Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc Tiger T615 vs Apple M1 (iPad)

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc Tiger T615 і Apple M1 (iPad) — це два ARM-чипи, що представляють різні епохи та цінові сегменти. Tiger T615 вийшов у 2024 році як бюджетне рішення для початкових пристроїв, тоді як M1, представлений у 2020 році, став революцією у світі планшетів та ноутбуків. Порівняння допоможе зрозуміти, наскільки великий розрив у продуктивності між сучасним бюджетним чипом та флагманом минулих років.

Короткий висновок. Apple M1 (iPad) значно перевершує Unisoc Tiger T615 за всіма показниками продуктивності: загальний бал AnTuTu в M1 майже в 6,6 раза вищий (1 709 057 проти 259 833), а одноядерна продуктивність Geekbench — більш ніж у 5 разів. M1 також лідирує в енергоефективності та ігровій продуктивності. Tiger T615 може бути прийнятним для базових завдань, але M1 — це вибір для вимогливих користувачів.

Основні відмінності

  • Загальна продуктивність: Apple M1 набирає 1 709 057 балів в AnTuTu, що в 6,6 раза більше за 259 833 бали Unisoc Tiger T615.
  • CPU: M1 має одноядерний результат Geekbench 2304 проти 441 у T615, а багатоядерний — 8422 проти 1454.
  • GPU: M1 демонструє 688 199 балів у графічному тесті AnTuTu, тоді як T615 — лише 29 864.
  • Енергоефективність: Apple M1 отримав 100 балів за енергоефективність, тоді як T615 — 0 балів, що свідчить про значно кращу оптимізацію живлення.
  • Рік випуску: Unisoc Tiger T615 вийшов у 2024 році, а Apple M1 — у 2020, що показує, наскільки випереджав M1 навіть через кілька років.

AnTuTu 10

CPU 89427 494680
GPU 29864 688199
Memory 74767 196817
UX 65775 329361
Total score 259833 1709057
Unisoc Tiger T615 259833 Немає даних
Apple M1 (iPad) Немає даних 1709057

GeekBench 6

Asset compression 71.1 MB/sec 326.3 MB/sec
HTML 5 Browser 39.4 pages/sec 176 pages/sec
PDF Renderer 52.4 Mpixels/sec 224.2 Mpixels/sec
Image detection 23.1 images/sec 192 images/sec
HDR 44.2 Mpixels/sec 283 Mpixels/sec
Background blur 3.85 images/sec 31.9 images/sec
Photo processing 12 images/sec 70 images/sec
Ray tracing 2.03 Mpixels/sec 9.65 Mpixels/sec
Single-Core Score 441 2304
Multi-Core Score 1454 8422
Compute Score (GPU) 596 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 1.8 ГГц – Cortex-A75
6x 1.6 ГГц – Cortex-A55
4x 2.1 ГГц – Firestorm
4x 3.2 ГГц – Icestorm
Кількість ядер 8 8
Частота 1800 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.5-A
Техпроцес 12 нм 5 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 192 КБ
Кеш L2 Немає даних 12 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 16 млрд.
TDP (Sustained) Немає даних 14 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP1 Apple M1 GPU
Архітектура Valhall 1st gen Apple GPU
Частота GPU 850 МГц 1278 МГц
Обчислювальних блоків 1 8
Шейдерних блоків 64 128
Всього шейдерів 64 1024
FLOPS 108.8 Гфлопс 2617 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Apple Neural Engine
Продуктивність NPU Немає даних 11 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4X
Частота пам'яті 1866 МГц 4266 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Об'єм До 12 ГБ До 16 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 68.25 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1, UFS 2.2 NVMe
Макс. роздільна здатність дисплея 2160 x 1080 2732 x 2048
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 108 МП Немає даних
Запис відео 1K при 60FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- VP9
- Motion JPEG
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 18
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 2500 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.2 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Серпень 2024 року Листопад 2020 року
Клас Бюджетний Флагман
Офіційний сайт Сайт Unisoc Tiger T615 Немає даних
Номер моделі Немає даних APL1102

3DMark

Stability Немає даних 73%
Graphics test Немає даних 102 FPS
Score Немає даних 17076
3DMark Wild Life Performance Немає даних 17076

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Apple M1 (iPad) значно потужніший: його GPU-бал AnTuTu (688 199) у 23 рази вищий за T615 (29 864). M1 забезпечує плавну роботу навіть у вимогливих іграх.

Чи варто купувати пристрій з Unisoc Tiger T615 у 2025 році?

T615 підходить лише для базових завдань: веб-серфінгу, месенджерів та легких додатків. Для ігор чи роботи з графікою він занадто слабкий.

Який чип енергоефективніший?

Apple M1 має значно кращу енергоефективність (100 балів проти 0 у T615), що забезпечує довший час автономної роботи при високій продуктивності.

Чи можна порівнювати ці чипи за AI-можливостями?

Дані про AI-блок відсутні, але M1 має 16-ядерний Neural Engine, тоді як T615 — бюджетний чип без окремого AI-прискорювача.

Який чип обрати для роботи з відео та фото?

Apple M1 значно швидше обробляє зображення (192 зображення/с проти 23,1) та PDF (224,2 Мпікс/с проти 52,4). Для професійної роботи обирайте M1.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.