Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc T760 vs Qualcomm Snapdragon 710

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc T760 та Qualcomm Snapdragon 710 — це два ARM-чипи, що належать до різних поколінь. Snapdragon 710 вийшов у 2018 році та зарекомендував себе як надійне рішення для середнього сегмента, тоді як Unisoc T760 — новіший чип 2024 року, який пропонує сучасні технології. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, результати бенчмарків та енергоефективність, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. Unisoc T760 випереджає Snapdragon 710 за загальною продуктивністю (загальний бал AnTuTu 455 959 проти 305 175) та CPU-тестами (одноядерний 744 проти 445, багатоядерний 2390 проти 1352). Він також демонструє кращі результати в обробці зображень та HDR. Проте Snapdragon 710 має вищу енергоефективність (100 балів проти 0) і може бути кращим вибором для пристроїв, де автономність є пріоритетом. Якщо вам потрібна максимальна продуктивність — обирайте Unisoc T760, якщо енергоефективність — Snapdragon 710.

Основні відмінності

  • Unisoc T760 має значно вищий загальний бал AnTuTu (455 959) порівняно з Snapdragon 710 (305 175), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • Продуктивність CPU: Unisoc T760 набирає 22 бали, тоді як Snapdragon 710 — 14 балів; у бенчмарках одноядерний тест 744 проти 445, багатоядерний 2390 проти 1352.
  • Графічна продуктивність: Unisoc T760 перевершує Snapdragon 710 в ігрових тестах (7 балів проти 8, але з урахуванням вищого GPU-балу 71 640 проти 56 171).
  • Енергоефективність: Snapdragon 710 має максимальний бал 100, тоді як Unisoc T760 — 0, що вказує на кращу енергоефективність старішого чипа.
  • Unisoc T760 новіший (2024 рік) проти 2018 року, що може означати підтримку сучасніших стандартів зв'язку та AI-функцій, хоча точні дані про AI-блок відсутні.

AnTuTu 10

CPU 162555 97913
GPU 71640 56171
Memory 125948 67596
UX 95816 83495
Total score 455959 305175
Unisoc T760 455959 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 710 Немає даних 305175

GeekBench 6

Asset compression 126.8 MB/sec 71 MB/sec
HTML 5 Browser 53.4 pages/sec 44.5 pages/sec
PDF Renderer 94 Mpixels/sec 55.8 Mpixels/sec
Image detection 42.5 images/sec 13 images/sec
HDR 74.1 Mpixels/sec 45.6 Mpixels/sec
Background blur 7.99 images/sec 3.65 images/sec
Photo processing 19.5 images/sec 13.9 images/sec
Ray tracing 3.76 Mpixels/sec 2.02 Mpixels/sec
Single-Core Score 744 445
Multi-Core Score 2390 1352
Compute Score (GPU) Немає даних 865

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,2 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
2x 2.2 ГГц – Kryo 360 Gold (Cortex-A75)
6x 1.7 ГГц – Kryo 360 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2200 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8-A
Техпроцес 6 нм 10 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L2 Немає даних 384 КБ
Кеш L3 Немає даних 1 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 3 млрд.
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP4 Adreno 616
Архітектура Valhall 1st gen Adreno 600
Частота GPU 650 МГц 750 МГц
Обчислювальних блоків 4 2
Шейдерних блоків 64 128
Всього шейдерів 256 256
FLOPS 307.2 Гфлопс 384 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 685

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 32 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 3.1 eMMC 5.1, UFS 2.1
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 192 МП, 2x 16 МП
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- Qualcomm Aqstic
- aptX
- aptX HD
Макс. роздільна здатність дисплея Немає даних 3360 x 1440

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 15
Підтримка 5G Так Немає
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X15 LTE
Швидкість завантаження Немає даних До 800 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 150 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Травень 2018 року
Клас Середній клас Середній клас
Офіційний сайт Сайт Unisoc T760 Сайт Qualcomm Snapdragon 710
Номер моделі Немає даних SDM710

3DMark

Stability Немає даних 96%
Graphics test Немає даних 3 FPS
Score Немає даних 550
3DMark Wild Life Performance Немає даних 550

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 39 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 35 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 26 FPS
[Low]
Shadowgun Legends Немає даних 53 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 55 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Mi 9 Lite
1080 x 2340

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор: Unisoc T760 чи Snapdragon 710?

Unisoc T760 має вищий GPU-бал (71 640 проти 56 171) і кращу продуктивність в іграх (7 балів), тому він забезпечує плавнішу графіку в сучасних іграх.

Чи варто вибирати Snapdragon 710 через його енергоефективність?

Так, Snapdragon 710 має максимальний бал енергоефективності (100), що робить його кращим вибором для пристроїв, де важлива тривала автономність, хоча продуктивність нижча.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Unisoc T760 значно випереджає Snapdragon 710: одноядерний тест 744 проти 445, багатоядерний 2390 проти 1352, а також вищий бал CPU (22 проти 14).

Чи підтримують ці чипи AI-функції?

Обидва чипи мають AI-блоки, але точні характеристики не вказані. Unisoc T760, як новіший, ймовірно, підтримує сучасніші AI-можливості.

Який чип кращий для повсякденних завдань?

Unisoc T760 забезпечує вищу продуктивність у бенчмарках (швидше стиснення, рендеринг PDF, обробка зображень), тому він краще впорається з багатозадачністю та важкими додатками.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.