Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc T760 vs Qualcomm Snapdragon 720G

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc T760 та Qualcomm Snapdragon 720G — два ARM-чипи, які часто порівнюють у бюджетному та середньому сегменті смартфонів. Unisoc T760 вийшов у 2024 році, тоді як Snapdragon 720G дебютував у 2020 році. Обидва чипи пропонують різний баланс продуктивності, енергоефективності та можливостей AI. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні сильні та слабкі сторони на основі бенчмарків та технічних характеристик.

Короткий висновок. Unisoc T760 демонструє вищу продуктивність CPU (22 бали проти 19) та кращі результати в багатоядерних тестах (2390 проти 1774), що робить його кращим вибором для ресурсоємних завдань. Snapdragon 720G, у свою чергу, має значно вищу енергоефективність (100 балів проти 0), що може забезпечити довший час автономної роботи. У ігровій продуктивності обидва чипи близькі (7 та 8 балів), але Snapdragon 720G має невелику перевагу. Вибір залежить від пріоритетів: продуктивність чи енергоефективність.

Основні відмінності

  • Unisoc T760 має вищий загальний бал AnTuTu (455959 проти 388260), що свідчить про кращу загальну продуктивність.
  • Snapdragon 720G значно перевершує в енергоефективності (100 балів проти 0), що може вплинути на автономність пристрою.
  • Unisoc T760 показує кращі результати в багатоядерному тесті Geekbench (2390 проти 1774), тоді як одноядерна продуктивність майже однакова (744 та 750).
  • У тестах обробки зображень та HDR Unisoc T760 випереджає Snapdragon 720G (наприклад, 42.5 зображень/с проти 35.5).
  • Snapdragon 720G має вищий бал продуктивності в іграх (8 проти 7), що може забезпечити трохи кращу ігрову продуктивність.

AnTuTu 10

CPU 162555 137672
GPU 71640 73795
Memory 125948 76055
UX 95816 100738
Total score 455959 388260
Unisoc T760 455959 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 720G Немає даних 388260

GeekBench 6

Asset compression 126.8 MB/sec 92.6 MB/sec
HTML 5 Browser 53.4 pages/sec 45.7 pages/sec
PDF Renderer 94 Mpixels/sec 63.4 Mpixels/sec
Image detection 42.5 images/sec 35.5 images/sec
HDR 74.1 Mpixels/sec 56.7 Mpixels/sec
Background blur 7.99 images/sec 5.25 images/sec
Photo processing 19.5 images/sec 17.1 images/sec
Ray tracing 3.76 Mpixels/sec 2.54 Mpixels/sec
Single-Core Score 744 750
Multi-Core Score 2390 1774
Compute Score (GPU) Немає даних 490

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,2 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
2x 2.3 ГГц – Kryo 465 Gold (Cortex-A76)
6x 1.8 ГГц – Kryo 465 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2300 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 6 нм 8 нм
Виробництво TSMC Samsung
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP4 Adreno 618
Архітектура Valhall 1st gen Adreno 600
Частота GPU 650 МГц 750 МГц
Обчислювальних блоків 4 2
Шейдерних блоків 64 128
Всього шейдерів 256 256
FLOPS 307.2 Гфлопс 384 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 692
Продуктивність NPU Немає даних 5 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 2133 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 14.9 Гбіт/с
Об'єм До 32 ГБ До 8 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 3.1 UFS 2.1
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 192 МП, 2x 22 МП
Запис відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS, 1K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 4K при 30FPS, 1080p при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- 384 kHz/32 bit
Макс. роздільна здатність дисплея Немає даних 2520 x 1080

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 15
Підтримка 5G Так Немає
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.0 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних X15
Швидкість завантаження Немає даних До 800 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 150 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Січень 2020 року
Клас Середній клас Середній клас
Офіційний сайт Сайт Unisoc T760 Сайт Qualcomm Snapdragon 720G
Номер моделі Немає даних SM7125

3DMark

Stability Немає даних 99%
Graphics test Немає даних 6 FPS
Score Немає даних 1050
3DMark Wild Life Performance Немає даних 1050

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 43 FPS
[High]
Call of Duty: Mobile Немає даних 40 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 28 FPS
[Low]
World of Tanks Blitz Немає даних 51 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 34 FPS
[Medium]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 30 FPS
[High]
Смартфон Немає даних Realme 7 Pro
1080 x 2400

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

Snapdragon 720G має трохи вищий бал продуктивності в іграх (8 проти 7), тому він може бути кращим вибором для ігор, хоча різниця незначна.

Який чип енергоефективніший?

Snapdragon 720G має значно вищий показник енергоефективності (100 балів проти 0), що забезпечує довший час роботи від батареї.

Чи варто обирати Unisoc T760 через новіший рік випуску?

Unisoc T760 вийшов у 2024 році, що може означати кращу підтримку нових технологій, але Snapdragon 720G все ще є конкурентоспроможним завдяки високій енергоефективності.

Який чип має кращу продуктивність CPU?

Unisoc T760 має вищий бал продуктивності CPU (22 проти 19) та кращі багатоядерні результати, тому він швидше справляється з ресурсоємними завданнями.

Який чип кращий для повсякденного використання?

Для повсякденних завдань обидва чипи підходять, але Unisoc T760 забезпечує вищу продуктивність, тоді як Snapdragon 720G — кращу автономність.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.