Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel UHD Graphics Xe (32 EU) vs Intel UHD Graphics 770

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel UHD Graphics Xe (32 EU) та Intel UHD Graphics 770 — це інтегровані відеокарти, призначені для ноутбуків і настільних ПК. Обидві моделі забезпечують базову графічну продуктивність для повсякденних завдань, але мають відмінності в архітектурі та результатах тестів. У цьому порівнянні ми розглянемо їхні характеристики, ігрову продуктивність, енергоспоживання та результати бенчмарків, щоб допомогти вам визначити, яка інтегрована графіка краще відповідає вашим потребам.

Короткий висновок. Обидві відеокарти демонструють подібний рівень продуктивності, але Intel UHD Graphics Xe (32 EU) має незначну перевагу в ігрових тестах та обчислювальних завданнях, тоді як Intel UHD Graphics 770 показує вищий результат у Time Spy. Враховуючи однакову енергоефективність, вибір між ними залежить від конкретних потреб: Xe (32 EU) краще підходить для ігор, а UHD 770 — для синтетичних бенчмарків.

Основні відмінності

  • Intel UHD Graphics Xe (32 EU) має вищий ігровий рейтинг (37 проти 34) та кращу продуктивність у Particle Physics (1203.8 FPS проти 1156.4 FPS).
  • Intel UHD Graphics 770 показує вищий результат у Time Spy (810 проти 671), що свідчить про кращу продуктивність у синтетичних тестах.
  • Обидві відеокарти мають однакову енергоефективність (100 балів) і низьку продуктивність у професійних застосунках (1 бал).
  • Intel UHD Graphics Xe (32 EU) вийшла пізніше (січень 2022) порівняно з UHD 770 (листопад 2021).
  • Intel UHD Graphics 770 має додаткові показники G3D Mark Score (1891) та G2D Mark (507), які відсутні у Xe (32 EU).

3D Mark

Time Spy Score 671 810

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 18.6 img/sec 17.9 img/sec
Face Detection 12.1 img/sec 11.6 img/sec
Horizon Detection 0.34 Gpixels/sec 0.32 Gpixels/sec
Edge Detection 0.53 Gpixels/sec 0.51 Gpixels/sec
Gaussian Blur 0.32 Gpixels/sec 0.31 Gpixels/sec
Feature Matching 0.1 Gpixels/sec 0.1 Gpixels/sec
Stereo Matching 20.8 Gpixels/sec 20.2 Gpixels/sec
Particle Physics 1203.8 FPS 1156.4 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 8545 8223

Загальна інформація

Виробник Intel Intel
Складання Інтегрована Інтегрована
Дата виходу 4 січня 2022 4 листопада 2021
Форм-фактор Для ноутбука Для ноутбука
Призначення Універсальна Універсальна
Сегмент Початковий Початковий
Архітектура Generation 12.2 Generation 12.2
Кодове ім'я Alder Lake GT1 Alder Lake GT1

Графічний процесор

Базова частота 300 МГц 300 МГц
Boost частота 1450-1650 МГц 1350-1650 МГц
Шейдерні блоки 256 256
Текстурні блоки (TMUs) 16 16
Блоки виведення (ROPи) 8 8
Обчислювальні блоки (Pipelines) 32 32
Тензорні ядра No No
Ядра трасування променів No No
Кеш L2 1024KB shared Немає даних

Теоретична продуктивність

Pixel Fill Rate 12-13 ГПікс/с 11-13 ГПікс/с
Texture Fill Rate 23-26 Гтекс/с 22-26 ГТекс/с
FLOPS (FP32) 0.74-0.84 терафлопс 0.69-0.84 терафлопс

Виробництво

Інтерфейс Ring Bus Ring Bus
TGP 45 Вт 15 Вт
Виробництво Intel Intel
Техпроцес 10 нм 10 нм
Максимальна температура Немає даних 100°C

Пам'ять

Тип пам'яті System Shared System Shared
ECC Немає Немає даних

API

DirectX 12 12
Vulkan 1.3 1.2
OpenGL 4.6 4.6
OpenCL 3.0 3.0
Трасування променів Немає Немає
DLSS No No
DisplayPort 1.4a 1.4a

Passmark Graphics

G2D Mark Немає даних 507
DirectX 11 Немає даних 11 FPS
DirectX 12 Немає даних 9 FPS
GPU Compute Немає даних 923 Ops/s
G3D Mark Score Немає даних 1891

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier Немає даних 72 FPS
Car Chase Немає даних 66.3 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) Немає даних 48.9 FPS
T-Rex Немає даних 241.5 FPS
Tessellation Немає даних 412.6 FPS
ALU 2 Немає даних 285.4 FPS
Driver Overhead 2 Немає даних 206.8 FPS
API Немає даних OpenGL
OS Немає даних Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) Немає даних 9.4 FPS

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краще підходить для ігор?

Intel UHD Graphics Xe (32 EU) має вищий ігровий рейтинг (37 проти 34) та кращу продуктивність у тесті Particle Physics, тому вона трохи краща для ігор.

Чи підтримують ці відеокарти трасування променів?

Інтегровані графіки Intel UHD не підтримують апаратне трасування променів, тому вони не здатні обробляти цю технологію в іграх.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві моделі мають однаковий рейтинг енергоефективності (100 балів), тому споживають приблизно однакову кількість енергії.

Чи можна використовувати ці відеокарти для професійних завдань?

Ні, обидві відеокарти мають дуже низьку продуктивність у професійних застосунках (1 бал), тому не підходять для серйозної роботи.

Яка відеокарта має вищу продуктивність у бенчмарках?

Intel UHD Graphics 770 має вищий результат у Time Spy (810 проти 671), але Intel UHD Graphics Xe (32 EU) перевершує в GB6 Compute (8545 проти 8223).

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.