Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc Tiger T700 vs Apple M2 (iPad)

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc Tiger T700 та Apple M2 (iPad) — це два ARM-чипи, які представляють різні класи продуктивності. Перший орієнтований на бюджетні пристрої, другий — на флагманські планшети. У цьому порівнянні ми розглянемо ключові відмінності в архітектурі, продуктивності CPU та GPU, енергоефективності та результатах синтетичних тестів.

Короткий висновок. Apple M2 (iPad) значно перевершує Unisoc Tiger T700 за всіма показниками: продуктивність CPU та GPU вища в рази, енергоефективність на 100 балів, а результати бенчмарків (Geekbench, AnTuTu) демонструють перевагу в 8-10 разів. Tiger T700 підходить для базових завдань, тоді як M2 — для професійної роботи та ігор.

Основні відмінності

  • Продуктивність CPU: Apple M2 (iPad) має одноядерний результат Geekbench 2623 проти 429 у Tiger T700, що в 6 разів вище.
  • Продуктивність GPU: У M2 графічний показник AnTuTu 915149 проти 45223 у Tiger T700, що в 20 разів потужніше.
  • Енергоефективність: M2 отримує 100 балів, Tiger T700 — 0, що вказує на значно кращу оптимізацію енергоспоживання.
  • Техпроцес: M2 виконаний за 5-нм технологією, тоді як Tiger T700 — за 12-нм, що впливає на тепловиділення та автономність.
  • AI-блок: M2 має 16-ядерний Neural Engine, тоді як Tiger T700 не має спеціалізованого AI-прискорювача.

AnTuTu 10

CPU 84091 547920
GPU 45223 915149
Memory 60953 363648
UX 70217 362249
Total score 260484 2188966
Unisoc Tiger T700 260484 Немає даних
Apple M2 (iPad) Немає даних 2188966

GeekBench 6

Asset compression 72.2 MB/sec 375.1 MB/sec
HTML 5 Browser 41.2 pages/sec 220.6 pages/sec
PDF Renderer 48.7 Mpixels/sec 249.8 Mpixels/sec
Image detection 26.1 images/sec 226.5 images/sec
HDR 45.1 Mpixels/sec 325.7 Mpixels/sec
Background blur 3.45 images/sec 41.1 images/sec
Photo processing 11.7 images/sec 99.3 images/sec
Ray tracing 1.88 Mpixels/sec 10.7 Mpixels/sec
Single-Core Score 429 2623
Multi-Core Score 1434 9803
Compute Score (GPU) 1038 Немає даних

Центральний процесор

Архітектура 2x 1.82 ГГц – Cortex-A75
6x 1.82 ГГц – Cortex-A55
4x 3.49 ГГц – Avalanche
4x 2.42 ГГц – Blizzard
Кількість ядер 8 8
Частота 1820 МГц 3490 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8.5-A
Техпроцес 12 нм 5 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 192 КБ
Кеш L2 Немає даних 16 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 20 млрд.
TDP (Sustained) Немає даних 20 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G52 MP2 Apple M2 GPU
Архітектура Bifrost 2nd gen Apple GPU
Частота GPU 850 МГц 1398 МГц
Обчислювальних блоків 2 8
Шейдерних блоків 24 128
Всього шейдерів 48 1024
FLOPS 81.6 Гфлопс 2918 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 Немає даних
Версія OpenCL 2.0 Немає даних

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Apple Neural Engine
Продуктивність NPU Немає даних 15.8 ТОПС

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR5
Частота пам'яті 1866 МГц 6400 МГц
Шина 2x 16 Біт 4x 16 Біт
Об'єм До 6 ГБ До 24 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 102.4 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 NVMe
Макс. роздільна здатність дисплея 2160 x 1080 2732 x 2048
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП Немає даних
Запис відео 1K при 30FPS 4K при 60FPS
Відтворення відео 1080p при 30FPS 4K при 60FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
- VP9
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 24
Підтримка 5G Немає Так
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с До 7500 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 3000 Мбіт/с
Wi-Fi 5 6
Bluetooth 5.0 5.0
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Galileo, QZSS

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2021 року Червень 2022 року
Клас Бюджетний Флагман
Номер моделі Немає даних APL1109

3DMark

Stability Немає даних 74%
Graphics test Немає даних 118 FPS
Score Немає даних 19845
3DMark Wild Life Performance Немає даних 19845

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип краще підходить для ігор?

Apple M2 (iPad) значно потужніший: його GPU-бал AnTuTu 915 149 проти 45 223 у Tiger T700, що забезпечує плавну роботу в сучасних іграх.

Чи варто обирати Unisoc Tiger T700 для повсякденних завдань?

Так, для базових завдань (браузинг, месенджери, відео) Tiger T700 достатній, але для багатозадачності та важких додатків краще M2.

Який чип енергоефективніший?

Apple M2 (iPad) має показник енергоефективності 100 балів, тоді як Tiger T700 — 0, що свідчить про значно кращу автономність M2.

Який чип має кращий AI-блок?

Apple M2 (iPad) оснащений 16-ядерним Neural Engine для завдань машинного навчання, тоді як Unisoc Tiger T700 не має спеціалізованого AI-прискорювача.

Чи підтримує Unisoc Tiger T700 5G?

Tiger T700 має вбудований модем 5G, тоді як Apple M2 (iPad) використовує зовнішній модем, тому для 5G потрібна додаткова підтримка.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.