Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Arc B570 vs GeForce RTX 4070 Ti SUPER

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel Arc B570 і GeForce RTX 4070 Ti SUPER — дві відеокарти різних поколінь і цінових сегментів. Arc B570, випущена в грудні 2024 року, належить до середнього сегмента, тоді як RTX 4070 Ti SUPER, що з'явилася в січні 2024 року, позиціонується вище. Обидві підтримують трасування променів, але суттєво відрізняються за продуктивністю та енергоефективністю.

Короткий висновок. Intel Arc B570 пропонує кращу енергоефективність (100 балів) і нижчу ціну ($219 на старті), що робить її привабливим вибором для бюджетних ігрових збірок. GeForce RTX 4070 Ti SUPER має вищий загальний бал (66 проти 56), кращу продуктивність в іграх (58 проти 54) і професійних застосунках (39 проти 14), а також підтримує DLSS 3.5. Якщо ви шукаєте максимальну продуктивність і готові платити більше — обирайте RTX 4070 Ti SUPER. Для економії та енергоефективності — Arc B570.

Основні відмінності

  • Intel Arc B570 має базову частоту 1700 МГц і boost до 2500 МГц, тоді як RTX 4070 Ti SUPER має вищі частоти (базова 2310 МГц, boost 2610 МГц), що забезпечує кращу продуктивність.
  • RTX 4070 Ti SUPER оснащена 16 ГБ GDDR6X відеопам'яті з шиною 256 біт, тоді як Arc B570 має 10 ГБ GDDR6 з шиною 160 біт, що впливає на пропускну здатність.
  • Енергоспоживання: Arc B570 споживає до 150 Вт, а RTX 4070 Ti SUPER — до 285 Вт, що робить Intel більш енергоефективною.
  • У бенчмарках DirectX 12 RTX 4070 Ti SUPER показує 114 FPS, тоді як Arc B570 — 54 FPS, що свідчить про значну перевагу NVIDIA.
  • RTX 4070 Ti SUPER підтримує DLSS 3.5 та трасування променів третього покоління, тоді як Arc B570 має власні технології Intel XeSS та апаратне трасування променів.

Загальна інформація

Виробник Intel Nvidia
Складання Дискретна Дискретна
Дата виходу 3 грудня 2024 24 січня 2024
Ціна на старті 219 $ 799 $
Форм-фактор Десктоп Десктоп
Призначення Ігрова Ігрова
Сегмент Середній Високий
Архітектура Generation 12.7 Ada Lovelace
Кодове ім'я BGM-G21 AD103

Графічний процесор

Базова частота 1700 МГц 2340 МГц
Boost частота 2500 МГц 2610 МГц
Шейдерні блоки 2304 8448
Текстурні блоки (TMUs) 144 264
Блоки виведення (ROPи) 80 96
Тензорні ядра 288 264
Ядра трасування променів 18 66
Кеш L2 10MB shared 48MB shared
Обчислювальні блоки (Pipelines) Немає даних 66
Кеш L1 Немає даних 128KB per cluster

Теоретична продуктивність

Pixel Fill Rate 200 ГПікс/с 251 ГПікс/с
Texture Fill Rate 360 ГТекс/с 689 ГТекс/с
FLOPS (FP32) Немає даних 44,1 терафлопс

Виробництво

Інтерфейс PCIe 4.0 x8 PCIe 4.0 x16
TGP 150 Вт 285 Вт
Виробництво TSMC TSMC
Техпроцес 6 нм 5 нм
Розмір кристала 406 мм² 379 мм²
Кількість транзисторів 21 млрд 45 млрд.
Щільність транзисторів 51.72 МТр/мм² 118.73 МТр/мм²

Пам'ять

Тип пам'яті GDDR6 GDDR6X
Об'єм пам'яті 10 ГБ 16 ГБ
Частота пам'яті 2500 МГц 1313 МГц
Ефективна частота пам'яті 19000 Мбіт/с 21000 Мбіт/с
Шина 160-біт 256-біт
ECC Немає Немає
Пропускна здатність 380 ГБ/с 672,3 ГБ/с

API

DirectX 12 12
Vulkan 1.3 1.3
OpenGL 4.6 4.6
OpenCL 3.0 3.0
Трасування променів Немає Так
DLSS No DLSS 3
DisplayPort 2.1 1.4a
CUDA Немає даних 8.9

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur Немає даних 331.7 img/sec
Face Detection Немає даних 211.6 img/sec
Horizon Detection Немає даних 9.63 Gpixels/sec
Edge Detection Немає даних 13.7 Gpixels/sec
Gaussian Blur Немає даних 13.9 Gpixels/sec
Feature Matching Немає даних 2.15 Gpixels/sec
Stereo Matching Немає даних 1210 Gpixels/sec
Particle Physics Немає даних 33566 FPS
API Немає даних OpenCL
GB6 Compute Score Немає даних 237068

Passmark Graphics

G2D Mark Немає даних 1186
DirectX 11 Немає даних 282 FPS
DirectX 12 Немає даних 114 FPS
GPU Compute Немає даних 19209 Ops/s
G3D Mark Score Немає даних 31677

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier Немає даних 1300.6 FPS
Car Chase Немає даних 1119.6 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) Немає даних 939.6 FPS
T-Rex Немає даних 4724.8 FPS
Tessellation Немає даних 8169.4 FPS
ALU 2 Немає даних 8057.7 FPS
Driver Overhead 2 Немає даних 289.1 FPS
API Немає даних OpenGL
OS Немає даних Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) Немає даних 263.2 FPS

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краща для ігор?

GeForce RTX 4070 Ti SUPER забезпечує вищу ігрову продуктивність (58 балів проти 54) і підтримує DLSS 3.5, що робить її кращим вибором для вимогливих ігор.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Intel Arc B570 споживає лише 150 Вт порівняно з 285 Вт у RTX 4070 Ti SUPER, що робить її значно енергоефективнішою (100 балів).

Чи варто купувати Intel Arc B570 замість RTX 4070 Ti SUPER?

Якщо бюджет обмежений і ви не потребуєте максимальної продуктивності, Arc B570 за $219 є хорошим вибором. Для потужних ігор та професійних завдань краще обрати RTX 4070 Ti SUPER.

Яка відеокарта краще підходить для професійних застосунків?

RTX 4070 Ti SUPER має значно вищий бал у професійних застосунках (39 проти 14), тому краще підходить для рендерингу, моделювання та інших завдань.

Яка відеокарта має краще трасування променів?

RTX 4070 Ti SUPER підтримує трасування променів третього покоління з DLSS 3.5, що забезпечує кращу якість і продуктивність, ніж апаратне трасування Intel Arc B570.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.