Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Apple M4 Max GPU (40-core) vs Radeon RX 6500 XT

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Apple M4 Max GPU (40-core) та Radeon RX 6500 XT допоможе визначити, яка відеокарта краще відповідає вашим потребам. M4 Max — інтегроване рішення для ноутбуків Apple, випущене в 2024 році, тоді як RX 6500 XT — дискретна відеокарта AMD для настільних ПК, представлена в 2022 році. Ми порівняємо їх за ігровою продуктивністю, відеопам'яттю, енергоспоживанням, трасуванням променів та результатами бенчмарків.

Короткий висновок. Apple M4 Max GPU (40-core) випереджає Radeon RX 6500 XT за продуктивністю в професійних застосунках (GB6 Compute Score 116754 проти 53081) та енергоефективністю, але поступається в іграх (33 бали проти 79). RX 6500 XT має вищий ігровий рейтинг і краще підходить для геймерів, тоді як M4 Max — для творчих завдань на Mac. Вибір залежить від ваших пріоритетів: ігри чи професійна робота.

Основні відмінності

  • Apple M4 Max GPU (40-core) має значно вищий GB6 Compute Score (116754) порівняно з Radeon RX 6500 XT (53081), що свідчить про перевагу в обчислювальних завданнях.
  • Radeon RX 6500 XT набирає 79 балів в іграх проти 33 у M4 Max, що робить її кращим вибором для геймерів.
  • M4 Max є інтегрованою графікою для ноутбуків Apple, тоді як RX 6500 XT — дискретна відеокарта для настільних ПК.
  • M4 Max демонструє вищу продуктивність у тестах обробки зображень, таких як Gaussian Blur (5.8 Gpixels/sec проти 2.02 Gpixels/sec) та Particle Physics (17079.9 FPS проти 7470.5 FPS).
  • Radeon RX 6500 XT має вищий рейтинг загальної продуктивності (62 бали) порівняно з M4 Max (53 бали), але M4 Max лідирує в енергоефективності (100 балів в обох).

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 195 img/sec 130.3 img/sec
Face Detection 125.9 img/sec 70.1 img/sec
Horizon Detection 4.82 Gpixels/sec 1.59 Gpixels/sec
Edge Detection 7.47 Gpixels/sec 2.21 Gpixels/sec
Gaussian Blur 5.8 Gpixels/sec 2.02 Gpixels/sec
Feature Matching 1.06 Gpixels/sec 0.65 Gpixels/sec
Stereo Matching 417.4 Gpixels/sec 223 Gpixels/sec
Particle Physics 17079.9 FPS 7470.5 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 116754 53081

Загальна інформація

Виробник Apple Amd
Складання Інтегрована Дискретна
Дата виходу 30 жовтня 2024 19 січня 2022
Форм-фактор Для ноутбука Десктоп
Призначення Професійна Ігрова
Сегмент Середній Середній
Архітектура Apple M GPU RDNA 2.0
Кодове ім'я Custom Navi 24
Ціна на старті Немає даних 199 $

Графічний процесор

Базова частота 500 МГц 2310 МГц
Boost частота 1800 МГц 2815 МГц
Шейдерні блоки 5120 1024
Текстурні блоки (TMUs) 320 64
Блоки виведення (ROPи) 160 32
Обчислювальні блоки (Pipelines) 640 Немає даних
Тензорні ядра Немає даних No
Ядра трасування променів Немає даних 16
Кеш L1 Немає даних 128KB per cluster
Кеш L2 Немає даних 1024KB shared

Теоретична продуктивність

Pixel Fill Rate 288 ГПікс/с 90 ГПікс/с
Texture Fill Rate 576 ГТекс/с 180 ГТекс/с
FLOPS (FP32) 18,4 терафлопс 5,8 терафлопс

Виробництво

Інтерфейс Custom PCIe 4.0 x4
TGP 62 Вт 107 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Техпроцес 3 нм 6 нм
Максимальна температура 100°C Немає даних
Розмір кристала Немає даних 107 мм²
Кількість транзисторів Немає даних 5 млрд
Щільність транзисторів Немає даних 46.73 МТр/мм²

Пам'ять

Тип пам'яті System Shared GDDR6
Частота пам'яті 8533 МГц 2248 МГц
Шина 512-біт 64-біт
ECC Немає Немає
Пропускна здатність 546 ГБ/с 143,9 ГБ/с
Об'єм пам'яті Немає даних 4 ГБ
Ефективна частота пам'яті Немає даних 18000 Мбіт/с

API

Трасування променів Так Так
DLSS No No
DirectX Немає даних 12
Vulkan Немає даних 1.3
OpenGL Немає даних 4.6
OpenCL Немає даних 2.2
DisplayPort Немає даних 1.4a

3D Mark

Time Spy Score Немає даних 4955

Passmark Graphics

G2D Mark Немає даних 811
DirectX 11 Немає даних 89 FPS
DirectX 12 Немає даних 38 FPS
GPU Compute Немає даних 4606 Ops/s
G3D Mark Score Немає даних 9565

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier Немає даних 360.9 FPS
Car Chase Немає даних 373.9 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) Немає даних 275.9 FPS
T-Rex Немає даних 1301.8 FPS
Tessellation Немає даних 1300.5 FPS
ALU 2 Немає даних 1331.2 FPS
Driver Overhead 2 Немає даних 259.2 FPS
API Немає даних OpenGL
OS Немає даних Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) Немає даних 52.4 FPS

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краща для ігор: Apple M4 Max GPU чи Radeon RX 6500 XT?

Radeon RX 6500 XT краща для ігор завдяки вищому ігровому рейтингу (79 балів проти 33) та підтримці DirectX 11.

Чи підтримують ці відеокарти трасування променів?

Обидві відеокарти підтримують трасування променів, але точна продуктивність залежить від конкретних ігор та налаштувань.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві мають максимальний бал енергоефективності (100), але M4 Max є інтегрованою графікою, що забезпечує нижче енергоспоживання в ноутбуках.

Яка відеокарта краща для професійних застосунків?

Apple M4 Max GPU (40-core) значно продуктивніша в професійних завданнях завдяки вищому GB6 Compute Score та кращим результатам у тестах обробки зображень.

Чи можна порівнювати інтегровану та дискретну відеокарти?

Так, порівняння доречне, оскільки обидві виконують графічні завдання, але M4 Max призначена для ноутбуків Apple, а RX 6500 XT — для настільних ПК.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.