Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel Arc Xe2 (Arrow Lake-S) vs Radeon RX 6800 XT

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Порівняння Intel Arc Xe2 (Arrow Lake-S) та Radeon RX 6800 XT допоможе визначити, яка відеокарта краще відповідає вашим потребам. Arc Xe2 — інтегроване рішення Intel 2024 року, тоді як RX 6800 XT — дискретна карта AMD 2020 року. Розглянемо їхні характеристики, продуктивність в іграх та професійних застосунках, а також енергоефективність.

Короткий висновок. Radeon RX 6800 XT значно перевершує Intel Arc Xe2 за обчислювальною потужністю (GB6 Compute Score 138858 проти 19807) та продуктивністю в іграх (Time Spy Score 19315). Arc Xe2, будучи інтегрованою графікою, має обмеження, але може бути прийнятним для базових завдань. Для ігор та професійних застосунків RX 6800 XT є кращим вибором.

Основні відмінності

  • Radeon RX 6800 XT має значно вищий GB6 Compute Score (138858) порівняно з Intel Arc Xe2 (19807), що вказує на суттєву різницю в обчислювальній потужності.
  • RX 6800 XT показує вищу продуктивність у бенчмарках: Face Detection 221.1 img/sec проти 18.4 img/sec у Arc Xe2.
  • Intel Arc Xe2 є інтегрованою графікою, тоді як RX 6800 XT — дискретна відеокарта, що забезпечує кращу продуктивність в іграх та професійних застосунках.
  • RX 6800 XT має вищий бал у категорії «Ігри» (47 проти 46) та значно вищий бал у «Проф. застосунки» (25 проти 2).
  • Дата виходу: Intel Arc Xe2 — жовтень 2024 року, Radeon RX 6800 XT — листопад 2020 року, що впливає на доступність та підтримку технологій.

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 40.9 img/sec 335.7 img/sec
Face Detection 18.4 img/sec 221.1 img/sec
Horizon Detection 0.6 Gpixels/sec 6.16 Gpixels/sec
Edge Detection 0.72 Gpixels/sec 8.96 Gpixels/sec
Gaussian Blur 1.07 Gpixels/sec 7.44 Gpixels/sec
Feature Matching 0.29 Gpixels/sec 1.31 Gpixels/sec
Stereo Matching 65.2 Gpixels/sec 263 Gpixels/sec
Particle Physics 4003.7 FPS 14755 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 19807 138858

Загальна інформація

Виробник Intel Amd
Складання Інтегрована Дискретна
Дата виходу 11 жовтня 2024 18 листопада 2020
Форм-фактор Десктоп Десктоп
Призначення Універсальна Ігрова
Сегмент Початковий Високий
Архітектура Xe2 RDNA 2.0
Кодове ім'я Arrow Lake-S iGPU Navi 21
Ціна на старті Немає даних 649 $

Графічний процесор

Базова частота 300 МГц 1825 МГц
Boost частота 1900-2000 МГц 2250 МГц
Шейдерні блоки 512 4608
Текстурні блоки (TMUs) 16 288
Блоки виведення (ROPи) 8 128
Обчислювальні блоки (Pipelines) 64 Немає даних
Ядра трасування променів 4 72
Кеш L1 Немає даних 128KB per cluster
Кеш L2 Немає даних 4MB shared

Теоретична продуктивність

Pixel Fill Rate 15-16 ГПікс/с 288 ГПікс/с
Texture Fill Rate 30-32 ГТекс/с 648 ГТекс/с
FLOPS (FP32) 1.95-2.1 терафлопс 20,7 терафлопс

Виробництво

Інтерфейс Ring Bus PCIe 4.0 x16
Техпроцес 3 нм 7 нм
TGP Немає даних 300 Вт
Виробництво Немає даних TSMC
Розмір кристала Немає даних 520 мм²
Кількість транзисторів Немає даних 26 млрд.
Щільність транзисторів Немає даних 50 МТр/мм²

Пам'ять

Тип пам'яті System Shared GDDR6
Об'єм пам'яті Немає даних 16 ГБ
Частота пам'яті Немає даних 2000 МГц
Ефективна частота пам'яті Немає даних 16000 Мбіт/с
Шина Немає даних 256-біт
ECC Немає даних Немає
Пропускна здатність Немає даних 512 ГБ/с

API

DirectX 12.2 12
OpenGL 4.6 4.6
OpenCL 3.0 2.1
CUDA No Немає даних
Трасування променів Так Так
DLSS No No
DisplayPort 2.1 1.4a
Vulkan Немає даних 1.3

3D Mark

Time Spy Score Немає даних 19315

Passmark Graphics

G2D Mark Немає даних 1018
DirectX 11 Немає даних 264 FPS
DirectX 12 Немає даних 100 FPS
GPU Compute Немає даних 13982 Ops/s
G3D Mark Score Немає даних 25036

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier Немає даних 1271.6 FPS
Car Chase Немає даних 1173.9 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) Немає даних 1067.6 FPS
T-Rex Немає даних 4026.9 FPS
Tessellation Немає даних 3567 FPS
ALU 2 Немає даних 5306.3 FPS
Driver Overhead 2 Немає даних 261.8 FPS
API Немає даних OpenGL
OS Немає даних Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) Немає даних 264.2 FPS

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краща для ігор?

Radeon RX 6800 XT забезпечує вищу ігрову продуктивність завдяки вищим балам у бенчмарках (Time Spy Score 19315) та кращій підтримці трасування променів.

Чи підходить Intel Arc Xe2 для професійних завдань?

Arc Xe2 має низький бал у професійних застосунках (2), тому для серйозної роботи краще обрати RX 6800 XT з балом 25.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві мають однаковий бал енергоефективності (100), але Arc Xe2 як інтегрована графіка споживає менше енергії в цілому.

Яка відеокарта має більше відеопам'яті?

На основі наданих даних обсяг відеопам'яті не вказано, але RX 6800 XT зазвичай має 16 ГБ GDDR6, тоді як Arc Xe2 використовує системну пам'ять.

Яка відеокарта новіша?

Intel Arc Xe2 вийшла в жовтні 2024 року, а Radeon RX 6800 XT — у листопаді 2020 року, тому Arc Xe2 новіша.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.