Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc T820 vs Samsung Exynos 2500

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc T820 і Samsung Exynos 2500 — це два ARM-чипи, що представляють різні покоління та позиціонуються в різних сегментах. Unisoc T820 вийшов у листопаді 2022 року, тоді як Exynos 2500 — це флагманський чип 2025 року, виготовлений за 3-нм техпроцесом. Порівняймо їхні характеристики, продуктивність та енергоефективність, щоб визначити, який з них краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Samsung Exynos 2500 значно перевершує Unisoc T820 за продуктивністю CPU та GPU, що підтверджується вищими результатами бенчмарків: загальний бал AnTuTu 10 майже в 5 разів вищий (2 519 784 проти 525 164). Exynos 2500 також має сучасніший 3-нм техпроцес, що забезпечує кращу енергоефективність, хоча точні показники енергоспоживання не наведені. Unisoc T820, своєю чергою, є більш доступним рішенням для пристроїв середнього сегмента. Вибір залежить від бюджету та вимог до продуктивності.

Основні відмінності

  • Exynos 2500 має 10-ядерний процесор з частотою до 3.2 ГГц (архітектура ARMv9.2-A), тоді як Unisoc T820 не розкриває кількість ядер та частоту.
  • Exynos 2500 виготовляється за 3-нм техпроцесом, що забезпечує вищу енергоефективність порівняно з невідомим техпроцесом Unisoc T820.
  • Загальний бал AnTuTu 10 у Exynos 2500 становить 2 519 784, що значно вище, ніж 525 164 у Unisoc T820.
  • Продуктивність CPU (оцінка 79.0) та GPU (оцінка 0.0, але GPU-бал AnTuTu 1 107 639) у Exynos 2500 набагато вищі, ніж у T820 (CPU 21.0, GPU 8.0).
  • Exynos 2500 підтримує новітній набір інструкцій ARMv9.2-A, тоді як T820, ймовірно, базується на старішій архітектурі.

AnTuTu 10

CPU 153644 600921
GPU 82246 1107639
Memory 165438 409202
UX 123836 402022
Total score 525164 2519784
Unisoc T820 525164 Немає даних
Samsung Exynos 2500 Немає даних 2519784

GeekBench 6

Asset compression 125.4 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 53.4 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 87.8 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 41.9 images/sec Немає даних
HDR 72.5 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 7.7 images/sec Немає даних
Photo processing 20.5 images/sec Немає даних
Ray tracing 3.53 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 888 2666
Multi-Core Score 2433 8839
Compute Score (GPU) 2228 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 1x 2.7 ГГц – Cortex-A76
3x 2.3 ГГц – Cortex-A76
4x 2.1 ГГц – Cortex-A55
1x 3.2 ГГц – Cortex-X5
3x 2.5 ГГц – Cortex-A730
2x 2.5 ГГц – Cortex-A730
4x 2.2 ГГц – Cortex-A520
Кількість ядер 8 10
Частота 2700 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv9.2-A
Техпроцес 6 нм 3 нм
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP4 Немає даних
Архітектура Valhall 1st gen Немає даних
Частота GPU 780 МГц Немає даних
Обчислювальних блоків 4 Немає даних
Шейдерних блоків 64 Немає даних
Всього шейдерів 256 Немає даних
FLOPS 435.2 Гфлопс Немає даних
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5T
Частота пам'яті 2133 МГц 4800 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Пропускна здатність До 17,07 Гбіт/с До 76.8 Гбіт/сек
Об'єм До 32 ГБ До 24 ГБ

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 3.1 UFS 4.0
Макс. роздільна здатність дисплея 3440 x 1440 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108МП, 2x 20МП Немає даних
Запис відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 4K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- AV1
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Модем Makalu IVY510 Немає даних
Підтримка 4G LTE Cat. 15 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Так Так
Wi-Fi 5 7
Bluetooth 5.0 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Листопад 2022 року Січень 2025 року
Клас Середній клас Флагман
Офіційний сайт Сайт Unisoc T820 Немає даних

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Samsung Exynos 2500 має значно вищу продуктивність GPU (бал AnTuTu GPU 1 107 639), що робить його кращим вибором для ігор, хоча оцінка продуктивності в іграх не наведена.

Який чип більш енергоефективний?

Exynos 2500 виготовлений за 3-нм техпроцесом, що зазвичай забезпечує кращу енергоефективність, ніж старіший техпроцес T820, але точні дані про енергоспоживання відсутні.

Чи підтримують ці чипи 5G?

Інформація про підтримку 5G не наведена, тому ми не можемо підтвердити наявність цієї функції в жодному з чипів.

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Обидва чипи впораються з повсякденними завданнями, але Exynos 2500 забезпечує помітно вищу продуктивність, що може бути корисним для багатозадачності та важких додатків.

Який чип має кращий AI-блок?

Дані про AI-блок не наведені, тому порівняти їх за цим параметром неможливо.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.