обробку завдань штучного інтелекту, хоча точні показники не наведені.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Обидва чипи підтримують 5G, але точні характеристики модемів не вказані в наданих даних.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.