Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc Tiger T616 vs Samsung Exynos 2500

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc Tiger T616 та Samsung Exynos 2500 — два ARM-чипи різних поколінь та цінових сегментів. Tiger T616 вийшов у 2021 році та орієнтований на бюджетні пристрої, тоді як Exynos 2500 — флагманський чип 2025 року з передовим 3-нм техпроцесом. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні ключові відмінності: продуктивність CPU та GPU, енергоефективність, результати бенчмарків та підтримку штучного інтелекту.

Короткий висновок. Samsung Exynos 2500 значно перевершує Unisoc Tiger T616 за всіма показниками продуктивності. Загальний бал AnTuTu 10 у Exynos 2500 (2 519 784) майже в 8,6 раза вищий, ніж у Tiger T616 (292 658). Особливо помітна різниця в GPU: 1 107 639 проти 26 174. Exynos 2500 також має сучаснішу архітектуру (10 ядер, 3 нм) та вищі одно- та багатоядерні бали Geekbench 6 (2666 та 8839 проти 452 та 1503). Однак Tiger T616 може бути виправданим вибором для бюджетних пристроїв, де енергоефективність не є критичною.

Основні відмінності

  • Техпроцес: Exynos 2500 виготовлено за 3-нм технологією, тоді як Tiger T616 — за старішим техпроцесом (ймовірно, 12 нм або 14 нм).
  • Архітектура CPU: Exynos 2500 має 10 ядер (Cortex-X5, Cortex-A730, Cortex-A520) з частотою до 3.2 ГГц, а Tiger T616 — 8 ядер (Cortex-A75 та Cortex-A55) з частотою до 2.0 ГГц.
  • Продуктивність GPU: Exynos 2500 набирає 1 107 639 балів у тесті GPU AnTuTu 10, тоді як Tiger T616 — лише 26 174 бали.
  • Загальна продуктивність: Exynos 2500 має загальний бал AnTuTu 10 2 519 784, що значно вище за 292 658 у Tiger T616.
  • Одно- та багатоядерна продуктивність: Exynos 2500 показує 2666 та 8839 балів у Geekbench 6 (Single-Core та Multi-Core), тоді як Tiger T616 — 452 та 1503 бали відповідно.

AnTuTu 10

CPU 89479 600921
GPU 26174 1107639
Memory 104216 409202
UX 72789 402022
Total score 292658 2519784
Unisoc Tiger T616 292658 Немає даних
Samsung Exynos 2500 Немає даних 2519784

GeekBench 6

Asset compression 76.7 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 42.7 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 47.5 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 26 images/sec Немає даних
HDR 46 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 3.74 images/sec Немає даних
Photo processing 14.3 images/sec Немає даних
Ray tracing 2.2 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 452 2666
Multi-Core Score 1503 8839
Compute Score (GPU) 507 Немає даних

3DMark

Stability 98% Немає даних
Graphics test 2 FPS Немає даних
Score 463 Немає даних
3DMark Wild Life Performance 463 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 2 ГГц – Cortex-A75
6x 1.8 ГГц – Cortex-A55
1x 3.2 ГГц – Cortex-X5
3x 2.5 ГГц – Cortex-A730
2x 2.5 ГГц – Cortex-A730
4x 2.2 ГГц – Cortex-A520
Кількість ядер 8 10
Частота 2000 МГц 3200 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv9.2-A
Техпроцес 12 нм 3 нм
Виробництво TSMC Samsung

Графічний прискорювач

GPU Mali-G57 MP1 Немає даних
Архітектура Valhall 1st gen Немає даних
Частота GPU 750 МГц Немає даних
Обчислювальних блоків 1 Немає даних
Шейдерних блоків 64 Немає даних
Всього шейдерів 64 Немає даних
FLOPS 96 Гфлопс Немає даних
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Немає Так

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5T
Частота пам'яті 1866 МГц 4800 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Об'єм До 12 ГБ До 24 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 76.8 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.0, UFS 2.1, UFS 2.2 UFS 4.0
Макс. роздільна здатність дисплея 2160 x 1080 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП Немає даних
Запис відео 1K при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Відтворення відео 1080p при 60FPS 8K при 30FPS, 4K при 120FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- H.264
- H.265
- AV1
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с Немає даних
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с Немає даних
Wi-Fi 5 7
Bluetooth 5.0 5.4
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS, NAVIC

Загальна інформація

Дата анонсу Січень 2021 року Січень 2025 року
Клас Бюджетний Флагман
Офіційний сайт Сайт Unisoc Tiger T616 Немає даних

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Samsung Exynos 2500 значно потужніший завдяки високопродуктивному GPU, що забезпечує плавний геймплей у вимогливих іграх. Unisoc Tiger T616 підходить лише для казуальних ігор.

Який чип більш енергоефективний?

Exynos 2500 виготовлений за 3-нм техпроцесом, що забезпечує кращу енергоефективність порівняно з Tiger T616, який використовує старіший техпроцес.

Чи підтримують чипи штучний інтелект?

Exynos 2500 має вдосконалений AI-блок для завдань машинного навчання, тоді як Tiger T616 має базову підтримку AI, але значно меншу продуктивність.

Який чип краще підходить для багатозадачності?

Exynos 2500 з 10 ядрами та вищою частотою забезпечує кращу багатозадачність. Tiger T616 з 8 ядрами поступається в продуктивності.

Який чип вигідніше купити?

Якщо бюджет обмежений, Tiger T616 — доступний варіант для базових завдань. Для максимальної продуктивності та майбутнього запасу варто обрати Exynos 2500.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.