Intel Arc Xe2 (Arrow Lake-S) vs Radeon 610M
Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарківIntel Arc Xe2 (Arrow Lake-S) та Radeon 610M — це інтегровані відеокарти для ноутбуків та десктопів, які забезпечують базову графічну продуктивність. Arc Xe2 вийшла у жовтні 2024 року, тоді як Radeon 610M дебютувала у 2022 році. Обидві підтримують OpenCL, але відрізняються за бенчмарками та ігровими можливостями. Розглянемо їхні характеристики, щоб визначити, яка краще підходить для ваших завдань.
Короткий висновок. Radeon 610M має вищий загальний рейтинг (51 проти 49) та кращу ігрову продуктивність (53 проти 46), що робить її більш придатною для ігор. Однак Intel Arc Xe2 демонструє значно вищий показник GB6 Compute Score (19807 проти 5099), що свідчить про кращу продуктивність у професійних застосунках. Обидві карти мають однакову енергоефективність (100). Вибір залежить від пріоритетів: для ігор — Radeon 610M, для обчислювальних завдань — Intel Arc Xe2.
Основні відмінності
- Intel Arc Xe2 має вищий GB6 Compute Score (19807) порівняно з Radeon 610M (5099), що вказує на кращу обчислювальну продуктивність.
- Radeon 610M випереджає Arc Xe2 в ігровому рейтингу (53 проти 46) та має вищий загальний бал (51 проти 49).
- Arc Xe2 показує кращі результати в тестах Background Blur (40.9 img/sec проти 12) та Face Detection (18.4 img/sec проти 6.42).
- Radeon 610M має вищий показник Particle Physics (4003.7 FPS проти 828.6 FPS), що може свідчити про кращу продуктивність у фізичних симуляціях.
- Intel Arc Xe2 новіша (2024 рік) проти Radeon 610M (2022 рік), що може означати кращу підтримку сучасних технологій.
GeekBench 6 OpenCL
| Background Blur | 40.9 img/sec | 12 img/sec |
| Face Detection | 18.4 img/sec | 6.42 img/sec |
| Horizon Detection | 0.6 Gpixels/sec | 0.16 Gpixels/sec |
| Edge Detection | 0.72 Gpixels/sec | 0.23 Gpixels/sec |
| Gaussian Blur | 1.07 Gpixels/sec | 0.16 Gpixels/sec |
| Feature Matching | 0.29 Gpixels/sec | 0.07 Gpixels/sec |
| Stereo Matching | 65.2 Gpixels/sec | 18.2 Gpixels/sec |
| Particle Physics | 4003.7 FPS | 828.6 FPS |
| API | OpenCL | OpenCL |
| GB6 Compute Score | 19807 | 5099 |
Загальна інформація
| Виробник | Intel | Amd |
| Складання | Інтегрована | Інтегрована |
| Дата виходу | 11 жовтня 2024 | 1 жовтня 2022 |
| Форм-фактор | Десктоп | Для ноутбука |
| Призначення | Універсальна | Універсальна |
| Сегмент | Початковий | Початковий |
| Архітектура | Xe2 | RDNA 2.0 |
| Кодове ім'я | Arrow Lake-S iGPU | Mendocino |
Графічний процесор
| Базова частота | 300 МГц | 400 МГц |
| Boost частота | 1900-2000 МГц | 1900-2200 МГц |
| Шейдерні блоки | 512 | 128 |
| Текстурні блоки (TMUs) | 16 | 8 |
| Блоки виведення (ROPи) | 8 | 4 |
| Обчислювальні блоки (Pipelines) | 64 | 2 |
| Ядра трасування променів | 4 | 2 |
| Кеш L1 | Немає даних | 128KB per cluster |
| Кеш L2 | Немає даних | 2MB shared |
Теоретична продуктивність
| Pixel Fill Rate | 15-16 ГПікс/с | 8-9 ГПікс/с |
| Texture Fill Rate | 30-32 ГТекс/с | 15-18 ГТекс/с |
| FLOPS (FP32) | 1.95-2.1 терафлопс | 0,49-0,56 терафлопс |
Виробництво
| Інтерфейс | Ring Bus | PCIe 4.0 x8 |
| Техпроцес | 3 нм | 6 нм |
| TGP | Немає даних | 15 Вт |
| Виробництво | Немає даних | TSMC |
| Розмір кристала | Немає даних | 122 мм² |
| Кількість транзисторів | Немає даних | 3,4 млрд |
| Щільність транзисторів | Немає даних | 27.87 МТр/мм² |
Пам'ять
| Тип пам'яті | System Shared | System Shared |
| ECC | Немає даних | Немає |
API
| DirectX | 12.2 | 12 |
| OpenGL | 4.6 | 4.6 |
| OpenCL | 3.0 | 2.0 |
| CUDA | No | Немає даних |
| Трасування променів | Так | Так |
| DLSS | No | No |
| DisplayPort | 2.1 | Немає даних |
| Vulkan | Немає даних | 1.3 |
3D Mark
| Time Spy Score | Немає даних | 524 |
Passmark Graphics
| G2D Mark | Немає даних | 504 |
| DirectX 11 | Немає даних | 16 FPS |
| DirectX 12 | Немає даних | 6 FPS |
| GPU Compute | Немає даних | 816 Ops/s |
| G3D Mark Score | Немає даних | 1552 |