Оцінка Harakter — алгоритмічний показник за нормалізованими характеристиками й доступними бенчмарками, а не середній бал відгуків. «Немає даних» не означає нульову продуктивність. Для вибору перевіряйте також повноту тестів. Як формується оцінка

Intel UHD Graphics Gen 11 (24 EU) vs Intel UHD Graphics 770

Порівняльна таблиця технічних характеристик і тестів бенчмарків

Інтегровані відеокарти Intel UHD Graphics Gen 11 (24 EU) та Intel UHD Graphics 770 призначені для ноутбуків та ПК без дискретної графіки. Обидві забезпечують базову ігрову продуктивність та прискорення мультимедіа. UHD Graphics 770 вийшла пізніше та пропонує вищі показники в бенчмарках, тоді як Gen 11 (24 EU) орієнтована на енергоефективність. Розгляньмо їхні ключові відмінності.

Короткий висновок. Intel UHD Graphics 770 значно випереджає Gen 11 (24 EU) за продуктивністю: майже втричі вищий Time Spy Score (810 проти 300) та майже втричі вищий GB6 Compute Score (8223 проти 2769). У ігрових тестах UHD Graphics 770 демонструє вищі FPS, що робить її кращим вибором для легких ігор та мультимедіа. Обидві карти енергоефективні, але Gen 11 (24 EU) може бути достатньою для базових завдань.

Основні відмінності

  • Time Spy Score: UHD Graphics 770 набирає 810 балів, що в 2.7 рази більше, ніж 300 у Gen 11 (24 EU).
  • GB6 Compute Score: UHD Graphics 770 має 8223 бали, тоді як Gen 11 (24 EU) — лише 2769, що свідчить про значно вищу обчислювальну потужність.
  • Ігрова продуктивність: UHD Graphics 770 показує 1156.4 FPS у тесті Particle Physics проти 404.6 FPS у Gen 11 (24 EU), що вказує на кращу ігрову здатність.
  • Обробка зображень: UHD Graphics 770 швидше виконує Background Blur (17.9 img/sec проти 5.76) та Face Detection (11.6 img/sec проти 3.54).
  • Дата виходу: Gen 11 (24 EU) вийшла в січні 2021, а UHD Graphics 770 — у листопаді 2021, тому новіша модель має перевагу в архітектурі.

3D Mark

Time Spy Score 300 810

GeekBench 6 OpenCL

Background Blur 5.76 img/sec 17.9 img/sec
Face Detection 3.54 img/sec 11.6 img/sec
Horizon Detection 0.12 Gpixels/sec 0.32 Gpixels/sec
Edge Detection 0.16 Gpixels/sec 0.51 Gpixels/sec
Gaussian Blur 0.09 Gpixels/sec 0.31 Gpixels/sec
Feature Matching 0.03 Gpixels/sec 0.1 Gpixels/sec
Stereo Matching 8.23 Gpixels/sec 20.2 Gpixels/sec
Particle Physics 404.6 FPS 1156.4 FPS
API OpenCL OpenCL
GB6 Compute Score 2769 8223

Загальна інформація

Виробник Intel Intel
Складання Інтегрована Інтегрована
Дата виходу 11 січня 2021 4 листопада 2021
Форм-фактор Для ноутбука Для ноутбука
Призначення Універсальна Універсальна
Сегмент Початковий Початковий
Архітектура Generation 11.0 Generation 12.2
Кодове ім'я Jasper Lake GT1 Alder Lake GT1

Графічний процесор

Базова частота 350-450 МГц 300 МГц
Boost частота 750-1200 МГц 1350-1650 МГц
Шейдерні блоки 192 256
Текстурні блоки (TMUs) 12 16
Блоки виведення (ROPи) 6 8
Обчислювальні блоки (Pipelines) 24 32
Тензорні ядра No No
Ядра трасування променів No No

Теоретична продуктивність

Pixel Fill Rate 5-7 ГПікс/с 11-13 ГПікс/с
Texture Fill Rate 9-14 ГТекс/с 22-26 ГТекс/с
FLOPS (FP32) 0,29-0,46 терафлопс 0.69-0.84 терафлопс

Виробництво

Інтерфейс Ring Bus Ring Bus
TGP 6-10 Вт 15 Вт
Виробництво Intel Intel
Техпроцес 10 нм 10 нм
Максимальна температура Немає даних 100°C

Пам'ять

Тип пам'яті System Shared System Shared
ECC Немає Немає даних

API

DirectX 12 12
Vulkan 1.2 1.2
OpenGL 4.6 4.6
OpenCL 3.0 3.0
Трасування променів Немає Немає
DLSS No No
DisplayPort Немає даних 1.4a

Passmark Graphics

G2D Mark Немає даних 507
DirectX 11 Немає даних 11 FPS
DirectX 12 Немає даних 9 FPS
GPU Compute Немає даних 923 Ops/s
G3D Mark Score Немає даних 1891

GFXBench 5

Aztec Ruins Normal Tier Немає даних 72 FPS
Car Chase Немає даних 66.3 FPS
Manhattan 3.1.1 (1440p) Немає даних 48.9 FPS
T-Rex Немає даних 241.5 FPS
Tessellation Немає даних 412.6 FPS
ALU 2 Немає даних 285.4 FPS
Driver Overhead 2 Немає даних 206.8 FPS
API Немає даних OpenGL
OS Немає даних Windows
Aztec Ruins High Tier 4K (FPS) Немає даних 9.4 FPS

Оцінки за доступними даними

Ігри

Продуктивність у DirectX, OpenCL та Vulkan

Проф. застосунки

3D моделювання, відеомонтаж та рендеринг

Енергоефективність

Енергоспоживання в різних сценаріях

Підсумкова оцінка Harakter

За групами з даними. Відсутні результати не прирівнюються до нуля.

FAQ

Поширені питання

Короткі відповіді на популярні питання про характеристики, тести та вибір моделі.
Яка відеокарта краща для ігор?

Intel UHD Graphics 770 забезпечує вищу ігрову продуктивність завдяки більшому Time Spy Score та вищим FPS у тестах, що робить її кращим вибором для легких ігор.

Чи підтримують ці відеокарти трасування променів?

Обидві моделі не мають апаратного прискорення трасування променів, тому вони не підходять для сучасних ігор із цією технологією.

Яка відеокарта енергоефективніша?

Обидві мають однаковий показник енергоефективності 100 балів, тому вони споживають приблизно однакову потужність при виконанні завдань.

Чи можна використовувати ці відеокарти для професійних застосунків?

Вони мають низькі бали в професійних застосунках (1 бал), тому не підходять для важких завдань, таких як 3D-моделювання чи відеомонтаж.

Яку відеокарту обрати для офісних завдань та перегляду відео?

Для базових завдань підійде Intel UHD Graphics Gen 11 (24 EU), але UHD Graphics 770 забезпечить кращу продуктивність при роботі з мультимедіа та веб-браузером.

Думка користувачів

Є питання або думка щодо використання гаджета? Обговоріть це з іншими користувачами нижче
Поки що коментарів немає. Ваш буде першим після модерації.