Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc T760 vs Qualcomm Snapdragon 865

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc T760 і Qualcomm Snapdragon 865 — це ARM-чипи для смартфонів, що належать до різних цінових сегментів. Snapdragon 865 вийшов у 2019 році і був флагманським рішенням, тоді як T760 — новіший чип 2024 року від Unisoc, орієнтований на бюджетні пристрої. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхню продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, результати бенчмарків та інші ключові параметри, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Qualcomm Snapdragon 865 значно випереджає Unisoc T760 за загальною продуктивністю: його загальний бал в AnTuTu 10 становить 754 161 проти 455 959 у T760. Snapdragon 865 також має кращі показники в одно- та багатоядерних тестах Geekbench 6 (1117/3274 проти 744/2390). Однак T760 — новіший чип, що може бути енергоефективнішим завдяки свіжішому техпроцесу, хоча дані про енергоефективність відсутні. Для ігор та важких завдань Snapdragon 865 залишається кращим вибором.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Snapdragon 865 набирає 754 161 бал в AnTuTu 10, що на 65% вище, ніж 455 959 у Unisoc T760.
  • Продуктивність CPU: Snapdragon 865 має вищі одно- та багатоядерні бали Geekbench 6 — 1117 та 3274 проти 744 та 2390 відповідно.
  • GPU: Snapdragon 865 демонструє кращу графічну продуктивність: 194 489 балів GPU в AnTuTu проти 71 640 у T760.
  • Енергоефективність: Snapdragon 865 має оцінку енергоефективності 100, тоді як у T760 цей показник відсутній (0).
  • Дата виходу: Unisoc T760 вийшов у липні 2024 року, а Snapdragon 865 — у грудні 2019 року, що робить T760 значно новішим.

AnTuTu 10

CPU 162555 239932
GPU 71640 194489
Memory 125948 137689
UX 95816 182051
Total score 455959 754161
Unisoc T760 455959 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 865 Немає даних 754161

GeekBench 6

Asset compression 126.8 MB/sec 150.9 MB/sec
HTML 5 Browser 53.4 pages/sec 84.1 pages/sec
PDF Renderer 94 Mpixels/sec 109.4 Mpixels/sec
Image detection 42.5 images/sec 74.7 images/sec
HDR 74.1 Mpixels/sec 102.4 Mpixels/sec
Background blur 7.99 images/sec 10.4 images/sec
Photo processing 19.5 images/sec 32.6 images/sec
Ray tracing 3.76 Mpixels/sec 4.19 Mpixels/sec
Single-Core Score 744 1117
Multi-Core Score 2390 3274
Compute Score (GPU) Немає даних 3038

Центральний процесор

Архітектура 4x 2,2 ГГц – Cortex-A76
4x 2 ГГц – Cortex-A55
1x 2.84 ГГц – Kryo 585 Prime (Cortex-A77)
3x 2.42 ГГц – Kryo 585 Gold (Cortex-A77)
4x 1.8 ГГц – Kryo 585 Silver (Cortex-A55)
Кількість ядер 8 8
Частота 2200 МГц 2840 МГц
Набір інструкцій ARMv8-A ARMv8.2-A
Техпроцес 6 нм 7 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 512 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кеш L3 Немає даних 4 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 10,3 млрд
TDP (Sustained) Немає даних 5 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP4 Adreno 650
Архітектура Valhall 1st gen Adreno 600
Частота GPU 650 МГц 587 МГц
Обчислювальних блоків 4 2
Шейдерних блоків 64 512
Всього шейдерів 256 1024
FLOPS 307.2 Гфлопс 1202.1 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.1
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 12.1

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 698

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 2133 МГц 2750 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 44 Гбіт/сек
Об'єм До 32 ГБ До 16 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 3.1 UFS 3.0, UFS 3.1
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП 1x 200 МП, 2x 25 МП
Запис відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP8
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
Макс. роздільна здатність дисплея Немає даних 3840 x 2160

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 22
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.0 5.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC
Модем Немає даних X55
Швидкість завантаження Немає даних До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження Немає даних До 3000 Мбіт/с

Загальна інформація

Дата анонсу Липень 2024 року Грудень 2019 року
Клас Середній клас Флагман
Офіційний сайт Сайт Unisoc T760 Сайт Qualcomm Snapdragon 865
Номер моделі Немає даних SM8250-AB

3DMark

Stability Немає даних 91%
Graphics test Немає даних 23 FPS
Score Немає даних 3875
3DMark Wild Life Performance Немає даних 3875

Ігри

PUBG Mobile Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Call of Duty: Mobile Немає даних 61 FPS
[Ultra]
Fortnite Немає даних 30 FPS
[Ultra]
World of Tanks Blitz Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Genshin Impact Немає даних 60 FPS
[Ultra]
Mobile Legends: Bang Bang Немає даних 59 FPS
[Ultra]
Смартфон Немає даних Xiaomi Mi 10 Pro
1080 x 2340

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 865 значно потужніший завдяки вищій продуктивності GPU (194 489 балів в AnTuTu проти 71 640). Він краще впорається з вимогливими іграми.

Чи варто обирати Unisoc T760 через новизну?

T760 новіший (2024 рік), але його продуктивність значно нижча. Якщо вам потрібна енергоефективність і свіжіший техпроцес — T760, але для потужних завдань краще Snapdragon 865.

Який чип має кращу автономність?

Snapdragon 865 має оцінку енергоефективності 100, що свідчить про хорошу оптимізацію. У T760 цей показник відсутній, тому Snapdragon 865, ймовірно, забезпечує кращу автономність.

Яка різниця в продуктивності CPU?

Snapdragon 865 має вищі бали Geekbench 6: одноядерний 1117 проти 744, багатоядерний 3274 проти 2390. Різниця становить приблизно 50% на користь Snapdragon.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Unisoc T760 підтримує 5G, Snapdragon 865 також має модем 5G (окремий X55). Обидва чипи забезпечують підключення до мереж п'ятого покоління.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.