Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Unisoc Tiger T700 vs Qualcomm Snapdragon 820

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Unisoc Tiger T700 і Qualcomm Snapdragon 820 — два ARM-чипи, що представляють різні покоління та підходи. Tiger T700 вийшов у 2021 році, орієнтований на бюджетні пристрої, тоді як Snapdragon 820 дебютував у 2015 році як флагманське рішення. У цьому порівнянні ми розглянемо їхню продуктивність CPU, GPU, енергоефективність та результати бенчмарків, щоб допомогти вам зробити вибір.

Короткий висновок. Snapdragon 820 випереджає Tiger T700 за продуктивністю GPU та енергоефективністю, що робить його кращим вибором для ігор та важких завдань, незважаючи на старший вік. Однак Tiger T700 демонструє вищі результати в багатоядерних тестах CPU, що може бути корисним для багатозадачності. Загалом, Snapdragon 820 залишається потужнішим, але Tiger T700 є більш сучасним і енергоефективним у деяких сценаріях.

Основні відмінності

  • Snapdragon 820 має вищий загальний рейтинг (41 проти 5) і кращу енергоефективність (100 проти 0).
  • Tiger T700 випереджає Snapdragon 820 у багатоядерному тесті Geekbench (1434 проти 821), але поступається в одноядерному (429 проти 323).
  • Snapdragon 820 демонструє кращу продуктивність в іграх (10 проти 2) завдяки потужнішому GPU.
  • Tiger T700 має новіший техпроцес (2021 рік) порівняно з Snapdragon 820 (2015 рік), що потенційно забезпечує кращу енергоефективність.
  • Snapdragon 820 має вищий результат у 3DMark (792 проти відсутності даних), що свідчить про кращу графічну продуктивність.

AnTuTu 10

CPU 84091 86352
GPU 45223 41466
Memory 60953 62160
UX 70217 69980
Total score 260484 259958
Unisoc Tiger T700 260484 Немає даних
Qualcomm Snapdragon 820 Немає даних 259958

GeekBench 6

Asset compression 72.2 MB/sec Немає даних
HTML 5 Browser 41.2 pages/sec Немає даних
PDF Renderer 48.7 Mpixels/sec Немає даних
Image detection 26.1 images/sec Немає даних
HDR 45.1 Mpixels/sec Немає даних
Background blur 3.45 images/sec Немає даних
Photo processing 11.7 images/sec Немає даних
Ray tracing 1.88 Mpixels/sec Немає даних
Single-Core Score 429 323
Multi-Core Score 1434 821
Compute Score (GPU) 1038 507

Центральний процесор

Архітектура 2x 1.82 ГГц – Cortex-A75
6x 1.82 ГГц – Cortex-A55
2x 2.15 ГГц – Kryo
2x 1.593 ГГц – Kryo
Кількість ядер 8 4
Частота 1820 МГц 2150 МГц
Набір інструкцій ARMv8.2-A ARMv8-A
Техпроцес 12 нм 14 нм
Виробництво TSMC TSMC
Кеш L1 Немає даних 64 КБ
Кеш L2 Немає даних 1 МБ
Кількість транзисторів Немає даних 2 млрд.
TDP (Sustained) Немає даних 11 Вт

Графічний прискорювач

GPU Mali-G52 MP2 Adreno 530
Архітектура Bifrost 2nd gen Adreno 500
Частота GPU 850 МГц 624 МГц
Обчислювальних блоків 2 1
Шейдерних блоків 24 256
Всього шейдерів 48 256
FLOPS 81.6 Гфлопс 319.4 Гфлопс
Версія Vulkan 1.3 1.0
Версія OpenCL 2.0 2.0
Версія DirectX Немає даних 11

Штучний інтелект

Нейронний процесор Так Hexagon 680

Оперативна пам'ять

Тип пам'яті LPDDR4X LPDDR4
Частота пам'яті 1866 МГц 1866 МГц
Шина 2x 16 Біт 2x 32 Біти
Об'єм До 6 ГБ До 8 ГБ
Пропускна здатність Немає даних До 29.8 Гбіт/сек

Мультимедіа (ISP)

Тип накопичувача eMMC 5.1, UFS 2.1 eMMC 5.1, UFS 2.0
Макс. роздільна здатність дисплея 2160 x 1080 3840 x 2160
Макс. роздільна здатність фотокамери 1x 48 МП, 2x 16 МП 1x 28 МП, 2x 13 МП
Запис відео 1K при 30FPS 4K при 30FPS
Відтворення відео 1080p при 30FPS 4K при 30FPS
Підтримка кодеків - H.264
- H.265
- VP9
- H.264
- H.265
Аудіо - AAC
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV
- AIFF
- CAF
- MP3
- MP4
- WAV

Зв'язок та мережі

Підтримка 4G LTE Cat. 7 LTE Cat. 12
Підтримка 5G Немає Немає
Швидкість завантаження До 300 Мбіт/с До 600 Мбіт/с
Швидкість завантаження До 150 Мбіт/с До 150 Мбіт/с
Wi-Fi 5 5
Bluetooth 5.0 4.1
Навігація GPS, GLONASS, Beidou, Galileo GPS, GLONASS, Beidou, Galileo, QZSS, SBAS
Модем Немає даних X12

Загальна інформація

Дата анонсу Березень 2021 року Листопад 2015 року
Клас Бюджетний Флагман
Номер моделі Немає даних MSM8996
Офіційний сайт Немає даних Сайт Qualcomm Snapdragon 820

3DMark

Graphics test Немає даних 4 FPS
Score Немає даних 792
3DMark Wild Life Performance Немає даних 792

Оцінки за доступними даними

Продуктивність CPU

Швидкість роботи центрального процесора

Продуктивність в іграх

Тести графіки в іграх та OpenCL/Vulkan

Енергоефективність

Рейтинг потенційної енергоефективності

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Який чип кращий для ігор?

Qualcomm Snapdragon 820 забезпечує кращу продуктивність в іграх завдяки потужнішому GPU, що підтверджується вищими показниками в 3DMark та ігрових тестах.

Який чип має кращу енергоефективність?

Snapdragon 820 має значно вищий показник енергоефективності (100 проти 0), що робить його більш економним у плані споживання енергії.

Який чип новіший?

Unisoc Tiger T700 вийшов у 2021 році, тоді як Snapdragon 820 — у 2015, тому Tiger T700 є новішим і потенційно має сучасніші технології.

Який чип має вищу продуктивність CPU?

У багатоядерних завданнях Tiger T700 випереджає Snapdragon 820 (1434 проти 821), але в одноядерних тестах Snapdragon 820 має перевагу (429 проти 323).

Який чип краще підходить для повсякденних завдань?

Для повсякденних завдань, таких як веб-серфінг та соціальні мережі, обидва чипи достатні, але Snapdragon 820 може бути плавнішим завдяки кращій графіці.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.