Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Arc 140V vs Radeon RX 6600M

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Arc 140V та Radeon RX 6600M — це дві відеокарти, які пропонують різні підходи до графічної продуктивності. Arc 140V, випущена у 2024 році, є інтегрованим рішенням від Intel, тоді як RX 6600M — дискретна мобільна відеокарта AMD від 2021 року. Обидві отримали однаковий загальний бал 49, але їхні сильні сторони відрізняються: Arc 140V має вищий ігровий рейтинг (41 проти 38), а RX 6600M лідирує у професійних застосунках (9 проти 5). Розглянемо детальніше, як вони порівнюються за ключовими параметрами.

Короткий висновок. Intel Arc 140V і Radeon RX 6600M мають однаковий загальний бал 49, але призначені для різних сценаріїв. Arc 140V демонструє кращу ігрову продуктивність (41 проти 38) та вищі показники в деяких бенчмарках, як-от Aztec Ruins Normal Tier (161.8 FPS) і Car Chase (132.1 FPS). Натомість RX 6600M перевершує в професійних застосунках (9 проти 5) та має значно вищий GB6 Compute Score (71125 проти 30059). Якщо ваш пріоритет — ігри, обирайте Arc 140V; для робочих завдань краще підійде RX 6600M.

Основні відмінності

  • Arc 140V має вищий ігровий рейтинг (41) порівняно з RX 6600M (38), що свідчить про кращу продуктивність в іграх.
  • RX 6600M перевершує в професійних застосунках (9 проти 5), що робить її кращим вибором для робочих навантажень.
  • GB6 Compute Score у RX 6600M (71125) більш ніж удвічі вищий, ніж у Arc 140V (30059), що вказує на значну перевагу в обчислювальних завданнях.
  • Arc 140V показує вищі результати в ігрових тестах: Aztec Ruins Normal Tier (161.8 FPS) і Car Chase (132.1 FPS) проти відсутніх даних у RX 6600M.
  • RX 6600M має вищі показники в тестах обробки зображень: Background Blur (176.1 img/sec) і Face Detection (102.4 img/sec) проти 73.6 і 39 відповідно.

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 73.6 img/sec 176.1 img/sec
Face Detection 39 img/sec 102.4 img/sec
Horizon Detection 0.79 Gpixels/sec 2.19 Gpixels/sec
Edge Detection 1.11 Gpixels/sec 3.1 Gpixels/sec
Gaussian Blur 1.6 Gpixels/sec 2.8 Gpixels/sec
Feature Matching 0.38 Gpixels/sec 0.78 Gpixels/sec
Stereo Matching 107.1 Gpixels/sec 313.2 Gpixels/sec
Particle Physics 4521.5 FPS 8768.9 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 30059 71125

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier 161.8 FPS 606.7 FPS
Car Chase 132.1 FPS 538.1 FPS
Tessellation 998.2 FPS 1723.9 FPS
ALU 2 764.1 FPS 2178.2 FPS
Driver Overhead 2 122.5 FPS 171.2 FPS
API OpenGL OpenGL
OS Windows Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) 28.3 FPS 89.9 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) Немає даних 436.9 FPS
T-Rex Немає даних 1985.2 FPS

Загальна інформація

Виробник Intel Amd
Складання Інтегрована Дискретна
Дата виходу 4 вересня 2024 1 червня 2021
Форм-фактор Для ноутбука Для ноутбука
Призначення Універсальна Ігрова
Сегмент Середній Середній
Архітектура Xe2 RDNA 2.0
Кодове ім'я Lunar Lake iGPU Navi 23

Графічний процесор

Базова частота 600 МГц 1489 МГц
Boost частота 1950-2050 МГц 1520-2177 МГц
Шейдерні блоки 1024 1792
Ядра трасування променів 8 28
Текстурні блоки (TMUs) Немає даних 112
Блоки виведення (ROPи) Немає даних 64
Обчислювальні блоки (Pipelines) Немає даних 28
Кеш L1 Немає даних 128KB per cluster
Кеш L2 Немає даних 2MB shared

Теоретична продуктивність

FLOPS (FP32) 4-4,2 терафлопс 5.5-7.8 терафлопс
Pixel Fill Rate Немає даних 97-139 ГПікс/с
Texture Fill Rate Немає даних 170-244 ГТекс/с

Виробництво

Інтерфейс Ring Bus PCIe 4.0 x8
Техпроцес 3 нм 7 нм
TGP Немає даних 50-100 Вт
Виробництво Немає даних TSMC
Розмір кристала Немає даних 237 мм²
Кількість транзисторів Немає даних 11,06 млрд
Щільність транзисторів Немає даних 46.67 МТр/мм²

Пам'ять

Тип пам'яті System Shared GDDR6
Об'єм пам'яті Немає даних 8 ГБ
Частота пам'яті Немає даних 1750 МГц
Ефективна частота пам'яті Немає даних 14000 Мбіт/с
Шина Немає даних 128-біт
ECC Немає даних Немає
Пропускна здатність Немає даних 224 ГБ/с

API

DirectX 12.2 12
OpenGL 4.6 4.6
OpenCL 3.0 2.1
CUDA No Немає даних
Трасування променів Так Так
DLSS No No
DisplayPort 2.1 1.4
Vulkan Немає даних 1.2

3D Mark

Time Spy Score Немає даних 8036

Passmark Graphics

G2D Mark Немає даних 710
DirectX 11 Немає даних 134 FPS
DirectX 12 Немає даних 52 FPS
GPU Compute Немає даних 5699 Ops/s
G3D Mark Score Немає даних 13767

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краща для ігор: Intel Arc 140V чи Radeon RX 6600M?

Intel Arc 140V має вищий ігровий рейтинг (41 проти 38) і кращі показники в ігрових бенчмарках, тому вона краще підходить для ігор.

Яка відеокарта продуктивніша в професійних застосунках?

Radeon RX 6600M має вищий рейтинг професійних застосунків (9 проти 5) і значно вищий GB6 Compute Score, що робить її кращим вибором для робочих завдань.

Чи підтримують ці відеокарти трасування променів?

Обидві відеокарти підтримують трасування променів, але точна продуктивність залежить від конкретних ігор та налаштувань. За наявними даними, Arc 140V показує 28.3 FPS в Aztec Ruins High Tier 4K.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві відеокарти мають однаковий рейтинг енергоефективності 100, тому вони приблизно рівні за споживанням енергії відносно продуктивності.

Яку відеокарту обрати для ноутбука: Intel Arc 140V чи Radeon RX 6600M?

Вибір залежить від ваших потреб: для ігор обирайте Arc 140V, для професійної роботи — RX 6600M. Враховуйте також, що Arc 140V новіша (2024 рік), а RX 6600M (2021) може бути доступнішою.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.