Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel UHD Graphics 770 vs GeForce MX550

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Intel UHD Graphics 770 та GeForce MX550 — це дві відеокарти для ноутбуків, які належать до різних сегментів. Перша є інтегрованим рішенням від Intel, друга — дискретною картою NVIDIA. У цьому порівнянні ми проаналізуємо їхні характеристики, продуктивність в іграх та професійних застосунках, енергоефективність і результати бенчмарків, щоб допомогти вам обрати оптимальний варіант.

Короткий висновок. GeForce MX550 випереджає Intel UHD Graphics 770 за більшістю показників: вищі бали в Time Spy (2380 проти 810) та G3D Mark (4540 проти 1891), краща продуктивність в іграх (DirectX 11: 34 FPS проти 11 FPS) і професійних завданнях. Однак Intel UHD Graphics 770 виграє в енергоефективності та має вищий бал G2D Mark (507 проти 399). Якщо вам потрібна дискретна графіка для ігор або роботи, обирайте MX550; для базових завдань і економії енергії — UHD Graphics 770.

Основні відмінності

  • GeForce MX550 має значно вищий Time Spy Score (2380) порівняно з Intel UHD Graphics 770 (810), що свідчить про кращу продуктивність у DirectX 12.
  • У GB6 Compute Score MX550 набирає 38596, тоді як UHD Graphics 770 — лише 8223, що вказує на перевагу в обчислювальних завданнях.
  • У тесті DirectX 11 MX550 показує 34 FPS, а UHD Graphics 770 — 11 FPS, що робить MX550 більш придатною для ігор.
  • Intel UHD Graphics 770 має вищий G2D Mark (507 проти 399), що може означати кращу продуктивність у 2D-графіці.
  • MX550 демонструє кращі результати в професійних застосунках (5 балів проти 1), зокрема в обробці зображень та симуляціях.

3D Mark

Time Spy Score 810 2380

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 17.9 img/sec 70.9 img/sec
Face Detection 11.6 img/sec 37 img/sec
Horizon Detection 0.32 Gpixels/sec 1.28 Gpixels/sec
Edge Detection 0.51 Gpixels/sec 1.7 Gpixels/sec
Gaussian Blur 0.31 Gpixels/sec 1.9 Gpixels/sec
Feature Matching 0.1 Gpixels/sec 0.55 Gpixels/sec
Stereo Matching 20.2 Gpixels/sec 180.5 Gpixels/sec
Particle Physics 1156.4 FPS 5147.2 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 8223 38596

Passmark Graphics

G2D Mark 507 399
DirectX 11 11 FPS 34 FPS
DirectX 12 9 FPS 28 FPS
GPU Compute 923 Ops/s 2219 Ops/s
G3D Mark Score 1891 4540

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier 72 FPS 175.5 FPS
Car Chase 66.3 FPS 171.1 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) 48.9 FPS 149.1 FPS
T-Rex 241.5 FPS 733.5 FPS
Tessellation 412.6 FPS 1097.1 FPS
ALU 2 285.4 FPS 1025.9 FPS
Driver Overhead 2 206.8 FPS 235.3 FPS
API OpenGL OpenGL
OS Windows Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) 9.4 FPS 32.5 FPS

Загальна інформація

Виробник Intel Nvidia
Складання Інтегрована Дискретна
Дата виходу 4 листопада 2021 1 січня 2022
Форм-фактор Для ноутбука Для ноутбука
Призначення Універсальна Ігрова
Сегмент Початковий Початковий
Архітектура Generation 12.2 Turing
Кодове ім'я Alder Lake GT1 TU117

Графічний процесор

Базова частота 300 МГц 1065 МГц
Boost частота 1350-1650 МГц 1320 МГц
Шейдерні блоки 256 1024
Текстурні блоки (TMUs) 16 32
Блоки виведення (ROPи) 8 16
Обчислювальні блоки (Pipelines) 32 8
Тензорні ядра No No
Ядра трасування променів No No
Кеш L1 Немає даних 128KB per cluster
Кеш L2 Немає даних 2MB shared

Теоретична продуктивність

Pixel Fill Rate 11-13 ГПікс/с 21 ГПікс/с
Texture Fill Rate 22-26 ГТекс/с 42 ГТекс/с
FLOPS (FP32) 0.69-0.84 терафлопс 2,7 терафлопс

Виробництво

Інтерфейс Ring Bus PCIe 4.0 x8
TGP 15 Вт 25 Вт
Виробництво Intel TSMC
Техпроцес 10 нм 12 нм
Максимальна температура 100°C Немає даних
Розмір кристала Немає даних 200 мм²
Кількість транзисторів Немає даних 4,7 млрд
Щільність транзисторів Немає даних 23.5 МТр/мм²

Пам'ять

Тип пам'яті System Shared GDDR6
Об'єм пам'яті Немає даних 2 ГБ
Частота пам'яті Немає даних 1500 МГц
Ефективна частота пам'яті Немає даних 12000 Мбіт/с
Шина Немає даних 64-біт
ECC Немає даних Немає
Пропускна здатність Немає даних 96 ГБ/с

API

DirectX 12 12
Vulkan 1.2 1.3
OpenGL 4.6 4.6
OpenCL 3.0 3.0
Трасування променів Немає Немає
DLSS No No
DisplayPort 1.4a 1.4
CUDA Немає даних 7.5

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краще підходить для ігор?

GeForce MX550 значно продуктивніша в іграх: DirectX 11 — 34 FPS проти 11 FPS, вищі бали в 3DMark. Для сучасних ігор краще обрати MX550.

Чи підтримують ці відеокарти трасування променів?

Жодна з відеокарт не має апаратного трасування променів. Для цієї функції потрібні моделі серії RTX.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві мають однаковий бал енергоефективності (100). Але Intel UHD Graphics 770 — інтегрована, тому споживає менше енергії, ніж дискретна MX550.

Чи можна використовувати ці карти для професійної роботи?

GeForce MX550 краще підходить для професійних застосунків (бал 5 проти 1), наприклад, обробки відео чи 3D-моделювання. UHD Graphics 770 — для базових завдань.

Яка відеокарта має більше відеопам'яті?

У наданих даних обсяг відеопам'яті не вказано. Зазвичай GeForce MX550 має 2-4 ГБ GDDR6, а Intel UHD Graphics 770 використовує системну пам'ять.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.