Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Arc 140V vs GeForce GTX 1070

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Arc 140V і GeForce GTX 1070 — це відеокарти різних поколінь, які можуть зацікавити геймерів та професіоналів. Arc 140V вийшла у 2024 році, тоді як GTX 1070 дебютувала у 2016-му. Обидві мають схожі оцінки в іграх (41 та 40 балів відповідно), але відрізняються за продуктивністю в професійних застосунках та енергоефективністю. Розгляньмо їхні характеристики, щоб зрозуміти, яка модель краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Intel Arc 140V і GeForce GTX 1070 демонструють близьку ігрову продуктивність, але GTX 1070 має вищий загальний бал (50 проти 49) та кращі показники в деяких бенчмарках, як-от GB6 Compute Score (53429 проти 30059). Водночас Arc 140V є новішою та може запропонувати сучасніші технології, хоча дані про трасування променів та енергоспоживання обмежені. Вибір залежить від ваших пріоритетів: якщо важлива сира обчислювальна потужність — GTX 1070, якщо новизна та потенціал — Arc 140V.

Основні відмінності

  • Intel Arc 140V вийшла у 2024 році, а GeForce GTX 1070 — у 2016, що робить Arc 140V значно новішою моделлю.
  • GTX 1070 має вищий GB6 Compute Score (53429) порівняно з Arc 140V (30059), що свідчить про кращу обчислювальну продуктивність.
  • Arc 140V показує вищу швидкість у тесті Particle Physics (4521.5 FPS проти 5161.6 FPS у GTX 1070, але GTX 1070 все ж випереджає).
  • У тестах обробки зображень (Background Blur, Face Detection) GTX 1070 демонструє кращі результати: 142.3 img/sec проти 73.6 img/sec та 65.1 img/sec проти 39 img/sec відповідно.
  • Оцінка професійних застосунків у GTX 1070 вища (10 балів) порівняно з Arc 140V (5 балів), що вказує на перевагу GTX 1070 у робочих навантаженнях.

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 73.6 img/sec 142.3 img/sec
Face Detection 39 img/sec 65.1 img/sec
Horizon Detection 0.79 Gpixels/sec 2.2 Gpixels/sec
Edge Detection 1.11 Gpixels/sec 3.23 Gpixels/sec
Gaussian Blur 1.6 Gpixels/sec 3.74 Gpixels/sec
Feature Matching 0.38 Gpixels/sec 0.3 Gpixels/sec
Stereo Matching 107.1 Gpixels/sec 195.6 Gpixels/sec
Particle Physics 4521.5 FPS 5161.6 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 30059 53429

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier 161.8 FPS 423.4 FPS
Car Chase 132.1 FPS 391.1 FPS
Tessellation 998.2 FPS 2186 FPS
ALU 2 764.1 FPS 5965.8 FPS
Driver Overhead 2 122.5 FPS 268.1 FPS
API OpenGL OpenGL
OS Windows Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) 28.3 FPS 75.4 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) Немає даних 360 FPS
T-Rex Немає даних 1942.3 FPS

Загальна інформація

Виробник Intel Nvidia
Складання Інтегрована Дискретна
Дата виходу 4 вересня 2024 10 січня 2016
Форм-фактор Для ноутбука Десктоп
Призначення Універсальна Ігрова
Сегмент Середній Середній
Архітектура Xe2 Pascal
Кодове ім'я Lunar Lake iGPU GP104
Ціна на старті Немає даних 379 $

Графічний процесор

Базова частота 600 МГц 1506 МГц
Boost частота 1950-2050 МГц 1683 МГц
Шейдерні блоки 1024 1920
Ядра трасування променів 8 No
Текстурні блоки (TMUs) Немає даних 120
Блоки виведення (ROPи) Немає даних 64
Обчислювальні блоки (Pipelines) Немає даних 15
Тензорні ядра Немає даних No
Кеш L1 Немає даних 48KB per cluster
Кеш L2 Немає даних 2MB shared

Теоретична продуктивність

FLOPS (FP32) 4-4,2 терафлопс 6,5 терафлопс
Pixel Fill Rate Немає даних 108 ГПікс/с
Texture Fill Rate Немає даних 202 ГТекс/с

Виробництво

Інтерфейс Ring Bus PCIe 3.0 x16
Техпроцес 3 нм 16 нм
TGP Немає даних 150 Вт
Виробництво Немає даних TSMC
Розмір кристала Немає даних 314 мм²
Кількість транзисторів Немає даних 7 млрд.
Щільність транзисторів Немає даних 22.29 МТр/мм²

Пам'ять

Тип пам'яті System Shared GDDR5
Об'єм пам'яті Немає даних 8 ГБ
Частота пам'яті Немає даних 2002 МГц
Ефективна частота пам'яті Немає даних 8000 Мбіт/с
Шина Немає даних 256-біт
ECC Немає даних Немає
Пропускна здатність Немає даних 256,3 ГБ/с

API

DirectX 12.2 12
OpenGL 4.6 4.6
OpenCL 3.0 3.0
CUDA No 6.1
Трасування променів Так Немає
DLSS No No
DisplayPort 2.1 1.4a
Vulkan Немає даних 1.3

3D Mark

Time Spy Score Немає даних 6091

Passmark Graphics

G2D Mark Немає даних 847
DirectX 11 Немає даних 100 FPS
DirectX 12 Немає даних 47 FPS
GPU Compute Немає даних 6196 Ops/s
G3D Mark Score Немає даних 13497

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краща для ігор: Intel Arc 140V чи GeForce GTX 1070?

Обидві мають майже однакову ігрову оцінку (41 vs 40), тому продуктивність в іграх має бути схожою. Остаточний вибір залежить від конкретних ігор та драйверів.

Чи підтримує Intel Arc 140V трасування променів?

Дані про трасування променів для Arc 140V відсутні, але як сучасна відеокарта Intel вона, ймовірно, підтримує цю технологію. GTX 1070 не має апаратного прискорення трасування променів.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві мають однакову оцінку енергоефективності (100 балів), тому можна очікувати подібне енергоспоживання, хоча точні дані відсутні.

Чи варто купувати GeForce GTX 1070 у 2024 році?

GTX 1070 все ще може бути хорошим вибором для бюджетних ігор, але вона застаріла і не підтримує сучасні технології, як-от трасування променів. Arc 140V може бути кращим варіантом завдяки новизні.

Яка відеокарта краща для професійних завдань?

GeForce GTX 1070 має вищу оцінку професійних застосунків (10 vs 5) та кращі результати в бенчмарках, тому вона більше підходить для робочих навантажень.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.